Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

Budynki nr 1 i 2

Post autor: COOL »

Wszyscy którzy zakupili mieszkanie na Staszica niech podadzą swoje GG. Będzie nam łatwiej wymieniać się spostrzeżeniami, uwagami i na bieżąco będziemy mogli informować sie jak postępują prace.
Pozdrawiam

arenty
Posty: 25
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 12:59
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Budynki nr 1 i 2

Post autor: arenty »

Witam

Wszystkie informacje raczej uzyskasz przez telefon

a adresy z namiarami:

http://www.alfaakt.pl

lub

http://www.novalocum.com.pl

Gość

Budynki nr 1 i 2

Post autor: Gość »

Chętnie wymienie się wszelkimi informacjami pod GG 2975450

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Ja na Zielonym Pagórku

Post autor: ryniu5 »

Witam ja mam to szczęście że kupiłem własne M w pierwszym bloku. Mają mi je oddać do końca marca. W razie pytań piszcie GG 3717815
No i współczuje tym którzy jeszcze nie podpisali umowy. Bo cena mojego M w ciągu 3 tyg wzrosła o 10 tyś i też byłem rozgoryczony.
Ale trzymajcie się budowa idzie interesująco :lol:

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
nasz numer gg 7736744 można pisać 24/h :)Mamy z Żoną ostatnie fotki z budowy jak ktoś chce mogę wysłać na pocztę. Budowa idzie naprawdę ekspresowo.

arenty
Posty: 25
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 12:59
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: arenty »

Ekspresowo????

Moim zdaniem strasznie sie ślimaczą, w takim tempie raczej nie maja szans wyciągnąć pod dach przed zimą, a co za tym idzie pewnie bedzie sporo wilgoci w środku, co grozi grzybem na ścianch.

Widzialem juz takie przypadki na budowach we Wroclawiu które mialem przyjemnośc zwiedzać. Slużbowo oczywiście :P



Pozdrawiam

A.S.

COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

Nie jest tak zle

Post autor: COOL »

Uważam, ze nie można tak źle myśleć. Co do grzyba i problemów z wilgocia to nie powinno miec to miejsca, bo prawdopodobnie do konca pażdziernika mają mieć podłączone ogrzewanie. A do listopada ma być już dach. Każdy kto na bieżąco dowiaduje się o postępy wie, że zaprzestali prac ze ściankami w mieszkaniach, żeby jak najszybciej zadaszyć budynek.
To ile juz kosztuje metr??

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
niestety tu się nie zgodzę gdyż budowa jest realizowana przed terminem i do końca września jest plan dojścia po dach, a dlatego ponieważ nie stawiają ścianek działowych tylko nośne. No i zaznaczam, że te 2 piętra wraz z piwnicą są postawione od 12 czerwca i jeszcze ze ściankami działowymi dlatego spokojnie się wyrobią.

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Z tego co mi wiadomo to ostatnie wolne mieszkanie (zwolniło się) w budynku nr 1 kosztuje 3280zł za metr - według mnie nieźle:-).

Awatar użytkownika
sąsiadka
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 5 września 2006, 20:11
Lokalizacja: z Wrocławia do Siechnic

Post autor: sąsiadka »

Witam,
mam pytanie czy ktos na forum kupił mieszkanie w 2 bloku lub chociaz czy może jesli ktoś odwiedza budowę to może mi powiedziec czy tylko 1 blok jest zaczęty czy 2 już może :?

Aśka
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 5 września 2006, 20:28
Kontakt:

mieszkanie

Post autor: Aśka »

Hej
Ja równiez kupilam mieszkanie w drugim budynku( parter). Prosze o kontakt innych właścicieli. Drugi budynek równiez zaczeli narazie wylali fundament.
Pozdrawiam

COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

Witam Sąsiadki

Post autor: COOL »

Można zauważyć, że nasze grono sąsiadow się rozrasta a co najciekawsze przybywa kobiet :) .
Jeżeli chodzi o obserwacje, to ja codzienie przejeżdzam koło budowy rano i wieczorem jak wracam z pracy i widze jak dokładaja te pustaki :lol:
Na chwilę obecną to już zaczeli drugie piętro w budynku nr 1. Jezeli chodzi o budynek nr 2 to już jest "dziura" i powoli będą sie szykować do wylewania ławy.

COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

Wizualizacje budynków

Post autor: COOL »

Nie dawno byłem w biurze "Alfy" i widzałem wizualizację naszych budynków, całkiem nieżle to wygląda i jeżeli uda im się tak to zrobić w rzeczywistości to będzie nice :D

madzia
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 14 września 2006, 09:40
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: madzia »

Witam rówież dołączam do grona potencjalnych sąsiadów z ul Staszica,kupiłam tam mieszkanie w maju i śledzę postępy w budowie

ODPOWIEDZ