Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

Może wystarczyło podejść do sąsiada i powiedzieć że jest za głośno i wytłumaczyć jak Ci bardzo to przeszkadzało...
Ja remont mieszkania skończylem już dawno temu ale inni niestety nie i czasami słysze jak ktoś wierci wieczorem a i w niedziele też się zdarzało...
Z tym psem to zaznaczyłem tylko fakt że jest takowy drażniący problem, ale że też innym to nie przeszkadzało...
a swoją drogą taka rasa szczekliwa i tyle...
do tego tematu już nie będe wracać...

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Czy mi się zdaje czy zaczyna się robić ciasno na parkingu wzdłuż bloku nr3?? :mrgreen: W sobote wieczorem miałem problem ze znalezieniem miejsca i wczoraj też. W sumie coraz więcej osób mieszka. No i pare aut zajmowało te obiecane, niedoszłe 1,1miejsca na mieszkanie...ale to inna bajka.

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: Budynek nr 3

Post autor: TORMENTOR »

No, warto dopytywać developera o obiecywane miejsca, ciekaw jestem co wymyśli...

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

co jest z tymi jaskółkami??? czy reklamówki w oknach to jedyne rozwiązanie by nie budowały gniazd w tych właśnie miejscach?

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Budynek nr 3

Post autor: andropow »

a co z aktami?
jutro praktycznie koniec maja, a w pismie jasno i wyraźnie - podpisanie aktów do końca maja.

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: rosnacy »

:shock:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 czerwca 2009, 20:37 przez rosnacy, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: rosnacy »

Jeśli chodzi o jaskółki to niestety tylko reklamówki mogą pomóc

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: Budynek nr 3

Post autor: TORMENTOR »

No teraz powinni się wypowiedzieć obrońcy pana prezesa- np. Dante- jak uzasadnić taką sytuację?
Ciekawe, czy prezes pojawi się na Waszym pierwszym spotkaniu po podpisaniu aktów notarialnych?

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: black_diablo »

:twisted: Drodzy mieszkancy i sąsiedzi z bloku nr 3 !!! Powiem tak - dość już zabawy w kotka i myszkę !!! Mam pewną propozycję, ale muszą na to przystać wszyscy. Skoro ALFAAKT nie chce nam udzielić informacji o terminie podpisania aktów notarialnych, a co się z tym wiąże również i ich podpisać z nami, to w ramach rekompensaty nie zapłaćmy im opłaty eksploatacyjnej za miesiąc czerwiec. W ten sposób zrekompensujemy sobie dodatkowe opłaty, które musimy ponosić na rzecz banków. Zobaczymy co powie wtedy developer, czy zmobilizuje go to, czy będzie chciał wtedy z nami rozmawiać ??? Jeszcze raz zanaczę - muszą to samo zrobić wszyscy !!!! Pozdrawiam i proszę o opinie i sugestie z Waszej strony. :twisted:

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

Hejka, dzwonilem dzis do AA. Pani mi powiedziala, ze maja juz odebrany budynek. Wczoraj mieli dostac potwierdzenie na papierze, ale ktos sie tam gdzies rozchorowal i nie dostali. Jak tylko bedzie oficjalny papier z gminy, to ruszaja z podpisywaniem. Podobno calosc oplat w moim przypadku to ok 2410 zl. Pożyjemy, zobaczymy...
Pozdrawiam i mam nadzieję, że niebawem będziemy mieć ten upragniony papierek.

szymona
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 16:09
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: szymona »

Witam,
Odnośnie opłat: możesz napisać za ile metrów kw. taki koszt jak podałeś?

Dzięki.

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

wlasnie, dobrze, ze zapytales, bo zapomnialem;) mieszkanko wg projektu mialo miec 57,3 m2 ciekawe ile wyszlo w rzeczywistosci do aktu??? i jeszcze jedna sprawa, pani z AA powiedziala, ze jesli komus pilno to zeby zglosic, bo robia liste chetnych, ktorych beda obdzwaniac w pierwszej kolejnosci. w przyszlym tyg powinno sie cos ruszyc

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: jimmy_lodolamacz »

walgula pisze:pani z AA powiedziala, ze jesli komus pilno to zeby zglosic, bo robia liste chetnych, ktorych beda obdzwaniac w pierwszej kolejnosci
dobre...hehe..ciekawe komu NIE jest pilno?!

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

moze sa takie osoby;) kupily za gotowe albo co?! i jest im ganz egal, czy to bedzie w marcu, czy w lipcu. mi nie jest, bo co miesiac musze placic dodatkowo prawie 300 ubezpieczenia:( poroponuje zadzwonic i pomolestowac panie

ODPOWIEDZ