uwaga na sklepy!!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
snc
Posty: 13
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 16:59

uwaga na sklepy!!

Post autor: snc »

Chciałabym zwrócić waszą uwagę na ciągłe oszustwa w siechnickich sklepach spożywczych.
Zaobserwowałam ze sprzedawczynie często nie dają paragonów, więc zaczęłam sama o nie prosić i któregoś razu dokładnie go sprawdziłam okazało się ze sprzedawczyni mnie oszukała, co powtórzyło się później niejednokrotnie dlatego pisze abyście tez zwracali im uwagę! Kasjerki głównie oszukują przy kupowaniu czegoś na wagę albo zawyżają wagę, albo zwiększają cenę za kg jak to miało miejsce w ubiegła sobotę w sklepie na rogu Kościelnej i Świerczewskiego (kiedyś to był sklep 'Gołas' czy coś takiego).Gdy zruciłam kobiecie uwagę zaczęła na mnie krzyczeć ze to kod inaczej jest wbity, jeżeli jednak jeszcze raz to się powtórzy zgłoszę to gdzieś bo na pewno to jest karalne, a ja nie mam zamiaru wiecznie sprawdzać paragonów.

Kometa
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 13:21

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: Kometa »

Zgadzam sie w zupełności też zauważyłam ,że paragony nie są wydawane ponadto sklepy w Siechnicach są zaniedbane niekiedy mam wrażenie ,że stanęli w miejscu jakies 10-15 lat temu , bo brudno , brak estetyki i niekiedy strach sie odezwać ! A to podobno miasto...

evika1
Posty: 5
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 07:57

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: evika1 »

SPOKOJNIE JUż NIE DłUGO PANIE NIE BEDą MIAłY KLIJENTóW JAK OTWORZą BIEDRONKę I DINO I SKOńCZą SIE PRZEKRęTY

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: TORMENTOR »

no cóż, łaska ,,KLIJENTÓW'' na pstrym koniu jeździ... :mrgreen:

szaramyszka
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 8 maja 2009, 10:02

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: szaramyszka »

Moze i rzeczywiscie oszukuja w sklepach sama nieraz tego doswiadczylam, co do porzadku bywa roznie. Tylko dlaczego nikt nie wspomina o tym ze ludzie ciagle kradna. Pracuje w sklepie i wiele razy zwracalam ludziom uwage ale nikt sie nie przejmuje i kradna dalej. Sa to osoby po ktorych czlowiek nigdy by sie tego nie spodziewal. Kij ma dwa konce :mrgreen:

boloem
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 24 marca 2009, 12:56

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: boloem »

Szczególnie polecam tzw. "Delikatesy" na Świerczewskiego. Bardzo estetycznie i zachęcająco wygląda rybka wędzona przy kasie i biegające w koło kotki. Niektóre panie są strasznie "miłe" i również był problem z paragonami. Zalecam sprawdzanie dat produktów. Nie wiem jak jest dzisiaj bo od ponad roku już tam nie zaglądam, także jeżeli dzisiaj jest inaczej to przepraszam za antyreklamę.
Oczywiście sklep ten ma jedną zaletę - jest zawsze czynny.
Na szczęście mamy wybór i nie jesteśmy skazani na jeden sklep w Siechnicach. Polecam "Żabkę" - jest drożej, ale przynajmniej miło i estetycznnie. Lewiatan też jest nieźle zaopatrzony i można spotkać Czesia..... :D

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: ITI »

A na duże pieniądze oszukują?

abraxas
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 23 maja 2009, 13:32

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: abraxas »

Tak właśnie, sklep na rogu Kościelnej i Świerczewskiego. Zostałem w nim oszukany nie raz, ale to nie wszystko.

Jedna z ekspedientek, [nar. reg.] , jest notorycznie pijana i niemiła. Nie wiem jak właściciel sklep może zatrudniać osobę, która od której zionie alkoholem. W dodatku gdy chciałem coś kupić i zawołałem po nią dostałem odpowiedź - "zaraz spale to podejde".....

Omijam ten sklep szerokim łukiem choć mam do niego najbliżej. Myślę, że wizyta odpowiednich instytucji niedługo załatwi problem.

kicia
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 25 maja 2009, 19:07

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: kicia »

Jeśli chodzi o sklep na rogu Kościelnej i Świerczewskiego to faktycznie kiedyś tam się działy cuda na kiju ale teraz gdy ktoś inny prowadzi ten sklep to wydaje mi się że jest tam znacznie lepiej i te ekspedientki inne.Szkoda tylko że nie wszystko można tam kupić.

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: TORMENTOR »

ee tam, robię tam często zakupy i jest ok, a i można płacić kartą :wink:

szaramyszka
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 8 maja 2009, 10:02

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: szaramyszka »

W Siechnicy jest wiele sklepow tylko w zadnym czlowiek nie moze normalnie zrobic zakupow. Albo oszukuja albo syf na polkach albo nie mila obsluga albo odrazajacy zapachem klienci. Ja mam dwa ulubione sklepy w ktorych czesto robie zakupy i nigdy mnie nie oszukano ekspedientki zawsze sa mile i usmiechniete. Tymi sklepami sa "Leviatan" oraz "Zabka" :wink: Polecam naprawde

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: Przemek(EVO) »

Czy jest jakis program lub cokolwiek, żeby ludzikom którzy nie potrafią prawidłowo odmieniać nazw miejscowości, wyskakiwała prawidłowa nazwa?? Może powinien być jakiś przyklejony temat, obowiązkowy do przeczytania w którym jest odmiana nazwy SIECHNICE przez przypadki, i ludziki mogliby sobie skopiować i wkleić odpowiednio odmienioną nazwę?? :wink:
Taki mały apel do admina i modów, bo już naprawdę razi w oczy , a boję sie o swój wzrok :wink:

Przepraszam za OT, ale już nie mogłem, musiałem chociaż raz TORMENTORA wyręczyć z upominania :wink: :wink:

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: walgula »

popieram i pozdrawiam;)

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: uwaga na sklepy!!

Post autor: ITI »

W Polsce mamy wolność słowa, każdy może pisać i mówić co mu się podoba.

Cenzura była i lepiej raczej, aby nie powracała.

Odmiana razi, temat był podnoszony kilka razy. Ale co poradzisz, przecież to nie Ty piszesz?

Chyba, że włączymy organy ścigania za złą odmianę Siechnic. ;)

ODPOWIEDZ