Internet - co polecacie?

Dyskusje mieszkańców osiedla
jacek12
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 8 listopada 2010, 07:49

Internet - co polecacie?

Post autor: jacek12 »

Szukam alternatywy dla Activenetu, mam problem z częstymi przerwami w dostępie trwającymi około 1 minutę, zdarza się to dość często. Od wczoraj internet nie działa, nikt nie odbiera telefonu.

Korzystacie może z netii, neostrady? Jak wygląda awaryjność itd? Czy coś innego wchodzi jeszcze w grę?

Awatar użytkownika
niutek
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 1 stycznia 2009, 19:13

Re: Internet - co polecacie?

Post autor: niutek »

Miałem kiedyś Activenet lipa straszna w ogóle te osiedlowe sieci są do bani cena nie jest adekwatna do jakosci. Teraz mam Netie i jestem zadowolony mam 8 Mb/s za 59 PLN żadnych przerwań i wykorzystane w pełni łącze o każdej porze dnia i nocy czy śnieg czy deszcz zresztą z Neostradą jest tak samo też jest ok.

Czesiuu
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 21:31

Re: Internet - co polecacie?

Post autor: Czesiuu »

Ja polecam jak najbardziej Neostrade korzystam z ich usług od 8 lat i mógł bym awarie zliczyć na palcach obu rąk. Płacę 90zł za 6mbita/czyli 720kbps mam na sekundę.
Awarie są bardzo, bardzo rzadko raz na pół roku albo jeszcze rzadziej i nie trwają więcej niż 12h

Paulina i Michał
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 08:42

Re: Internet - co polecacie?

Post autor: Paulina i Michał »

Mam teraz internet od Active działa dobrze ale uploud za MAŁY teraz większość providerów daje w standardzie łącza symetryczne, dla tego jestem zainteresowany ofertą GENERACJI a dokładnie łączem symetrycznym 3/3 mb/s w nocy 6/6 mb/s czy ktoś korzysta z Generacji? Jak wam się sprawuje?

ODPOWIEDZ