Budynek nr 3

Dyskusje mieszkańców osiedla
jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Ja jestem z klatki nr 3
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony piątek, 19 marca 2010, 10:00 przez jarecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Ania i Przemek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 14:33
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Ania i Przemek »

Witamy was serdecznie . My jesteśmy z klatki nr 2 :D . Pozdrawiamy

kasia357
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 08:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kasia357 »

Cześć wszystkim !!!
My też jesteśmy już po podpisaniu umowy klatka 4 piętro 2, teraz czas na załatwianie kredytu.

Pozdrawiamy wszystkich sąsiadów,

Kasia, Łukasz i Negro :D

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: black_diablo »

:D Witamy ponownie, dodamy jeszcze tylko, że będziemy mieszkać na 3 piętrze. :D Oby ten rok oczekiwania szybko przeleciał. :D Pozdrawiamy. :D :wink:

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

A może mały ranking kredytów:)
Jakie banki bierzecie pod uwage?
Ja decyduje się na Millenium, papiery złożone teraz czekam na odzew banku co i jak
pozdrawiam i życze powodzenia

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: black_diablo »

My wybraliśmy BPH, dostaliśmy tam najniższą ratę. Nie trzeba tez wnosić niektórych opłat, które wymagane są w innych bnkach. :D

Ania i Przemek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 14:33
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Ania i Przemek »

w jaki sposób załatwiacie kredyt? przez doradców czy sami biegacie po bankach? :?:

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: jarecki »

Odpowiadając Ani i Przemkowi powiem że sam biegałem po bankach gdyż nie mam zaufania do doradców którzy proponują bank od którego później biorą większą prowizje za zwerbowanie klienta. Poza tym dużo można dowiedzieć się z profesjonalnych serwisów internetowych, warto poczytać również fora internetowe gdzie ludzie wypowiadają się o kredytach. Odwiedzanie stron internetowych banków to jednak nie to samo co osobista wizyta w oddziale. Sam z doświadczenia wiem że informacje na stronach są nieprecyzyjne np. różnego rodzaju promocje dla jakiej grupy klientów są lub co trzeba podpisać i na co się zgodzić by z takiej promocji skorzystać. Ale nie wszystkie promocje to tzw. podpuchy i często się zdarza że promocja taka nie niesie za sobą nieporządanych skutków lecz jest tylko formą przyciągnięcia klientów zwłaszcza w okresie takiej konkurencji na rynku kredytów.Dobrze jest mieć również pewne znajomości w bankach (zwłaszcza w tym konkretnym) wpłynie to - powiedzmy sobie szczerze - na bardziej profesjonalną obsługę bez tajemnic z ujawnieniem wszelkich kruczków. Pozwoli to wybrać i podjąć właściwe decyzje. Niestety nie wszyscy mają takie szczęście., życze powodzenia

Ania i Przemek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 14:33
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Ania i Przemek »

Jarecki dziękujemy za wyczerpującą odpowiedź :D my też na początku sami chodziliśmy po bankach, az w końcu wylądowaliśmy u doradcy (poleconego :) i przedstawił nam lepszą propozycję w tych samych bankach niż pracujący tam personel :) trochę to wszystko dziwnie wygląda bo w każdym oddziale tego samego banku są udzielane inne informacje! :wink: tez między innymi złożyliśmy wniosek do Millenium, teraz czekamy:) Pozdrawiamy!

Awatar użytkownika
marta-motyl
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 13 maja 2006, 17:26
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: marta-motyl »

Witam.
Proponuję Invest Bank na Powstańców Śl. (opiekun klienta Pani Sylwia Wilk)
Jestem zadowolona.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Witam przyszlych mieszkancow bunku nr 3 a w szczegolnsci mieszkancow klatki numer 2!!:)
Jeszcze pozostalo do zalatwienia kikla formalnosci z BANKIEM a pozniej zacznie sie "oszczedzania"na wykonczenie!!!i czas na mocne zakasanie rekawow:)ale co sie nie robi dla swojego M:D

Jesli jest ktos z klatki 2 to prosze o kontakt:)

Pozdrawiam

i do czestego na forum:)

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Witam to znowu Ja:)nie doczytalem ze juz jest ktos z klatki numer 2:)Witam Anie i Przemka!!!Moj numer GG 10846398!!!Pozdrawiam

Czesc

Ania i Przemek
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2007, 14:33
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Ania i Przemek »

Witamy Sąsiada z klatki numer 2 :D widzimy,że nie jesteśmy osamotnieni w "oszczedzaniu" na wykończenie mieszkania :wink:
Pozdrawiamy:)

Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:08

Post autor: Ramzes »

Witam:)
czy jest ktos jeszcze z klatki numer 2:)??

Jesli tak to prosze o kontakt moj numer GG jest juz wyzej:)

Mam nadzieje ze juz za niedlugo ruszy budowa i bedziemy sie informowac o postepach:)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ