co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Dyskusje mieszkańców osiedla
andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: andropow »

Budynek firmy Narzędzia Skrawające Tools Sp. z o.o

Kropka
Posty: 46
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2011, 13:03

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: Kropka »

Miałam zostawić bez komentarza ale .....
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 grudnia 2013, 18:19 przez Kropka, łącznie zmieniany 1 raz.

Kropka
Posty: 46
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2011, 13:03

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: Kropka »

andropow pisze:
rafik pisze:
Kropka pisze:Dlaczego nie wiem - podejrzewam że ten teren nie należał do nas tylko do miasta, a alfaakt wybudował sobie tam miejsca. Aczkolwiek to tylko moje przypuszczenia ( i możliwe że całkowicie niesłuszne).
Nie wydaje mi się aby ten teren należał do miasta. Jednak nawet jeśli należy to zastanawia mnie, dlaczego ci którzy tak bardzo krytykowali na forum dewelopera jeśli chodzi o miejsca parkingowe w tej chwili jeśli miasto zabiera nam ok 20 !! przechodzą nad tym do porządku dziennego.
Niestety (a może stety) teren (parking) został przekazany Gminie przez Pana Sikorskiego, chociaż podczas dopisywania umów kupna mieszkań należał do nas (zgodnie z umową i projektem budowlanym), potem się to jednak zmieniło i po cichu teren został nam odebrany.
Zgodnie z jakimś tam prawem minimalna odległość od skrzyżowania, w jakiej można zaparkować auto wynosi 10m. Wcześniej, albo nikt tego nie zauważył, albo przy braku ulicy nie było brane to pod uwagę - nie mam zielonego pojęcia.

Odnośnie ostatniego postu Pani Kropki - niech Pani nieprawdziwych informacji nie wypisuje.

Łatwo jest krytykować, ciężej ruszyć palcem, aby cokolwiek zrobić.
"Drogi" Sąsiedzie:
po 1: NIE ŻYCZĘ sobie prywatnych wiadomości od Ciebie z uwgami - kim Ty jesteś by zwracać mi uwagę??
po 2: Wiem co usłyszałam od Ciebie nie raz i nie dwa ( i nie tylko ja bo grono sąsiadów potwierdza że opowiadałeś BAJKI). Uważaj komu co opowiadasz po prostu i jak się to ma do autentycznych faktów i mitów dotyczących Grabskiego.

mbdingo
Posty: 12
Rejestracja: środa, 2 kwietnia 2008, 18:31

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: mbdingo »

[usunięte na podstawie zgłoszenia]

konrad1
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 26 grudnia 2013, 18:45

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: konrad1 »

Co wolno wojewodzie to... no :P

bonawentura
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 20:42

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: bonawentura »

No widzę, jak zwykle nie na temat.
Szkoda, ze nikt nie napastuje z imienia tych co na miejscach dla niepełnosprawnych parkują, albo po trawnikach jeżdżą.
Szkoda, że z imienia i adresu nie są i nie były wypisywane osoby które przez ostatnie 5 lat notorycznie parkowały na 2 miejscach.
mbdingo - to może ty się wydzierałeś jak było otwarcie Grabskiego? :D
A tak szczerze to z czym macie znowu problem? Jak zwykle narzekać, żeby narzekać?
konrad1 pisze:Co wolno wojewodzie to... no :P
Jak zwykle, najgorzej maja Ci na świeczniku, bo łatwo ich palcem wskazać.

grom
Posty: 693
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 09:15

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: grom »

Szkoda, że ta ostra dyskusja szybko przerodziła się w dość brzydką połajankę.
Dyskutanci zajęli się sobą i "odpuścili" problem.
Jeszcze raz - szkoda!

Porządna dyskusja na etapie tworzenia koncepcji przyszłej ul. Grabskiego zapobiegła by dziś wielu wytykanym błędom.
Sytuacja jaka ujawniła się po oddaniu do użytku nowej ulicy wyraźnie wskazuje na potrzebę opracowania koncepcji organizacji ruchu dla całego tamtejszego obszaru ograniczonego ulicami: Grabskiego - Ciepłownicza - Staszica.

Podobny problem mamy w innych miejscach naszego miasteczka. Pilnie trzeba opracować koncepcję modernizacji ul. Szkolnej i placu na skrzyżowaniu ulicy z ulicami 1-go Maja i Energetycznej.

GRoman

Ps. Temperaturę wypowiedzi zdecydowanie poprawiłoby pisanie ich pod własnym nazwiskiem. Zachęcam do ujawniania się!

rafik
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 16:29

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: rafik »

Witam,
Czy ktoś coś wie na temat parkingu za budynkiem nr 3 przy Grabskiego ??
Kiedyś była tam kostka po obu stronach drogi .. teraz widzę jedynie nową drogę ale już nie ma miejsc parkingowych? Moje pytanie brzmi .
Dlaczego ? Kto ? i na jakiej podstawie zlikwidował te miejsca postojowe ??
Czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć.. bo odpowiedź na to będzie miała decydujący wpływ na to moją postawę na wyborach :)..

gryllu
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 20 maja 2010, 12:48

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: gryllu »

gozisz? Pewnie jest to zgodne z planem zagospadarowania przestrzennego. Generalnie powinien powstać parking za tą nową drogą, tam gdzie dużo błota teraz jest i rozjeżdżają je ciężarówki, ale pewnie długi czas będziemy jeszcze o tym marzyć;)

kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: kingag »

rafik pisze:Witam,
Czy ktoś coś wie na temat parkingu za budynkiem nr 3 przy Grabskiego ??
Kiedyś była tam kostka po obu stronach drogi .. teraz widzę jedynie nową drogę ale już nie ma miejsc parkingowych? Moje pytanie brzmi .
Dlaczego ? Kto ? i na jakiej podstawie zlikwidował te miejsca postojowe ??
Czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć.. bo odpowiedź na to będzie miała decydujący wpływ na to moją postawę na wyborach :)..
Teren na ktorym byla kratka nalezy do developera, to nie byl parking, tylko "utwardzony teren zielony"
co developer zrobi na swoim terenie to zależy tylko od niego.... i urzędników, którzy mu "klepną" następne projekty i odbiory

gerreiro16
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 13:06

Re: co z budową drogi przy ulicy Grabskiego?

Post autor: gerreiro16 »

Czy wiadomo już cos na temat budowy tej drogi? Czy można już tam przejechać, wznowiono ruch? Mam nadzieję że po tak długim czasie prace powinny się zakończyć a droga być przejezdna. Ale z doświadczeń mojego miasta wiem że może być różnie.

ODPOWIEDZ