Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

Witam ponownie
Byłem dziś w biurze i co do umowy aktem notarialnym, to nie ma możliwości. Mowiłem, ze podobno ktos podpisal za 300, a pani na to, ze nie. Bo bylby wpis w ksiedze.

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: rosnacy »

MUSZE POMYSLEC O TYCH ZMIANACH W POKOJACH DALISCIE MI DO MYSLENIA HMM PRZESKANUJCIE PROJEKT BYM SOBIE RZUCIŁ OKIEM MOZE TEZ COS ZMIENIE :D NAJLEPIEJ NA ADRES [email protected] POZDRAWIAM SSIADOW Z BLOKU NR 3 MAM MIESZKANKO NA 2 PIETRZE :D

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: rosnacy »

JARECKI POWIEM CI ZE TY MASZ GŁOWE ZRECZYWISCIE JAK DOBRZE POUKŁADAC SCIANY WYCHODZI WIECEJ PRZESTRZENI DO ZYCIA :P DZIEKI ZA PODPOWIEDZ :D

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: black_diablo »

Też zastanawiamy się nad aneksem kuchennym. Będzie wtedy jeden pokój więcej. Co do łazienki, to troszeczke trzeba by ją było powiększyć. Ale to jeszcze trochę czasu. Napewno zrezygnujemy z drzwi, bo chcemy zupełnie inne.

Pozdrawiamy

Agnieszka i Paweł :D

perun
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:05
Kontakt:

Post autor: perun »

Witam przyszlych sasiadow,

zauwazylem na stronie Alfaakt, ze termin oddania budynku 3 to czerwiec-pazdziernik 2008 (w umowie jest nie pozniej niz 31 lipca 2008).
Czy juz wiadomo cos o ewentualnym opoznieniu?

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

perun, to zależy od tego, w kt. klatce masz mieszkanie. Z tego co mówiła kobitka z Alfa, to mieszkania mają oddawać od kwietnia do października (3 bud. jest duży - 9 klatek), a przekazanie własności ma być po odbiorze końcowym, czyli do końca przyszłego roku. Mam nadzieję, że żadnych opóźnień nie będzie.

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: black_diablo »

Coś przygasa powoli nasze forum, a to zły znak. Czyżbyśmy przestali powoli interesować się? A może rzeczywiście jestesmy mocno zabiegani. Mamy pytanie, czy ktoś ma może jakieś aktualne zdjęcia z budowy? Niestety brak nam czasu aby wybrać sie do Siechnic. Jeżeli tak to prosimy o przesłanie nam na jednego z maili" [email protected] lub [email protected] . Z góry dziekujemy. Pozdrawiamy. Agnieszka i Paweł :D

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Post autor: andropow »

Jesli bede mial sprawny sprzet to w sobote podjade i popstrykam

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

witam wszystkich, bylem dzis podpisac umowe;) i wszystko byloby ok gdyby nie zapis, kt znalazlem dopiero po rzyjezdzie do domu, ze umowa zostala sporzadzona w 3 jednakowych egz 1 dla sprzedajacego i dwa dla kupujacego, ciekaw jestm czy ktos jeszcze ma taki zapis, czy tylko ja?! dziwi mnie to, bo podpisalem 2 egz, a nie 3, jeden mam, drugi zostal, co prawda mam trzeci ale bez podpisow obu stron, dostalem go dzis do przejrzenia czy, wszystkie dane sa ok, a potem prezes wydrukowal dwa nastepne i te podpisalismy, zastanawiam sie czy to jakis blad, czy co? prosze o komentarz pozdr

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: black_diablo »

Walgula, to jest napewno błąd. Jak my podpisywaliśmy umowę, to prezes był tak rozkojarzony, że 4 razy drukował to samo, bo błędy były. Niech Ci zmienią ten zapis. Wystarczy przrekreślić i postawić parafki. Pozdrawiamy. Agnieszka i Paweł. :D :D :D

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

black_diablo -> dzwoniłem dziś do Alfa i pani powiedziała, że to błąd z ich strony, wydrukowała ostatnią kartkę umowy, prezio podpisał a ja odebrałem po pracy i strzeliłem autograf. Mam nadzieje, że już wszystko bedzie dalej ok. Pozdr.

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: rosnacy »

byłem w tygodniu w siechnicy juz piwnice skonczone i czesc parteru do pierwszego dzwigu wybudowane :) mysle ze do pazdziernika bedzie juz stan surowy otwarty

perun
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:05
Kontakt:

Post autor: perun »

wrzucilem pare zdjec z budowy (z niedzieli) na http://eses.rootnode.pl - jest tam tez plik z fajna trasa rowerowa z Wroclawia do Siechnic (plik Google Earth). trasa nie jest najkrotsza, ale za to asfaltowa i praktycznie bez ruchu samochodowego

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Post autor: walgula »

no no no, widze, ze budyneczek rosnie w oczach:) az sie milo oglada

ODPOWIEDZ