Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
szymona
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 16:09
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: szymona »

Witam wszystkich!

Czy ktoś z drogich sąsiadów orientuje się jak wygląda kwestia koszenia trawników dookoła budynku? Chyba już odpowiedni czas na tego typu prace, a szkoda zapuścić świeżo zasadzoną trawę :wink:

Pozdr.

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: Budynek nr 3

Post autor: TORMENTOR »

skoro nie jest koszone to ciekawe ile zarządca policzy za utrzymanie zieleni?

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

mój ojciec posiada kosiarke spalinową, mamy piękną wiosne możemy się umówić w kilka osób i chętnie pomoge przy koszeniu :D , w kilka bo oprócz koszenia przydałoby się ściętą trawke zebrać i gdzieś przetransportować hmm ... może zgłosi się człowiek który dla sowjej zwierzyny domowej by chciał mam tu na myśli królika, konia... troche sie zagolopowałem :)
no chyba że chcecie czekać na developera, a ktoś zadał mu pytanie w tej sprawie?

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: rosnacy »

Czy może ktoś wie kiedy w końcu developer będzie miał zamiar podpisać akty notarialne? BO już mam dosyć tego zarządcy czas go zmienić!!! :cry:

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

ja też czekam, na informacje w sprawie aktów, jak się nie doczekam do pierwszego weekendu majowego to będe chcał umówić się z Prezesem na rozmowe, termin ich podpisania nie może być znowu przełożony...
ps. fajna sprawa, na naszym osiedlu zamontowano kosze na psie kupy, tylko teraz właściciele psów muszą zacząć ich używać i jak się zdarzy klops na trwaniku sprzątnąć go bezproblemowo:), sam mam psa i staram się z nim wychodzić na spacer poza teren osiedla na nieużytki by tam załatwił swoją potrzeby

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Budynek nr 3

Post autor: pokrzyw »

jarecki pisze:ps. fajna sprawa, na naszym osiedlu zamontowano kosze na psie kupy, tylko teraz właściciele psów muszą zacząć ich używać i jak się zdarzy klops na trwaniku sprzątnąć go bezproblemowo:), sam mam psa i staram się z nim wychodzić na spacer poza teren osiedla na nieużytki by tam załatwił swoją potrzeby
:shock:
A gdzie są te kosze?? Bo przy budynku 1 jeszcze wczoraj niczego takiego nie było...

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

pokrzyw są 2 takie kubełki za budynkiem nr 1 i 2 przy alejce gdzie są kosze na śmieci :D

bonawentura
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 20:42

Re: Budynek nr 3

Post autor: bonawentura »

Wczoraj uslyszalem rozbrajajacy text:
"nie wiemy kiedy bedzie podpisywanie aktow notarialnych, bo nie wszyscy lokatorzy dali swoje dane do aktow" :shock:

Po prostu pelen profesjonalizm ze strony Alfaakt, naleza sie brawa :evil:

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: black_diablo »

Z tym to już przesadzili. Jak ktoś nie dał danych, to jego problem, może załatwia akt, przez swojego notariusza. Nie każdy musi tam gdzie chce Alfaakt. Ja wysłałem, ale rozważam równiez własnego notariusza. Jezeli tylko znajdę takiego, który weźmie mniej niż maksymalna stawka, to nie bedęsiezastanawiał ani minuty.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

no fakt kiepskie tłumaczenie...
a ja widziałem na osiedlu chłopaka z kosiarką, szkoda że tak poźno zabrał się za koszenie, ok 16.00 jakby zaczynał koszenie... a to trzeba od rana zaczynać, no chyba że to jeden z mieszkańców kosił, bo nie mógl się doczekać...

Grzesiu
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 29 lutego 2008, 11:53
Lokalizacja: Wroclaw/Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: Grzesiu »

jarecki pisze:mój ojciec posiada kosiarke spalinową, mamy piękną wiosne możemy się umówić w kilka osób i chętnie pomoge przy koszeniu :D , w kilka bo oprócz koszenia przydałoby się ściętą trawke zebrać i gdzieś przetransportować hmm ...
Świetny pomysł sąsiedzie, jeśli nikt na zlecenie Alfaaktu nie zamierza skosić nam trawników :evil:, to zgłaszam się do pomocy..przynajmniej pod swoim oknem skoszę :lol: i przy okazji trochę ładniej zrobi sią na "zielonym pagórku"..pozdrawiam i liczę na innych

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Budynek nr 3

Post autor: andropow »

ja tez bym z checia pokosił, niestety pod ostatnimi klatkami prawie nie ma co kosic :/

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

troszke poczekamy z tym koszeniem, bo codziennie widze chłopaczka który kosi pod 1 i 2 budynkiem ciekawe czy zajrzy też pod 3... jeśli nie to możemy się zgadać na koszenie :) wkurza mnie tylko to że nasze trawnika od strony dziedzińca zwłaszcza są strasznie zachwaszczone, po takim koszeniu trzeba by coś popryskać

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Budynek nr 3

Post autor: jimmy_lodolamacz »

A jednak da się. Dla tych którzy uważają, że na forum się tylko gada a nic nie robi. Mieszkańcy ostatnich klatek złożyli petycje i mamy brakującą lampę przed bramami 15-19. Czyli jak widać z deweloperem też da się dogadać. Dobry początek do tzw.picowania naszego osiedla.

ODPOWIEDZ