Przebite opony

Dyskusje mieszkańców osiedla
waga
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2011, 13:12

Przebite opony

Post autor: waga »

Drodzy sąsiedzi w nocy z 10 na 11.12.2011 ktoś "życzliwy" przedziurawił opony w moim aucie zaparkowanym w uliczce na lewo od klatki nr 13 zielonego bloku (od strony osiedla). Nie mam wątpliwości, że sprawdzą jest frustrat lub frustratka chcący mnie ukarać za parkowanie w rzekomo "ich" miejscu. Wszystkich, którzy mogą mi pomóc w ustaleniu, kto może w ten sposób rozwiązywać sąsiedzkie problemy proszę o pomoc. Pomyślcie gdzie zajdziemy jeżeli dopuścimy jako wspólnota sąsiedzka do takich zachowań. Sprawcę lub sprawczynię (lub was oboje) uprzedzam, że sprawy nie zostawię samej sobie nawet po umorzeniu postępowania przez policję. Mój tel.669 554 124.

Kajuta
Posty: 44
Rejestracja: piątek, 27 marca 2009, 21:15

Re: Przebite opony

Post autor: Kajuta »

Ech...aż szkoda komentować takie zachowanie :(

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Przebite opony

Post autor: maciek.wroclaw »

A kto to jest SPRWAWDZA ? chyba, że chodziło o sprawcę.
Jakie to auto ? Daj namiary, znam dobrze środowisko.

waga
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2011, 13:12

Re: Przebite opony

Post autor: waga »

Auto CITROEN C4 czarny.Tel podałem wyżej. Za info z góry dzięki.

tabalga
Posty: 44
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 07:08

Re: Przebite opony

Post autor: tabalga »

na opony również radzę uważać w Kotowickim lesie, ostatnio miałem próbę ich odkręcenia...

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Przebite opony

Post autor: maciek.wroclaw »

Złapałeś sprawców ?

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Przebite opony

Post autor: pokrzyw »

Ale parkowałeś przy tych budach AlfaAktu? Widziałem, że usiłowałeś pompować koła. Może jakaś gówniażeria działa. Zapraszam również na nasze osiedlowe forum (siechnice24.pl).

waga
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2011, 13:12

Re: Przebite opony

Post autor: waga »

Parkowałem w uliczce 20 m od swojej klatki, innych wejść do klatek tam nie ma. Sprawcy również nie ma. Nie chcę się mścić, nie jestem DEBILEM biegającym w nocy z nożem po parkingu i przecinającym opony. Dobrze jednak było by wiedzieć kogo trzeba wysłać do buszu bo między ludźmi nie potrafi mieszkać. Szanujmy cudzą własność a wszystkim będzie się lepiej żyło. Mimo wszystko WESOŁYCH ŚWIĄT.

ODPOWIEDZ