Próba włamania do samochodu

Dyskusje mieszkańców osiedla
jacek12
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 8 listopada 2010, 07:49

Próba włamania do samochodu

Post autor: jacek12 »

Witam! Chciałem poinformować, że na weekend przy bloku nr 3 ktoś próbował włamać się do mojego samochodu. Została zniszczona uszczelka oraz plastik między szybą a drzwiami. Na szczęście nie doszło do otwarcia samochodu. Proszę o zwrócenie uwagi na podejrzane osoby.

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: akcjapagorek »

Drogi sąsiedzie- mam prośbę abyś zgłosił to na komisariacie Policji. Zapewne nie odczujesz zbytniego entuzjazmu ze strony odbierającego zgłoszenie ale każdy taki zarejestrowany przypadek, powoduje że pojawiają się powody do patrolowania tego terenu.
Po ukończeniu ratusza, w Siechnicach ma powstać 24h posterunek Policji, więc jeśli nasz teren ma zostać objęty patrolami to warto aby ku temu były jakieś przesłanki (zgłoszenia).
Dobrze, że do niczego nie doszło. Jak możesz to napisz w którym miejscu próbowano się włamać- strzelam że za budynkiem nr 3 (tam gdzie wybudowano teraz kawałek drogi i nie ma obecnie oświetlenia)

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: andropow »

Niestety do co najmniej jednego samochodu się włamali :/

kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: kingag »

Ja mam rozwiercony zamek w drzwiach auta po tym weekendzie. Nie było co ze środka kraść więc nic nie zniknęło.
Co do lokalizacji to bomba Piotrze! oczywiście, że za 3 budynkiem- niestety jak wróciliśmy w sobotę wieczorem nie było już wolnych miejsc na parkingach ani na oświetlonych chodnikach pod oknami....

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: akcjapagorek »

Ciekawe kiedy inwestor zorganizuje tam oświetlenie, skoro zbudował łącznik, to naturalne jest że bez oświetlenia będzie on przyciągał amatorów cudzej własności...

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: Dante »

jak dobrze, że w 4 mamy monitoring i ochronę... może to jakoś poprawi bezpieczeństwo w naszym bloku i jego okolicy 8)

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: walgula »

ochronę? a to jakaś nowość, nie widziałem żadnego ciecia chodzącego w koło bloku
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 listopada 2010, 13:16 przez walgula, łącznie zmieniany 1 raz.

Czeko
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 9 listopada 2010, 12:58

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: Czeko »

:shock: jaka ochrona ??????? może ktoś coś więcej napisze bo tu jak zwykle żadnego info ze strony zarządcy.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Dante pisze:jak dobrze, że w 4 mamy monitoring i ochronę... może to jakoś poprawi bezpieczeństwo w naszym bloku i jego okolicy 8)
A jakie są koszty takiego luksusu?Widziałem dzisiaj patrol z refleksu strzegą terenu. A w razie interwencji rachunek będzie opiewał na ile? Bo jak myślę to strażnik o którym mowa ma za zadanie wcisnąć guzik i wezwać patrol. Czy się mylę?

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: akcjapagorek »

uhm, jeśli mogę coś doradzić- sugeruję aby szczegóły dot. zabezpieczenia osiedla omawiać na PW- do aut nie włamują się pierwsi z brzegu, tylko ci znający sytuację na osiedlu- nie ułatwiajmy im zadania;)

Najważniejsze, że incydentów powinno być mniej bo jest ochrona.

Czeko
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 9 listopada 2010, 12:58

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: Czeko »

I tak właśnie z "ochrony"będą korzystać wszyscy mieszkańcy osiedla a naiwny budynek 4 będzie płacił :lol:

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: Dante »

Czeko pisze:I tak właśnie z "ochrony"będą korzystać wszyscy mieszkańcy osiedla a naiwny budynek 4 będzie płacił :lol:
hehehe za dobrze by mieli ;)
jimmy_lodolamacz pisze: A jakie są koszty takiego luksusu?Widziałem dzisiaj patrol z refleksu strzegą terenu. A w razie interwencji rachunek będzie opiewał na ile?
każda umowa jest negocjowana ewentualnie, przynajmniej tak mi się wydaje... dlatego zapytajcie waszego zarządcę. niech wam przedstawi propozycję. póki co to nie wasze rachunki żeby się o nie martwić...

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Czyli zbyt drogo żeby się przyznać .A ciekawe jak chcecie się przed tym bronić :
Czeko pisze:I tak właśnie z "ochrony"będą korzystać wszyscy mieszkańcy osiedla a naiwny budynek 4 będzie płacił :lol:

Awatar użytkownika
bart21
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:00

Re: Próba włamania do samochodu

Post autor: bart21 »

O ile mnie pamiec nie myli, rozmawialem z kolega z 4 jakis czas temu, na jedynym jak do tej pory zebraniu wspolnoty zazadaliscie od pana Chwalka zmiany planu gospodarczego i niepodpisywanie umowy o ochrone - ale to tylko przekaz z drugiej reki....

ODPOWIEDZ