Strona 1 z 1

Jakie narzedzia do ogrodu

: wtorek, 25 sierpnia 2015, 11:25
autor: triss
Robię większe zamówienie w sklepie ogrodniczym.Może podpowiecie co warto jest sobie zamówić do ogrodu?

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: wtorek, 25 sierpnia 2015, 13:09
autor: amma
Ja najczęściej korzystam z zestawu łopatek.Mam duży ogród kwiatowy tak więc się to przydaje.Możesz sobie jeszcze poczytać ten artykuł:
http://www.trenddecor.pl/narzedzia-ogrodnicze/ - masz tam mniej więcej opisane jakie narzędzia rolnicze są przydatne w ogrodzie. Polecałabym zamówić sobie podstawowy zestaw czyli
łopatę
widły
grabie
czy też łopatki w różnych rozmiarach.

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: niedziela, 20 września 2015, 10:53
autor: Prawie Legalny
Pytanie, co chcesz w tym ogrodzie uskuteczniać. Co innego jak masz tylko trawnik i dwa drzewka a co innego jak na każdym arze masz X typów roślin i każda wymaga innej troski.

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: środa, 14 października 2015, 12:00
autor: Kierzykowski
Narzędzia powinny być na pewno dobrej jakości a jakie to zależy co robisz w ogrodzie, ja np. w sklepie z narzędziami budowlanymi axam ostatnio zamówiłem sobie motopompe - https://axam.net.pl/s,motopompy,57.html - a powód dość błahy, ułożenie terenu jest takie, że przy każdym deszczu mam jezioro w ogrodzie, nic się nietety nie da na ta chwilę z tym zrobić innego.

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: wtorek, 26 kwietnia 2016, 12:30
autor: stokrotka21
Z narzędzi to w ogrodzie mam grabię, łopatę, sekator - to takie najczęściej używane. Po za tym to motykę i nożyce.

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: sobota, 5 listopada 2016, 12:11
autor: kogielna
Ja mam z kolei pytanie o jakieś sprawdzone sklepy gdzie mogłabym zamówić małą, przeszkloną altanę do ogrodu. Chodzi mi o taki raczej małej szklarni, a może szklarenki bardziej. Zamówiłam sobie ostatnio drzewka pomarańczowe i chciałabym, stworzyć im dogodne warunki w zimie. Mam trochę mało czasu, bo pogoda robi się coraz gorsza. Z góry dzieki :)

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: poniedziałek, 14 listopada 2016, 12:43
autor: Fotojar22
Zacząłbym od kupna dobrej kosiarki i grabi. Jak masz drzewka to przyda się też obowiązkowo sekator.

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: sobota, 30 września 2017, 09:08
autor: galbeto
a co to za narzędzia są

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: piątek, 23 sierpnia 2019, 16:58
autor: sandi_01
Jeżeli szukasz dobrych narzędzi do ogrodu i atrakcyjnych cenowo to zajrzyj na stronę sklepu elektromajster http://sklep.elektromajster.com.pl/ Znajdziesz u nich bogatą ofertę narzędzi ogrodowych, do drewna, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: środa, 18 marca 2020, 22:09
autor: ruso123
Do mojego ogródka na pewno w tym roku kupię nową kosiarkę, model już wybrany, wybór padł na 36V akumulatorową ryobi one+. To mi się wydaje najlepszą opcją na mój metraż trawnika, silnik mocny i ma opcję przycinania do samych krawędzi. Dobra kosiarka to podstawa, ja lubię mieć zadbany trawnik

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

: poniedziałek, 7 grudnia 2020, 16:17
autor: baletniczka
Niekoniecznie trzeba mieć cały zestaw narzędzi na własność, bo zwyczajnie niektórych używamy sporadycznie, a zajmują bardzo dużo miejsca w garażu. Te, których używa się sporadycznie to chyba najlepiej wypożyczyć - niedrogi sposób i bardzo dobry. Tym, którzy mieszkają w Olsztynie i Okolicach mogę polecić niedrogą wypożyczalnię Budrent https://www.budrent.olsztyn.pl