Parking

Dyskusje mieszkańców osiedla
Lucyna
Posty: 33
Rejestracja: niedziela, 10 lutego 2008, 00:06

Re: Parking

Post autor: Lucyna »

Źle jak zwykle poinformowany andropow, jeśli czegoś nie wiesz to nie siej zamętu. Zadzwoń i zapytaj gdzie będzie parking dla budynku nr 4. To nic nie kosztuje.
Pozdrawiam Lucyna

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Parking

Post autor: pokrzyw »

Co nie zmienia faktu, że 146 miejsc na 216 mieszkań z trzech budynków nie daje nam średniej 1,1 miejsca na mieszkanie...

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Re: Parking

Post autor: kudeł »

a czy ktos wie ile miejsc zaplanowanych jest na tym (az boje uzyc tego slowa) "parkingu" przy oczyszczalni?
zakladajac najgorszy scenariusz ze parking ten bedzie sie zaliczal do naszego osiedla, aby spelnic wymog 1,1 miejsca na mieszkanie dla trzech dotychczas wybudowanych blokow (216 mieszkan):
216 * 1,1 = 238
uzgledniajac nawet te 6 pomalowanych miejsc czyli liczac dotychczas dostepne 152 brakuje nam:
238 - 152 = 82
powinno byc tam 86 miejsc parkingowych a to chyba az taki kolos nie jest...
wiec chyba nawet ten bubel zwany przez niektorych parkingiem problemu z punktu widzenia formalnego nie rozwiazuje
pozdrawiam,
kuba

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Parking

Post autor: pokrzyw »

Jeżeli ktoś z forumowiczów dysponuje taśmą pomiarową, to można pomierzyć i wyliczyć ile tam miejsc będzie. Dysponuje jedynie calówką 3m, więc raczej nie byłby to dokładny pomiar.

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Parking

Post autor: andropow »

Lucyna pisze:Źle jak zwykle poinformowany andropow, jeśli czegoś nie wiesz to nie siej zamętu. Zadzwoń i zapytaj gdzie będzie parking dla budynku nr 4. To nic nie kosztuje.
Pozdrawiam Lucyna
To prosze poinformuj nas gdzie przewidziane są miejsca parkingowe dla budynku nr 4. Bo widać masz inne informacje niż są w Urzędzie Powiatowym, które i tak niezgadzają się ze stanem faktycznym.

Lucyna
Posty: 33
Rejestracja: niedziela, 10 lutego 2008, 00:06

Re: Parking

Post autor: Lucyna »

Przepraszam andropow za stwierdzenie, że jesteś źle poinformowany. Jeśli prawdą jest to co piszesz o Urzędzie Powiatowym, to informacje masz dobre, tylko ich nie rozumiesz, bo nie umiesz czytać projektu. Byłam w AA i przy okazji o to zapytałam. Prezes pokazał mi zatwierdzony projekt z czerwonymi pieczątkami. Nie jest to tak jak opisujesz. Czy mi się to podoba, czy nie projekt jest zatwierdzony. Parkingi będą przy nowo wybudowanej drodze przy budynku nr 4.

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: Parking

Post autor: TORMENTOR »

Pismo z czerwonymi pieczątkami? Noo to możemy spać spokojnie... pff wybacz ale dopóki nie będzie (fizycznie wybudowanego) parkingu to w nic nie uwierzę...
Wielkie dzięki dla mr Pokrzywa za profesjonalną mapkę. Widzę że się coś ruszyło w sprawie parkingów- jakieś pospolite ruszenie się szykuje czy cuś? :mrgreen: Pozdrawiam frakcję walczącą o parking! 8)

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Parking

Post autor: andropow »

Byłem specjalnie po to by obejrzec projekt 3 budynku, przy okazji urzedniczka zaczeła pokazywać rozliczenia miejsc parkingowych- ładne kolorowanki :D no i fakt wszystko było skupone pod faktyczne rozliczenie miejsc parkingowych dla 3 budynków, zobaczymy co bedzie po tym rozliczeniu.
Więc, może być jeden z projektów ukazujących miejsca parkingowe dla budynku nr 4 ( w projekcie ma nr 5 :D) przy nowo wybudowanej drodze, tylko gdzie bedzie miał parking budynek nr 5? :D
No, ale brak około połowy lamp oswietleniowych przy budynku nr 3 i pokazanie 63+24 (faktycznie 58+22) miejsc parkingowych równiez może byc skutkiem mojej nieumiejetnosci czytania projektów.
A co do pokazywanych projektów przez alfaakt - za budynkiem 3 tez pokazywany był parking...
Tylko po co to wszystko pisać? I tak wyjdzie to co wyjdzie, w końcu według dewelopera 3 budynek do polnego parkingu ma 300 metrow

Zielony Pagórek
Posty: 34
Rejestracja: sobota, 28 marca 2009, 22:46

Re: Parking

Post autor: Zielony Pagórek »

Porażka,
przed godziną 22.00 nie ma możliwości zaparkowania ani przed 1 ani przed 2 blokiem, na przeciwko bloku 3 też nie ma miejsca. My w dalszym ciągu nie możemy się doczekać parkingu. Temat parkingu był już wielokrotnie "wałkowany", poruszany i co, nic. Już nie chcę myśleć co będzie jak z 4 bloku będą chcieli widzieć swoje autka z okna i będa prakowali przed 2 budynkiem. Zgrozaaaaa....

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Parking

Post autor: andropow »

Parking jest przy oczyszczalni, tylko zamknięty na kłódkę :lol:

Zielony Pagórek
Posty: 34
Rejestracja: sobota, 28 marca 2009, 22:46

Re: Parking

Post autor: Zielony Pagórek »

to życzę powodzenia w parkowaniu przy oczyszczalni. Ja tam nie zamierzam parkować.

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Parking

Post autor: walgula »

Witam, zgadzam się z Pagórkiem. Jak ktoś chce się pozbyć samochodu, to może od razu mi podrzucić kluczyki. Przyda się drugi samochód.;) Ten parking to jakaś kpina, Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Parking

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Tak czy siak miejsc brakuje

kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: Parking

Post autor: kingag »

Odświeżając wątek będę krzyczeć bo tak jak jest nie może być nawet gdy brakuje miejsc parkingowych
NIE PARKOWAĆ NA PRZEJEŹDZIE DO BUDYNKU NR 3 PRZY WIACIE ŚMIETNIKOWEJ!!!!
JAK COŚ SIĘ BĘDZIE DZIAŁO I BĘDZIE MUSIAŁA TAMTĘDY PRZEJECHAĆ STRAŻ CZY JAKIŚ INNY WÓZ TROCHĘ WIĘKSZY OD PUNTO TO SIĘ Q...A NIE ZMIEŚCI!
POMYŚL CZŁOWIEKU, ŻE TO MOŻE W TWOIM MIESZKANIU KIEDYŚ BĘDZIE MUSIAŁA BYĆ INTERWENCJA I JAK SIĘ BĘDZIESZ CZUŁ CZEKAJĄC BO SIĘ KARETKA NIE ZMIEŚCI PRZY ŚMIETNIKU....
Póki co widać, że Polak zawsze mądry po szkodzie- do tej pory nic się nie stało to może i następnym razem się uda... Trochę to przypomina postawę naszych władz w okresie 13 lat między powodziami i zalaniem Kozanowa: na usta ciśnie się pieśń- "nic dwa razy się nie zdarza..." a jednak się wydarzyło
Podziwiamy Niemców i inne "pedantyczne" nacje że szybko potrafią się uporać z różnymi zagrożeniami ale u nich nawet dziecko potrafi zwrócić dorosłemu (raczej nie Niemcowi ;-))uwagę że coś jest verboten!

ODPOWIEDZ