Parking

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
dorotadarek
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 11:40

Re: Parking

Post autor: dorotadarek »

[...]
Z tego, co zrozumiałem z medialnych wiadomości, od dzisiaj można takich "kierowców" karać mandatami na terenach dróg osiedlowych.
Jeżeli tak rzeczywiście jest mam nie nadzieję lecz pewność, że człowiek ne wiedzący, czym jest chodnik straci w najbliżsszych dniach stówę.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 października 2010, 15:19 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: naruszenie regulaminu

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Parking

Post autor: andropow »

Przynajmniej policja nie bedzie miala watpliwosci komu wlepic mandat - jeden wlasciciel obydwu pojazdów

Awatar użytkownika
dorotadarek
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 11:40

Re: Parking

Post autor: dorotadarek »

Dzisiaj sprawa została zgłoszona do straży miejskiej. [...]
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 października 2010, 15:20 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: naruszenie regulaminu

Awatar użytkownika
dorotadarek
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 11:40

Re: Parking

Post autor: dorotadarek »

CUD! Podziałało!
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 października 2010, 15:20 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: naruszenie regulaminu

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: Parking

Post autor: tms »

dorotadarek pisze:CUD! Podziałało!
Toż to szok:-)

Swoją drogą, literka "C" jest pechowa jakaś. Pod bramą 8c była identyczna sytuacja... Aktualnie motorynka stoi już na miejscy parkingowym (choć uparcie zajmuje całe miejsce, jakby była autem), ale samochód nadal zatrzymuje się prawie dokładnie w tym samym miejscu co to czerwone na zdjęciu. I oczywiście dzieje się to w czasie, gdy na parkingu jest kilka wolnych miejsc...

--
tms

Ekofan
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 28 marca 2010, 14:17

Re: Parking

Post autor: Ekofan »

A może miałoby sens oznaczenie miejsca, gdzie wcisnąć jednoślady ?

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: Parking

Post autor: tms »

Ekofan pisze:A może miałoby sens oznaczenie miejsca, gdzie wcisnąć jednoślady ?
Czy ja wiem... zawsze może być wojna "a dlaczego nie bliżej mojej bramy". Myślę, że wystarczy, iż motorynkowiec pomyśli zanim zaparkuje i zrobi to tak, aby na miejscu parkingowym zostało miejsca na drugą motorynkę. Ale to chyba wyższa matematyka, o kulturze osobistej nie wspomnę (sic!)

--
tms

ODPOWIEDZ