Głośna muzyka budynek nr.1

Dyskusje mieszkańców osiedla
Templar
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 13:00

Re: Głośna muzyka budynek nr.1

Post autor: Templar »

Chciałbym zobaczyć jak ty walisz go w ryja,hehehe,wierz mi miałbyś z nim problemy i to nie małe:)

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Głośna muzyka budynek nr.1

Post autor: maciek.wroclaw »

bu ha ha, a wiesz z kim tańczysz ? Na każdego cwaniaka znajdzie się większy, zwłaszcza na damskiego boxera

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Głośna muzyka budynek nr.1

Post autor: pokrzyw »

Problem był poruszany na zebraniu mieszkańców. Trzeba uparcie i wytrwale składać zawiadomienie o zakłócanie porządku domowego na policję (biorąc jednego - dwóch sąsiadów na świadków) KONIECZNIE na piśmie. Tylko coś takiego poskutkuje - policja może nałożyć grzywnę za coś takiego. Niestety mieszkańcy albo przeszli do porządku dziennego, albo są zastraszeni albo nie wiem o co chodzi.
Pod którym nr mieszkania tak hałasują (wiem tylko że to klatka 2C) i strzelam że 2 piętro.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Głośna muzyka budynek nr.1

Post autor: maciek.wroclaw »

Dokładnie, składajcie zawiadomienia na policję, i nieczego się nie bójcie. Trzeba zwalczać takie zachowania.

iguana
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 1 stycznia 2012, 11:21

Re: Głośna muzyka budynek nr.1

Post autor: iguana »

pokrzyw pisze:Problem był poruszany na zebraniu mieszkańców. Trzeba uparcie i wytrwale składać zawiadomienie o zakłócanie porządku domowego na policję (biorąc jednego - dwóch sąsiadów na świadków) KONIECZNIE na piśmie. Tylko coś takiego poskutkuje - policja może nałożyć grzywnę za coś takiego. Niestety mieszkańcy albo przeszli do porządku dziennego, albo są zastraszeni albo nie wiem o co chodzi.
Pod którym nr mieszkania tak hałasują (wiem tylko że to klatka 2C) i strzelam że 2 piętro.
Myślę że mieszkańcy się trochę boją zaczynać przez policję i w jakiś tam sposób są też zastraszeni bo towarzystwo jakie do niego przychodzi też nie jest ciekawe.....przez co hałaśliwy lokator czuje się pewny....jak nawet jest interwencja policji to on udaje wariata że go w domu nie ma, siedząc cicho a jak tylko policja odjedzie to po 15-20 min. od początku sobie hałasuje .Tak klatka 2C pierwsze piętro .Ostatnie wakacje taką zrobił awanturę ze swoja partnerką , darł się że mieszkańcy ze starych bloków wyszli na balkony i w okna patrząc na całe widowisko.......on już dobrze wie że wszyscy mają go dość...i po każdej interwencji policyjnej robi się jeszcze bardziej złośliwy bawiąc się np; w kukułkę co godzinę puszcza bardzo głośno muzykę przez 5-10 min.i cisza i za godzinę to samo, wystarczy żeby obudzić i wkurzyć ....
Z psami też chodzi bez kagańców choć wielokrotnie im zwracano uwagę... że tu też mieszkają małe dzieci .

faust
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 22 czerwca 2010, 08:06

Re: Głośna muzyka budynek nr.1

Post autor: faust »

http://www.wredny-sasiad.pl/ :P

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Głośna muzyka budynek nr.1

Post autor: walgula »

:lol: :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ