Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
babakazoo
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 23:47

Post autor: babakazoo »

Olu i Tomku,
zapisałam się na akt notarialny i również mają przesłać mi go na maila.
Nie wiem jak reszta, ale ja coś na ten temat mam w par.8 umowy.
Jeśli wskażą zarządcę, to możemy to zmienić uchwałą Wspólnoty jeśli będzie taka wola, a co do drogi to zadzwonię i zapytam.

marta.m
Posty: 1
Rejestracja: środa, 5 grudnia 2007, 09:55
Kontakt:

Post autor: marta.m »

Hej forumowicze, Marta, klatka C, III p.
Chciłam zapytać jak wygląda u Was sprawa balkonów i braku odpływów..
Pamiętam, że wcześniej pisaliście, że był u Was podobnu problem.. niestety u nas nie doś,że woda wciąż stoi na balkonie (pracownik AA, uparcie twierdzi, ze odpływ u nas jets tylko ze mały i musimy dłuzej nic inni czekać az woda spłynie z naszego balkonu), to jeszcze się teraz okazało ze wigoć weszła nam na ściany..... :( :( :( Ręce mi juz opadają, bo zgłaszqaliśmy tą spawę wielokrotnie i gdyby AA zaregowało wczesniej (latem) na nasze zgłosznie i nie zasłaniał się brakiem gwarancji na balkony to nie doszło by do takiej sytucji.. no w kazdym razie u nas woda wiaz jest i niestety wilgoc na scianach również. A jak u Was wygląda ta sparwa ?

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Post autor: Orion »

babakazoo pisze:Jeśli wskażą zarządcę, to możemy to zmienić uchwałą Wspólnoty jeśli będzie taka wola
To prawda, ale jeśli zechcecie zmienić nie tylko zarządcę, ale i sposób sprawowania zarządu (przejść z zarządcy "notarialnego" na zarząd właścicielski), to taką uchwałę musi zaprotokołować notariusz. Przerabiali to już wspólnotowicze na Jarzębinowej. Może więc lepiej nie dopuścić do wpisywania zarządcy? Wybierzecie zarząd spośród siebie, a zarząd podpisze umowę z administratorem?

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

hmm

Post autor: Pawel_paula »

sasiad wszystko rozumie tak dla malego sprostowania :P......
...sluchajcie odnosnie kaloryferow to u nas byl meksyk z tym grzaniem ale nie o temperature mi chodzi ale o systematycznosc grzania :)....odpowietrzylem sobie w lazience grzejniczek i on bardzo ladnie grzeje-zreszta najlepiej z calego M-pozostale napewno lepiej nam grzeja niz wczesniej ale nie tego oczekiwalem-nie ciekawie to wyglada bo jak tej zimy nie bedziemy grzac mieszkan to wilgoc szybko nam wkroczy przed progi....

Tak w sprawie aktu tez jestem za tym zeby z 10 razy go zinterpretowac niz pozniej zalowac :)

COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

Re: Święta

Post autor: COOL »

COOL pisze:Nadchodzi taki czas...

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra chcielibyśmy wraz z Narzeczoną życzyć Wam jak najbardziej:
Ciepłych, Radosnych i rodzinnych Świat oraz Szampańskiej Zabawy Sylwestrowej.
W przyszłym roku Wszyscy będziemy juz wyglądać Pierwszej Gwiazdki z własnych mieszkanek.

Przy okazji chciałbym dokonać małego podsumowania i podziękować Wszystkim, którzy do tej pory tworzyli tego posta dzieląc się swoimi uwagami, obawami i poradami dla innych.
W szczególności:
mado, Ryniu5, Tomek79, arenty, sąsiadka, Aśka, madzia, tellico, Monika i Gerard, Renata, gladston, Ola&Tomek, adalbertt (Kasia&Wojtek), kudeł (Kuba), Kassik, Monika&Paweł, Moni, madzia-motyl, Adriano71, Madzia i Piotr.
I tym którzy tez sie tu pojawi i wrzucili swój "kamyczek":
anonick, Przemek (EVO), ITI, Ania, Jacek, okabe, Orion, martip, magda, jarecki, Łobuziak.

Jak widać jest nas spora grupa.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

Paweł&Dominika

Pamiętacie ten zeszłoroczny tekst?

Jak to szybko zleciało...i faktycznie już za parę dni będziemy wygladać pierwszej gwiazdki z naszych własnych mieszkanek.

Dla wszystkich mieszkańców Budynku 1 i 2:

Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i samych radości w nadchodzącym roku 2008.

Pozdrawiamy

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

my tez

Post autor: Pawel_paula »

z wzajemnoscia i serdecznosci ai duza dawka optymizmu i tolerancji dla kazdego ;P...wszystkiego naj na swieta mieszkancom 1 i2 bloku no i tym naszym nowym sasiadam zarowno z 3 bloku jak i pozostalym siechniczanom...

Agnieszka&Krzysiu
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Agnieszka&Krzysiu »

Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym 2008 Roku wszystkim mieszkańcom budynki 1 i 2 życzą Agnieszka&Krzysiek

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

Niech tegoroczne Święta Bożego Narodzenia
Będą piękne i niezapomniane,
Pełne dźwięków kolęd, śnieżnych iskier,
Migoczących gwiazd, ciepłych myśli o bliskich,
Radosnego dzielenia się opłatkiem
I pysznych świątecznych potraw,
A Nowy Rok pełen ciepła,
Miłości i radosnych chwil...


dla wszystkich mieszkańców budynku nr 1 i 2 życzy Madzia i Piotr

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Witam wszystkich
na jakim etapie jest u Was podpisywanie aktów notarialnych, czy ktoś już (w końcu) podpisał?
pozdrawiam

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Post autor: OLA&TOMEK »

Co do aktów to my podpisaliśmy takowy 27.12.2007 r. (bud. nr 1)
Co do formy i treści można mieć zastrzeżenia ale niestety nie byliśmy pierwsi i nie mogliśmy już nic zrobić :)) Ale ogólnie wszystko jest OK

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

no to się ciesze że coś się dzieje:)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
DeXteR
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 16:29
Lokalizacja: Myślibórz

Kartka świąteczna

Post autor: DeXteR »

Cześć,

dostaliśmy kartkę świąteczną dla P. Aleksandry Janik. Niestety nie znamy adresu do tej osoby ;) zatem proszę o jakieś namiary na skrzynkę, to wrzucimy przy okazji :) dexter.wrocek @ gmail.com (spacje dodane antyspamowo ;)

mazaj
Posty: 8
Rejestracja: środa, 21 listopada 2007, 12:14

Papieroski

Post autor: mazaj »

Witam sąsiadów!

Piszę w związku z niezbyt miłym tematem, mam nadzieję, że mnie poprzecie :)

Ostatnio coraz więcej z nas wprowadza się do swoich mieszkanek i po kolei każdy urządza parapetówkę lub inną imprezę. Niestety po tych imprezach na trawnikach pod blokiem zostaje mnóstwo papierosów.

Mam prośbę abysmy dbali o nasze niewielkie trawniki i zapewniali naszym gościom jakies popielniczki albo chociaż pusty słoik :) To tak niewiele kosztuje a będzie nam milej przy wyściu z bloku.

Z góry dzięki za zrozumienie :)

breezer
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 5 września 2008, 17:00

Re: Budynki nr 1 i 2

Post autor: breezer »

?

ODPOWIEDZ