Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: black_diablo »

Czy jest ktoś na forum z klatki nr 3 :?: . Nasze GG 9458580, zapraszamy do pisania. Im wcześniej się poznamy tym lepiej. Pozdrawiamy. Agnieszka, Natalia i Paweł. :D :wink:

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Czesc LUDZIE!!!

Wiem ze wiekszosc z Nas czeka na decyzje bankow, ale to nie znaczy ze powinismy zapomniec o forum!!

Ja rowniez czekam na decyzje z banku!!Ale jestem dobrej mysli.

Powiem ze bardzo sie ciesze ze udalo mi sie podpisac umowe z Alfaaktem!!i juz z niecierpliwoscia czekam na decyzje banku i na "sledzenie" prac budowlanych:)

Zycze WAm wszystkim POWODZENIA z Bankami:)

I czekam na ozywienie forum:)

Pozdrawiam

[/img][/code]

misiaczki
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 10:46
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: misiaczki »

Cześć Wam Wszystkim!!!


My też czekamy na decyzję banku. Jesteśmy dobrej myśli, ale niepewność jest - oby szybko zadzwonili z pozytywną odpowiedzią! Jak już będzie pozytywna decyzja bierzemy rowery i jedziemy na budowę - może jakaś wycieczka wałami????My uwielbiamy jeździć na rowerach.
Pozdrawiamy serdecznie.
Asia i Krzyś
:D

misiaczki
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 10:46
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: misiaczki »

Witamy

Z klatki nr 4 mało kto pisze- może jeszcze ktoś się odezwie. Pozdrawiamy Kasię Łukasza i Negro- naszych sąsiadów z dołu. My będziemy mieszkać na 3 piętrze. :lol: :lol: :lol:

kasia357
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 08:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kasia357 »

Witamy sąsiadów z góry :D , my również niecierpliwie czekamy na decyzje banku.
My na budowie byliśmy w sobotę i już powoli widać postępy (wykopana była wielka dziura :) ).
Pozdrawiamy wszystkich przyszłych mieszkańców budynku nr3 :) .

Paulina
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 11 stycznia 2007, 16:27

Zapytanie

Post autor: Paulina »

Witam! mam pytanie dotyczące jednej rzeczy a mianowicie na stronie dewelopera jest napisane ,że do standardu wykonczenia zaliczane jest tez: podgląd z kamery przemysłowej na strefe wejścia-czy to oznacza,że bedziemy mieli mozliwośc zaobaczenia kto stoi przed bramą-koło domofonów naszych??? hm byłoby fajnie.
Czy ktos cos wie na ten temat?

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Jak dla mnie to ta kamera będzie miała ogólny podgląd na teren przed klatką, zresztą trzeba by zadać pytanie mieszkańcom budynku nr 1 i 2 oni wszystko już wiedzą co i jak

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: rosnacy »

witam wszystkich sasiadow z budynku nr 3 ja juz mam zgode na kredyt przelew na dniach a w jakiej walucie bierzecie ja wziołem we franku bank mi sie spodobał jest to ge money bank szybko załatwiaja kredyt 3 dni juz :P

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Witam.
Ja zalatwiam w PKO BP w tym tygodniu mam miec decyzje, ale mialem male perypetie jak staralem sie o kredyt to wszytsko OK ale pozniej musialem miec 10% mieszkania lub dodatkowego kredytobiorce, ale mam nadzieje ze juz wszystko bedzie dobrze i wplace pierwsza transze:)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Czecs mam pytanie jesli chodzi o WIBOR 3M ktory ma wplyw na oprecentowanie kredytu http://wibor.money.pl/ czy liczy sie wartosc skaldania wniosku czy podczas podpisywania umowy i czy w trakcie splacania kredytu ten wskaznik ma duzy wplyw na wartosc raty??

Pozdrawiam

OLA
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:02

Post autor: OLA »

Napiszę dwa zdania żeby znów nie było ze tylko narzekam :)
Co do banków proponuje sprawdzić zapisy i regulaminy o ubezpieczeniu kredytu lub wyższym oprocentowaniu do czasu przeniesiania aktów notarialnych na bank. Akt notarialny mozecie dostac za 6 miesięcy po oddaniu bloku , czasem póxniej, więc miesięczne raty będą wyższe zanim nie uregulujecie papierów.
Jesli w umowie z bankiem zapisaliscie jakies terminy załatwienia formalności sądowych to upewnijcie sie czy są ostateczne. Moze sie okazac ze coś nawali i trzeba bedzie pisać aneksy a one kosztują.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Ale my o tym wiemy Olu, ten temat był już wałkowany na innym forum

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Post autor: andropow »

Oj chyba musze sie przejsc do nich.
Mieszkanie niby zarezerwowane, a telefonu na podpisanie umowy nie bylo :/

Ania i Przemek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 14:33
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Ania i Przemek »

Witamy! a propos jeszcze banków...czy ktoś z was złożył jeszcze wniosek o kredyt do banku millenium? i czy macie już odpowiedź? bo to trochę długo trwa...a dzień pierwszej transzy nam się zbliża :D

ODPOWIEDZ