Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

W budynku nr 2 jest taka sama cena jak w budynku nr 1 ale te dwie inwestycje są w fazie wykończenia wolnych mieszkań od dawna już nie ma, ale jak rozpoczynano inwestycje to była cena 3200 później podskoczyła do 3600 za m2.
Chcieliśmy sprostować Wasze wyobrażenie na temat cen w I i II budynku, otóż wszystko zależało od momentu zainteresowania się inwestycją i momentu podpisania umowy i prawie każdy ma inną cenę za metr (od trochę ponad 2 tys. do 3,6 tys.). Podobnie będzie wyglądała sytuacja w bud. 3 i 4, teraz cena przekroczyła 4 tys.
Trzeba tylko zaznaczyć, że wtedy takiego szału na rynku mieszkań nie było jak teraz i rezerwowane były one stopniowo aż nagle momentalnie zabrakło mieszkań w 1 i 2 budynku. Do tego dochodzi fakt, że jak już zostało coś wybudowane to niektórym łatwiej było podjąć decyzję o zakupie mieszkania.

Paulina
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 11 stycznia 2007, 16:27

Post autor: Paulina »

Witam! z tego co mi wiem to teraz m2 mieszkań jest po 4250 zł a my kupilismy jeszcez po 3900/m2. Pozdrawiam wszystkich :)

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Hmm, jeśli to prawda że metr jest już po 4.250zł, no to nieźle ja podpisałem umowe przedwstępną w grudniu jeszcze na 3920zł. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i po takiej cenie za m2 kupie całość. Pozdrawiam

kasia357
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 08:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kasia357 »

Witajcie !!!
Strasznie pusto na tym naszym forum :( .
Może macie jakieś nowe informacje co do budynku nr3.
Na jakim etapie jest załatwianie pozwolenia na budowę ?
Kiedy zaczniemy podpisywać umowy?
A może ktoś ma wzór umowy?
Mam nadzieje, że cena 4250 zł/m2 się już niezmieni.
Pozdrawiam,
Kasia
gg 8339428

Janusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 28 grudnia 2006, 22:44

Post autor: Janusz »

Witam:)Ja też mam nadzieje ze cena się nie zmieni. No i ze uda mi sie zarezerwowac mieszkanko w drugiej czesci bloku nr3 ..................czekam na telefon z Alfaaktu:D
:D Narazie trzeba czekac , ale mysle ze bedzie OK!!!i ze za jakis czas bedziemy informowac o postepach w budowie bloku nr3!!!
Narazie pozdrawiam wszystkich

i do nastepnego razu :D

Janusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 28 grudnia 2006, 22:44

Post autor: Janusz »

Witam:)
Czy ktoś orientuje sie kiedy rozpocznie sie podpisywanie umow i rezerwacja drugiej czesci budynku nr3!!i jakie mieszkania i ich ilosc pozostala do zarezerwowania??

Pozdrawiam

kasia357
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 08:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kasia357 »

Hej !!!
Na stronie Alfa Aktu pojawiły się już plany naszych mieszkań :D
tylko moje się niechce otwożyć 50m2 :( .

Pozdrawiam,

Kasia :D

OLA
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:02

Post autor: OLA »

a ja mam pytanie z innej beczki - czy w alfaakt rozmawiacie z Panem Jackiem i Panią Ewą ... takie miłe małżeństwo ?
Czy to sa te same osoby co prowadziły sprzedaż mieszkan oferowanych przez spółdzielnie NL?
Jak oceniacie jakość obsługi klienta ?

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

szczerze to znam tylko Pana Jacka S. ale z Panią też rozmawiałem ale napewno to nie jest Jego żona. Tak czy inaczej nie ma to dla mnie żadnego znaczenia i czy są czy nie powiązani z NL. Czekam na podpisanie umowy i rozpoczęcie konkretnych prac przy budowie budynku. Jak wszystko będzie Ok to może On być nawet Andzejem L. przewodniczącym Samoobrony:)
Pozdrawiam wszystkich,
ps/wątpliwości zawsze są ale musimy wierzyć że będzie wszystko dobrze

OLA
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:02

Post autor: OLA »

Kurcze czyli jednak.
Dostałam juz kilka wiadomości na priv z dobrymi opiniami i prawie sie z decydowałam pójśc d o AA porozmawiac . Jednak sie wstrzyamam.
Mówisz
Jak wszystko będzie Ok to może On być nawet Andzejem L. przewodniczącym Samoobrony:)
Ale jakbyś poczytał forum SIECNICE.PL i wątek Jarzębinowa to sam stwierdzisz ze nie wszytsko w tamtej inwestycji jest ok.

o nic - moze trzeba sie przekonac samemu a nie liczyc na opinie innych ..

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

jarecki pisze: szczerze to znam tylko Pana Jacka S. ale z Panią też rozmawiałem ale napewno to nie jest Jego żona.
Witaj jarecki, niestety mylisz się Pani Ewa jest Żoną Pana Jacka, jeżeli nie posiadasz jakiś pewnych informacji to nie pisz, że jesteś czegoś pewien!!

OLA pisze: Ale jakbyś poczytał forum SIECNICE.PL i wątek Jarzębinowa to sam stwierdzisz ze nie wszytsko w tamtej inwestycji jest ok.
Wszyscy prawie czytają to Forum i jak widzisz mimo tego podpisali umowy z AlfaAktem i jak na razie nie jest źle, jeden budynek już stoi drugi niedługo też, a czy będą problemy przy odbiorze to sami się o tym przekonamy ale mimo tego jestem dobrej myśli i wierzę, że większych problemów nie będzie bo małe to się zawsze znajdą.

A i OLU pamiętaj, że czas w tym przypadku nie jest Twoim sprzymierzeńcem gdyż mieszkania nie będą tanieć co widać na naszym przykładzie gdzie cena pierwszych klientów, którzy zakupili mieszkania zbliża się do 100% wzrostu w okresie roku.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Za cenę jeszcze poniżej 4000zł/m2 niewiele więcej można się spodziewać a problemy są nawet z tymi gdzie mieszkania są w cenie od 5000 do 7000 zł/m2 we Wrocławiu. Czytam forum regularnie i sprawa NL jest mi znana ale po cięzkich bojach wszystko zmierza w dobrym kierunku... W tej chwili czekam na termin podpisania umowy a później pozostanie tylko cierpliwie czekać. Nie znam skłądu firmy NL, a koligacje i powinowactwa w Alfaakcie są dla mnie obce.,. Najważniejsze że firma działa legalnie jest właścicielem gruntu i w najbliższym czasie będzie mieć pozwolenie na budowę. Nie chciałem nikogo urazić poprzednią wypowiedzią, mnie tak samo jak Wam zależy na tym by budynek nr 3 został szybko i prawidłowo postawiony a Alfaakt wywiązał się w 100% z umowy którą niedługo podpiszemy
Pozdrawiam wszystkich

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

http://www.nieruchomosci.com.pl/fachowe_informacje/newsletter/newsletter_2005_11.html

W 2005 roku Nova Locum miała budować wraz z Alfaaktem Osiedle na Zielonym Pagórku, ale jak się okazuje Alfaakt buduje sam ale nie wiem jeszcze kto jest wykonawcą robót, może wiecie dokładnie jaka to firma budowlana?
Pozdrawiam

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Artykuł z dziś
http://biznes.onet.pl/5,1390161,prasa.html

nie brzmi to ciekawie

ODPOWIEDZ