Jakie kafelki do łazienki

Dyskusje mieszkańców osiedla
logik
Posty: 1
Rejestracja: środa, 28 listopada 2012, 13:25

Jakie kafelki do łazienki

Post autor: logik »

Gdzie polecacie udać się po zakup płytek łazienkowych? Szukam jakiś ciekawych kolekcji. Bardzo podobają mi się w stylu jakie ma Pradyż, np. na tej stronie http://www.myway-paradyz.com/
Czy ktoś z was ma u siebie może plytki Paradyż? jak z ich czyszczeniem i jakością?

M&M
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 18:05

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: M&M »

hej, o ile pamiętam to w hurtowni budowlanej "CDN" na opolskiej w Oławie - łatwy, szybki dojazd

Dariusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 14:14

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: Dariusz »

Jest w Jelczu hurtownia zaraz przy wjeździe mają tam kafle w dobrych cenach a jeszcze można samemu ponegocjować...... a ja chetnie je położę :)

tamtam
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 11:15

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: tamtam »

Do łazienki bierz jasne nie będzie widać tak zacieków jak na ciemnych płytkach, a w łazience o zacieki latwo

Kubahugo
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 6 marca 2015, 13:58

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: Kubahugo »

ja polecam jasne bo są praktyczne i w łazience jest od razu weselej.

dorka
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 6 września 2014, 21:14

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: dorka »

jeśli masz małą łazienkę to rzeczywiście jasne kafelki wydają się dobrym rozwiązaniem. Do tego jakiś ciemny pasek płytek, który optycznie powiększy łazienkę

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: nigdziebadz »

U siebie mam kafelki w różnych odcieniach brązu i całkiem ciekawie to wygląda. Ale jak będę ją remontować to postawię na turkus.

Flisek
Posty: 16
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2015, 08:51

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: Flisek »

Wyglądają fajnie. Też bym postawiła na jasne kolory ale dodałabym jeden pasek ciemniejszy lub kolorowy :)

werciaL44
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2016, 08:38
Kontakt:

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: werciaL44 »

Moja łazienka jest w jasnych kolorach. Płytki są w kolorach beżu, brązu i wygląda naprawdę fajnie. :D

patka
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 12 sierpnia 2016, 13:48

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: patka »

Ja jestem zwolenniczką jasnych kolorów - najbardziej podobają mi się brązowo-beżowo-białe łazienki. Najlepiej jeszcze, żeby były połączone z fakturą drewna :) I dlatego zdecydowałam się na takie właśnie płytki na podłodze, wyglądają prawie tak jak panele z drewna, a są dużo bardziej praktyczne. Do tego na ścianach beżowe delikatne płytki bez zbędnych wzorów. Takim oto sposobem łazienka, która mi się zupełnie nie podobała stała się jednym z ulubionych miejsc w mieszkaniu ;) Tak niewiele trzeba, żeby całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia.

kalinka
Posty: 66
Rejestracja: czwartek, 16 kwietnia 2015, 10:43

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: kalinka »

Kwestia gustu, mnie odpowiada bardziej łazienka w odcieniach czerwieni i czerni. Sporo takich płytek masz np. na stronie http://www.domlazienkaplytki.pl choć zawsze wiele zależy od ceny.

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: amma »

Ja również jestem zdania,że w łazience zdecydowanie lepiej będą prezentowaly się jasne kolory. Szczególnie jeśli łazienka jest niewielka ( niewiele osob może sobie pozwolić na dużą łazienkę, w blogach jest to praktycznie niemożliwe).
Sama jestem przed remontem mieszkania. Przeglądam sobie rózne blogi oraz sklepy w poszukiwaniu inspiracji i co mi się spodobalo to ścienne plytki mozaikowe . Zobaczcie sobie na zdjęciach jak fajnie się to prezentuje:
https://www.rawdecor.pl/content/67-plytki-scienne-lazienkowe

Obrazek

kon-ewka
Posty: 6
Rejestracja: środa, 5 października 2016, 10:57

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: kon-ewka »

Ja teraz mam łazienkę w szarych kolorach i jest idealna! Ale z płytkami miałam przeboje, bo w katalogu wybrałam sobie taki, które moim zdaniem byłyby idealne. W sklepie okazało się, że nie ma ich na stanie i prawdopodobnie już nie będzie, bo to jakaś unikatowa kolekcja. Potem wybrałam sobie bardzo podobne innej firmy - tym razem na żywo wyglądały znacznie gorzej niż na zdjęciach, więc też się na nie nie zdecydowałam. Ostatecznie kupiliśmy z mężem płytki w innym mieście w czasie urlopu. Taką pamiątkę z wyjazdu sobie przywieźliśmy :D Po ich założeniu okazało się, ze to był strzał w 10 i niepotrzebnie traciliśmy czas i nerwy na oglądanie pięknie wydanych katalogów...

oksymoronn
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 17 września 2016, 09:09

Re: Jakie kafelki do łazienki

Post autor: oksymoronn »

My mamy niebiesko zolte teraz ale planujemy nastepne w szarosci zrobić :) tylko trzeba na remont nazbierac

ODPOWIEDZ