Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: black_diablo »

witam sąsiadów. Firanki są u nas. W zasadzie już tam mieszkamy, choć jeszcze w trochę spartańskich warunkach. Ciekawe kiedy skończą nasze balkony, bo coś się im nie śpieszy. Pozdrawiamy.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

Witam
A ja jestem w trakcie remontu.... w październiku się wprowadze jak wszystko będzie zgodnie z planem przebiegać
Pozdrawiam

Lucyna
Posty: 33
Rejestracja: niedziela, 10 lutego 2008, 00:06

Re: Budynek nr 3

Post autor: Lucyna »

My planujemy przeprowadzkę na wrzesień i chyba nam się to uda.
Pozdrowienia dla sąsiadów ...

Awatar użytkownika
magda
Posty: 30
Rejestracja: sobota, 28 października 2006, 07:00
Lokalizacja: SIECHNICE
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: magda »

U mnie remonty dobiegły końca. Czekam jeszcze na szafę i będę się powoli wprowadzać. Pozdrawiam sąsiadów

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: black_diablo »

Szanowni sąsiedzi.
Wielu z nas już pewnie mieszka w bloku nr 3.
Dlatego mam prośbę do tych, którzy wykańczają właśnie swoje cztery kąty, aby uszanowali dobry obyczaj, który nakazuje po godzinie 22.00 zachowanie ciszy. Co niektórzy chyba się zapominają, albo nie znają na zegarkach i odgłosy wiertarek i młotków słychać na tyle głośno, że jest to nadzwyczaj denerwujące. Wstawajcie o 6 rano i zaczynajcie prace, wtedy napewno się wyrobicie.
Pozdrawiam i proszę o zrozumienie.

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

hej diablo;) co prawda jeszcze nie odebralem swojego m i nie slysze tego o czym piszesz, moge sie tylko domyslac, ale powiem ci, ze musisz uzbroic sie w cierpliwosc. jeszcze przez dlugi czas ludzie beda wiercic stukac, pukac i halasowac nie patrzac na godzine, tylko na to, zeby zdazyc, zeby jak najszybciej sie wprowadzic. mysle, ze jak wszyscy sie juz wprowadza i urzadza to beda przestrzegac ciszy nocnej. na razie daj na luz, szkoda nerwow, nie to zebym kogos bronil, ale tak juz niestety przez jakis czas bedzie, pozdrawiam

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Budynek nr 3

Post autor: jarecki »

:D wiedziałem że tak będzie z tym stukaniem i pukaniem co racja to racja....
Dlatego moi fachowcy pracują od 8,9 rano do 17, 18 po południu, sądze że jak ktoś ma dobrze rozplanowaną
prace to w tych godzinach zdoła ją wykonać :)
Jak wprowadze się w październiku to mam nadzieje że już większość mieszkańców z mojej klatki będzie mieszkać lub będzie kończyć swoje mieszkanka

pozdrawiam

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

jarecki, tylko, ze niektorzy moga wykanczac swoje mieszkania sami. po pracy i w wwekendy, wiec zaczynajac ok godz 18 zbyt duzo sie nie da zrobic. dlatego to pukanie do pozna. pozdrawiam i zycze duzo cierpliwosci i wyrozumialosci :)

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Re: Budynek nr 3

Post autor: Madzia i Piotr »

witam,
stukanie pukanie powinno byc w granicach rozsądku. Wprawdzie mieszkam w 2 budynku, wracaliśmy wczoraj do domu po północy a w 3 budynku odchodziło jeszcze wiercenie. Uważam że to już przesada!

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Budynek nr 3

Post autor: andropow »

Jak tam odbiory? ktos cos wie kiedy 7 klatka?
mowili mi ze 22 wrzesień, ale jeszcze zadnego pisma nie dostalem :/

Magda&Michał
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 6 czerwca 2008, 08:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: Magda&Michał »

Witamy,
W zeszłym tygodniu Pani w AA nie była w stanie podać konkretnego terminu odbiorów w 7 klatce. Wspomniała jedynie coś o 30 września. Zobaczymy.

Pozdrawiamy

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Budynek nr 3

Post autor: walgula »

30 września? Ja rozmawiałem z panią w środę i wspominała o 21-23. A moja 9 dopiero 2 połowa października.

Magda&Michał
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 6 czerwca 2008, 08:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Budynek nr 3

Post autor: Magda&Michał »

O tym 22 też słyszałem ale 2 tyg temu.
Mam nadzieję że odbiory rozpoczną jeszcze we wrześniu. Czas pokaże

nantu
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 15 lipca 2008, 09:10

Re: Budynek nr 3

Post autor: nantu »

Witamy przyszłych sasiadów;) w lipcu zaczelismy szukac mieszkania a w czwartek odebralismy juz klucze, a wiec wszystko poszlo szybko, mamy nadzieje ze rownie sprawnie i ekspresowo przebiegnie wykanczanie mieszkania... Bedziemy mieszkac w klatce nr 6 (czyli 13;) Pozdrawiamy wszystkich sąsiadow!

ODPOWIEDZ