Parkowanie

Dyskusje mieszkańców osiedla
black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Parkowanie

Post autor: black_diablo »

Jeżeli to co Piotrek zamieścił jest odręcznym szkicem, to chyba ktoś nie uważał na zajęciach z rysunku technicznego... albo po prostu nie miał go w szkole. Co to za różnica, czy piszemy pod pseudonimem, czy się podpisujemy z imienia i nazwiska. Na zielonym pagórku każdy wie o kogo chodzi, zresztą developer, czy wynajęta przez niego kancelaria Korolko również używa pseudonimów.

Awatar użytkownika
bart21
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:00

Re: Parkowanie

Post autor: bart21 »

Czytam i oczom nie wierze - teraz sam gromek jedzie po swoim koledze Jacku - hehehe:
grom pisze: ...Pan kupił mieszkanie w firmie, która reklamowała się odręcznym szkicem...
Akcja GÓRĄ !!!!
Ciekawe co nastepnego gromek wymyśli... Pomijam tylko fakt, że gromek nie zrozumial chyba przekazu akcjipagorek, że ten "odręczny szkic" to kawałek projektu. I że o jego zmianie nikt nas, kupujących, nie poinformował. Ale co tu się dziwić - jak sie ma takie problemy z ortografią
grom pisze: Uwaga pierwsza;
1. Jeśli zarzucam komuś kłamstwo (w tym wypadku Zielonemu Pagurkowi i tylko jemu) to wyjaśniam dlaczego? Proszę więc o stosowanie podobnych standartów!
to pewnie z czytaniem ze zrozumieniem tez :P
grom pisze: Ps. Wiecej odwagi, piszcie swoje posty pod własnym nazwiskiem. Pod pseudonimem to tania odwaga.
Co do odwagi - to wykazał się pan nią licząc ostatnio miejsca parkingowe u nas i nie wychodząc z auta żeby z nami porozmawiac. Wiec proszę teraz nie wzywać nas do podania nazwisk na forum. Jak pan chce mnie poznać to zapraszam na osiedle, poznamy się, porozmawiamy face to face...

assasinsdark
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 19:58

Re: Parkowanie

Post autor: assasinsdark »

Ja ze swojej strony przesyłam pozdrowienia dla sąsiada który dzisiaj rano określił poziom swojej inteligencji, elokwencji i wszystkich pozytywnych cech napisem na mojej przedniej szybie "P...B". Mogę zrozumieć tego kogoś, gdyż miał problem z wejściem do swojego pojazdu. Jednak ja ze swojej strony mam propozycję dla parkujących, stawiajcie swoje auta tak żeby nie marnować miejsc parkingowych. Nie wszyscy mamy wielkie "gabaryty" i nie musimy otwierać drzwi na pełną szerokość. Ja zmieściłem swoje auto w miejsce w które inni by w tych warunkach nawet nie próbowali stawiać auta. A to że auta obok stały na tyle blisko...Następnym razem ustawcie się tak żeby to jedno miejsce było odpowiednie dla kolejnego auta, a nie myślicie tylko o sobie. Ja nie mam ochoty stawać w zaspach, krzakach czy innych miejscach, skoro jest miejsce do poprawnego zaparkowania pojazdu. Więc pozdrawiam sąsiada...może następnym razem pomyśli, zanim odpali takie kretyństwo na mojej szybie.

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Parkowanie

Post autor: black_diablo »

nie możesz mieć do sąsiada żalu, on po prostu zostawił swoje nazwisko... chciał się przedstawić... a że nie było nikogo ... to znalazł inny sposób ...

werso
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 18 lutego 2012, 14:46

Re: Parkowanie

Post autor: werso »

hmm porozmawiajmy o inteligencji, elokwencji i wszystkich pozytywnych cechach :

"Ja zmieściłem swoje auto w miejsce w które inni by w tych warunkach nawet nie próbowali stawiać auta. A to że auta obok stały na tyle blisko..." właśnie drogi sąsiedzie pokazałeś swój poziom inteligencji, wiedziałeś że nie ma miejsca i z premedytacją zablokowałeś czyjeś auto. Postawa godna naśladowania.
"Ja nie mam ochoty stawać w zaspach, krzakach czy innych miejscach, skoro jest miejsce do poprawnego zaparkowania pojazdu." - tak poprawnie zaparkowałeś samochód że aby dostać się do auta i wyjechać trzeba było wejść od strony pasażera i złożyć lusterka !!!!!
"Więc pozdrawiam sąsiada...może następnym razem pomyśli, zanim odpali takie kretyństwo na mojej szybie." a może Ty drogi sąsiedzie następnym razem pomyślisz i nie zablokujesz czyjegoś samochodu!!! Co do napisu na szybie, napis "DROGI SĄSIEDZIE DLACZEGO ZABLOKOWAŁEŚ MOJE AUTO CZY NIE WIDZISZ ŻE NIE MOGĘ DO NIEGO WSIĄŚĆ " poprostu się nie zmieścił.
Ciągłe używanie zwrotów "Ja... " mówi samo za siebie ...
Zastanawia mnie też postawa ludzi parkujących: na chodnikach, skrzyżowaniach, obszarach oznaczonych linią ciągłą oraz na dojeździe do budynku. Ile razy można prosić o nie parkowanie w tych miejscach ..... brak słów .

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Parkowanie

Post autor: akcjapagorek »

grom pisze: W sprawie szkicu, który Pan zamieścił na wątku
- Jestem w szoku. Pan kupił mieszkanie w firmie, która reklamowała się odręcznym szkicem. Mam nadzieję, że przynajmniej w umowie kupna zapisał Pan te wszystkie obietnice i teraz wyegzekwuje je Pan sądownie.
No widzi Pan... sprawa sądowa w toku, mam nadzieję, że mi się to uda, choć wiadomo jak to jest z wymiarem sprawiedliwości :? Ten ,,szkic" to fragment pozwolenia na budowę numer 1063/2006, wydanego przez Starostwo Powiatowe, na które deweloper powołuje się w umowie- no jeśli dla Pana to szkic odręczny, to... <nie wiem już co napisać> :|
grom pisze: Wie Pan to jest ważne. Jest Pan radnym gminy z Siechnic. Jeśli Pan popełnia takie błędy w prywatnym życiu to jak Pan będzie reprezentował nasze interesy na forum gminy.
No Pan jest wielki, wszechwiedzący i nigdy nie popełnia błędów (przypomniał mi się nawet pewien Polski film, w którym bohater mówił o sobie, że nawet ,,nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów" ), ogólnie jest Pan ,,the best" i Pana światowy poziom widać nawet w sposobie polemiki w tym wątku. Niektórym chyba daleko do Pana bo jednak kilkuset klientom zdarzyło się ,,popełnić ten błąd"- tak- błąd- czyli podpisać umowę z p. Sikorskim (Alfaakt) Od dwóch jednak lat (już tyle minęło) takie błędy popełnia coraz mniej ludzi (wyniki sprzedaży mieszkań w Alfaakt) a Ci, którzy decydują się na interes z tą firmą- wiedzą przynajmniej jak się zabezpieczyć przed ,,zagraniami" stosowanymi przez tę firmę.
grom pisze: Niektórzy zarzucają mi działalność polityczną - od 1,5 roku nie prowadzę jej (przestałem być członkiem Zarządu Województwa Dolnośląskiego). Nie pełnię żadnej funkcji politycznej. Chyba, że ktoś uważa, iż członkowstwo w Radzie Mieszkańców Siechnic (jednostka pomocnicza Rady Gminy taka jak sołectwo) jest dzialnością polityczną a nie społeczną.
:mrgreen: Doradca prezydenta Dutkiewicza to zapewne funkcja społeczna, zupełnie bez politycznego powiązania... no faktycznie- Ci co zarzucają Panu polityczną działalność to jakieś niedouki... :) Panie Grzegorzu- więcej dystansu i nazywania spraw po imieniu... no i odrobinę mniej osobistych wycieczek bo z wątku ,,parkowanie" robi się offtopic pod tytułem Grom vs zielony pagórek :roll:

Niech się Pan nie denerwuje, że ludzie walczą o swoje, tym bardziej jak za to zapłacili...

grom
Posty: 693
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 09:15

Re: Parkowanie

Post autor: grom »

Życzę powodzenia w Waszych staraniach i walkach, choć jak już kiedyś napisałem w wiekszość z nich nie wierzę. Strasznie boli niektórych z Was posiadanie przez kogoś własnego zdania na interesujący Was temat. Dziekuję za tak zamienitą liczbe cytowań. Niestetu zdania nie zmienię. Ne dopilnowaliście swojego interesu na etapie umowy kupna mieszkania.
grom

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Parkowanie

Post autor: jimmy_lodolamacz »

grom pisze: Ne dopilnowaliście swojego interesu na etapie umowy kupna mieszkania.
A może poprostu zaufaliśmy deweloperowi. Niektórzy kupowali u AA swoje pierwsze mieszkanie. Dla mnie umowa nie wyglądała podejrzanie. 1,1 miejsca parkingowego jest dla mnie jasnym komunikatem. Nigdy nie pomyślał bym o tym, że takie miejsce może znaleźć się 700m od bramy w której mieszkam i do tego w polu. Jak dla mnie deweloper zataił ta informację dla swojej korzyści. Taka informacja na pewno miałaby wpływ na podjęcie decyzji o zakupie. Tym bardziej, że nie tylko AA budował wtedy mieszkania w Siechnicach. Było z czego wybierać.
Ja osobiście czuję się oszukany. Nie widze w tej sytuacji innego rozwiązania jak to, że deweloper dotrzyma umowy i będzie 1,1 miejsca na mieszkanie. W miejscu w którym się go wszyscy kupujący spodziewali. Czyli pod blokiem.

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Parkowanie

Post autor: black_diablo »

Szanowny Grom chyba czegoś nie rozumie... dopilnowaliśmy. Mamy w rękach wszystkie dokumenty, które świadczą o niewywiązaniu się dewelopera z zapisu umowy oraz kopii projektów, które nam przekazał. Nie wiem czy pozostali użytkownicy mają również to samo odczucie co ja, ale mam wrażenie jakby podczas pisania tekstów przez Grom-a stał obok niego nasz ulubiony pan prezes Jacek S. i mówił mu co ma napisać...

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Parkowanie

Post autor: maciek.wroclaw »

Wynajmijcie buldożery i zrównajcie to osiedle i będzie spokój, bo z tego co się czyta na forum, to tylko wy macie jakieś problemy w Siechnicach. Nie życzę nikomu źle, ale ileż można wałkować temat waszego osiedla, w kółko coś tam jest nie tak, raz na zawsze musicie rozwiazac ten problem. Czytam czasem te wypociny i dochodzę do wniosku, ze chcielibyście mieć garaż pod własnym oknem, ale, żeby nikt inny już tego przywileju nie miał. Kupiliście sobie akwarium, to w nim mieszkajcie. A to że zostaliście podobno oszukani przez dewelopera, to nie ma co się użalać na forum, to nic nie zmieni.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Parkowanie

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Nikt się tutaj nie użala. My chcemy tylko zmusić dewelopera do działania. Im więcej się mówi o problemach z firmą AA tym mniej gościu będzie miał kupców. Pisanie o problemach to jedyna nasza broń. Każdy z nas wywiązał się ze swojej części umowy wpłacając kasę na konto dewelopera. Pora aby on dał nam to za co zapłaciliśmy...dopóki tego nie dostaniemy będziemy pisać o naszych problemach. Do obrzydzenia....taka reklama na własne życzenie pana prezesa Jacka S.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Parkowanie

Post autor: maciek.wroclaw »

czy poza parkingami są jeszcze jakieś inne poważne uchybienia ?

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: Parkowanie

Post autor: olo243 »

Poczytaj człowieku!! Aty tylko licznik postów nabijasz!!!

black_diablo
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2006, 21:09
Lokalizacja: Siechnice

Re: Parkowanie

Post autor: black_diablo »

Chciałbym poruszyć sprawę parkowania, a dokładniej braku tej umiejętności. Rozumiem, że niedawno było jeszcze sporo śniegu i nikt nie widział lini, co utrudniało parkowanie, ale śniegu już nie ma i nie wiem czy to nieumiejętność parkowania, czy zwykła bezczelność użytkowniczki czerwonego opla astra, który został zaparkowany na ul Grabskiego. Nie będę wskazywał z której klatki... zainteresowani dokładnie będą wiedzieć.
Załączniki
file.jpg
file.jpg (58.64 KiB) Przejrzano 13213 razy

ODPOWIEDZ