Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Dyskusje mieszkańców osiedla
Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: Patriot »

finał akcji "pagórek"...
Załączniki
decyzja wojewody-1.jpg
decyzja wojewody-1.jpg (276.24 KiB) Przejrzano 15931 razy
decyzja wojewody-2.jpg
decyzja wojewody-2.jpg (348.07 KiB) Przejrzano 15931 razy
decyzja wojewody-3.jpg
decyzja wojewody-3.jpg (338.57 KiB) Przejrzano 15931 razy

Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: Patriot »

ciąg dalszy
Załączniki
decyzja wojewody-4.jpg
decyzja wojewody-4.jpg (347.72 KiB) Przejrzano 15930 razy
decyzja wojewody-5.jpg
decyzja wojewody-5.jpg (357.35 KiB) Przejrzano 15930 razy

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: andropow »

Ciekawe.
Ciekawe Patriot = Korolko???
No bo z kąd inaczej ma kopie pisma skierowana do Korolko.
A czemu niby to jest finał?

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: maciek.wroclaw »

I co będzie rozbiórka osiedla ?

obserwatorgminny
Posty: 99
Rejestracja: środa, 27 lipca 2011, 09:24

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: obserwatorgminny »

Jak mówił Gustlik z pancernych- lufa w krzokach- panowie wspólnotowcy

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: akcjapagorek »

no, no panie Kolorko- toś pan zabłysnął Obrazek
wstawiacie pismo, w którym wojewoda wytka wam niezgodność z miejscowym planem:

Obrazek

koniec akcji pagórek będzie wtedy, jak zaczniecie budować zgodnie z prawem bez wsparcia ze strony wicestarosty, bo wyprowadzać 300 klientów w pole z parkingiem nie jest łatwe do zatuszowania...

poza tym, drogie ASY anonimowych wypowiedzi, jak już się nie chcecie się podpisać prawdziwym imieniem i nazwiskiem to chociaż wrzucajcie pliki z większą uwagą bo i tak to widać :lol: :lol: :lol:

Obrazek

obserwatorze- jak mówi stare powiedzenie- ,,chytry dwa razy traci" :) a lufę to dostanie chyba Kolorko od zleceniodawcy za zrobienie z siebie:
Obrazek

zróbcie te parkingi i poprawcie usterki a i mieszkańcy będą zadowoleni i klientów na mieszkania znajdziecie :wink:
Akcja Pagórek walczy nadal!!!

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: maciek.wroclaw »

Duży parking jest przy biedronce. Dacie radę.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Nie ma jak produkt entuzjazmu. Kuźwa widzę, że radca prawny wart AA. Po kiego grzyba ktoś zamieścił te informacje...przecież to w niczym nie pomoże. Pokazuje tylko jak AA próbuje kręcić żeby zdoić swoich klientów. Takie naginanie prawa nigdy prędzej czy później wychodzi na jaw... :twisted:

icodalej
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 15:28

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: icodalej »

Już h** od tego, że upublicznił dane adresowe osób prywatnych występujących w imieniu wspólnoty :)
To jest zdaje się karalne.

PS. Do admina- słowo abstrahować jest chyba dozwolone - ale już jego odmiana nie? Z abstra.ując wychodzą gwiazdki :D (wstawiłem kropkę żeby było widać słowo).

Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: Patriot »

Panowie, spokojnie, po co to nerwy? Wasza reakcja jest zresztą bardzo ciekawa – nieważne co napisano, tylko kto napisał! Od razu wyjaśniam, że decyzję wojewody umieściłem ja, a nie mec. Korolko. A zamieściłem ją po to, żeby pokazać ludziom, że są manipulowani przez grupkę „aktywistów”. Z decyzji tej jasno wynika, że jedynym przewinieniem Alfaakt jest to, że zrobili więcej miejsc parkingowych, niż musieli. Spójrzcie na fragment zaznaczony przez Akcję Pagórek. Tu uwaga do Akcji Pagórek – są trzy możliwości: 1) nie zrozumiałeś tego fragmentu, 2) zrozumiałeś, ale w swoim obłędzie krytykowania wszystkiego, co związane z Alfaakt, przestałeś panować nad swoimi emocjami, 3) dobrze wiesz w czym rzecz, ale dalej próbujesz manipulować ludźmi, próbując im wmówić, że wszystko co robi Alfaakt jest be – za mało miejsc parkingowych źle, za dużo – też źle, a nawet jeszcze gorzej!
Ludzie, czy wy tego nie widzicie? Toż to metody z minionej epoki socrealizmu. Zacznijcie w końcu myśleć.
Już rozumiem zdenerwowanie Panów z akcji pagórek – przecież dostali tą decyzję wcześniej niż ja z Alfaaktu i chcieli ją ukryć, bo wbrew temu co starają się teraz wmówić, świadczy to o tym że nie mają racji.
„weryfikacja badanej decyzji nie wykazała rażącego naruszenia prawa. Ponadto, analizując całość akt sprawy, nie dopatrzono się innych naruszeń prawa w kwestionowanym rozstrzygnięciu” – oceńcie to sami.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: maciek.wroclaw »

Panie Patriot, ma Pan racje, nie wiem czemu ci ludzie sie tak denerwują. Na spokojnie trzeba to wszystko brać. Parking też nie jest zły.

grom
Posty: 693
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 09:15

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: grom »

Ciekawa sytuacja. AA wybudował za dużo miejsc parkingowych i jest zgodnie z orzeczeniem Wojewody OK!
Zielony Pagórek co prawda nie wygrał z AA ale też jest OK! Gmina buduje mu z własnych środków dodatkowy parking!
Jeśli AA uzyska zezwolenie na budowe następnego bloku to budowane przez gminę miejsca parkingowe plus to co musi wybudować zgodnie z planem deweloper tylko poprawią jego ofertę.
W sumie, dzięki zaangażowaniu gminy, obie strony wygrały.
Może jest to dobry moment aby zacząć szukać jakiegoś kompromisu Panie i Panowie.
Grom

icodalej
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 15:28

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: icodalej »

grom pisze:... dzięki zaangażowaniu gminy, obie strony wygrały...
Ale w takim razie ktoś musiał przegrać.
Nawet wiem kto...

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: jimmy_lodolamacz »

[]mam co napisł jakiś urzędas, który nawet nie widział stanu osiedla. Swoje decyzje podejmuje na podstawie pism a jak mówią"papier wszystko przyjmie". AA sprzedał mi nowe mieszkanie za ćwierć bańki. A dostałem wodę w piwnicy, rozpadającą się elewację, skopany dach i miejsce parkingowe pod oczyszczalnią 700metrów od bramy. Niech AA doprowadzi osiedle do stanu jaki byl projektowany i do tego zgodnie ze sztuką budowlaną wtedy mieszkańcy dadzą spokój- to będzie kompromis. A kto nie utopił kasy w tym bagnie nie powinien się wogóle wypowiadać.
Ostatnio zmieniony sobota, 29 października 2011, 20:33 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar reg

ODPOWIEDZ