Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Też się troche zdziwiłem jak dostałem opłate za ogrzewanie. Ale wczoraj u mnie grzejniki były ciepłe. Nie zauważyłem żeby przestały grzać. Nie są gorące ale też nie są zimne. To ciekawe jest bo mieszkam na trzecim piętrze.

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

u mnie zimne

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Budynek nr 3

Post autor: andropow »

u mnie gdzies od połowy kwietnia byly zimne, pierwsze 2 tyg kwietnia letnie.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

klatka nr 7 budynek nr 3 , dziś godz 8.00 zamiast ciepłej wody - zimna... ręce opadają, wracamy do PRLu, bo ileż razy jeszcze tak będzie... a jeśli to jest planowane wyłączenie to przydałaby się informacja jakaś, jeśli nieoczekiwana awaria to gratuluje po raz kolejny...

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Re: Budynek nr 3

Post autor: kudeł »

w budynku pierwszym informacja byla ze wody cieplej nie bedzie w dniu dzisiejszym (7.05) w godzinach 6-20.
kuba

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Ludzie chyba w padamy w chorą pętle narzekań. Już parę osób pisało o tym, że ciągle się tu narzeka i narzeka...i tak to wygląda. Takie ciągłe napędzanie się niczemu nie służy zabiera tylko resztki radość i wprowadza zamęt, jakąś chorą atmosfere.Sam pare razy napisałem co mi się nie podoba ale bez przesady. Coś się zmienia i to nalepsze bo w końcu co bardziej wytrwali zabrali się za drążenie paru spraw i mamy efekty: jest lampa przed bramą 17, staje plac zabaw pod bramą 5, ktoś skosił trawe, parking hmm..., a ta nieszczęsna woda. Awarie się zdarzają. Z drugiej strony przecież nie będziemy/zarządca nie będzie/codziennie dzwonić do elektrowni czy wodociągów z pytaniem: czy dzisiaj będzie woda/prąd?? Jak mieszkałem we Wrocku to takie rzeczy były na porządku dziennym. A to słabe ciśnienie wody, a to wywaliło korki, a to pękła rura itp. Awarie takie nie trwają wieczność są szybko likwidowane. Wydaje mi się, że deweloper pokazuje chęć współpracy. Teraz należałoby to wykorzystać a nie koncentrować swojej uwagi na zaszczuciu go. W tej grze każdy chce ugrać jak najwięcej. Niepokoją mnie/jak pewnie większość osób/opoźniające się akty notarialne. Co jakiś czas dzwonię w tej sprawie. Mam nadzieje, że ten majowy termin wypali.
Odrazu piszę, że nie jestem osobą, która bawi się w walczenie o jakieś sprawy. Mam dosyć swoich na głowie, żeby się bawić w takie gry. Ale w ramach tzw.akcji społecznych/grupowych-na rzecz osiedla-chętnie się przyłącze.
pozdro

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

jimmy racje masz, ale sądze że to taka psychoterapia i lepiej wyładowac złość na forum niż w realu :)
z potwierdzonych źródeł wiem że podpisywanie aktów napewno nastąpi niebawem sądze że do końca miesiąca procedura się rozpocznie i troche aktów już będzie podpisanych

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

jarecki, a mozesz podac z jakich zrodel masz te info o aktach?

szymona
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 16:09
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: szymona »

Witam,

Czy ktoś się orientuje ile wyniesie całkowity koszt podpisania aktu notarialnego?
Pozdr.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

Zapewnienie od Pana Prezesa z którym rozmawiałem, jedynym mankamentem jest ów akt notarialny którego finalne podpisanie odłożyło się w czasie dam znać jak sprawa się ruszy i będzie konkretna data. W końcu na aktach zależy nam i deweloperowi. Nam wiadomo obniżenie oprocentowania kredytu no i mieszkania będa po wpisach już nasze, podpisanie aktów to również "ulga" dla dewelopera, w końcu 4 budynek już stoi i tu też deweloper musi skupić swoje siły :)
czekam ciepliwie na telefon kiedy podpisujemy konkretnie w końcu nikt w złej intencji nie przekłada terminów podpisania, ale musi być konkretny powód...
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 marca 2010, 23:16 przez jarecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Nie nasze tylko banków :D

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

w sumie masz racje jimmy, banków :? , ale nasze w sensie że jak spłacasz kredyt to mieszkasz, no tak ma większość ludzików dzisiaj, kogo stać na kupno mieszkania za "gotówke"... :(

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: Budynek nr 3

Post autor: TORMENTOR »

powód? Musi przedstawić ustawową liczbę miejsc postojowych, myślicie że dlaczego prace nad parkingiem pod oczyszczalnią ruszyły na poważnie od miesiąca...

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: black_diablo »

TORMENTOR a Ty dalej z tym parkingiem. Daj sobie spokój, bo to już nawet nie śmieszy. Właśnie przed chwilą wróciłem do domu. Jest godzina 22.15, bez problemów znalazłem miejsce na parkingu. Ja nie widzę problemu, dla chcącego nic trudnego.

ODPOWIEDZ