DO MIESZKAŃCÓW STASZICE !!!

Dyskusje mieszkańców osiedla
agnisia288
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 16 listopada 2009, 22:21

Re: DO MIESZKAŃCÓW STASZICE !!!

Post autor: agnisia288 »

Co prawda jestem mieszkanka Staszica ale po czesci podkreslam po czesci zgadzam sie z wypowiedzia snc, odgrodzenie sie od reszty to poprostu jakas paranoja ludzie co my jakimis malpkami jestesmy zeby zoo z siebie robic, ale oczywiscie i to tez zostalo napisane ja to jak kropla w morzu bo tu jakas "elita" podejmuje decyzje naradzaja sie i ich zdanie jest przesadzajace a potem jakies procenty podaja a ktos zapytal innych o zdanie.Ze niby decyzja 60% przeglosowano, jakie 60% 10 osob na cale osiedle to 60% procent?? Porusze tez kwestie tego ze mlode osoby na tym osiedlu sa postrzegane jako wlasnie tak jak napisalas zlodzieje brudasy i bog wie co jeszcze mnie nie raz sasiedzi cos zarzucali.. nie wiem czy ktos wie ale na Staszica nie dozwolone jest prowadzenie prac remontowych bo sasiadom sie to nie podoba w jednym z blokow na tablicy ogloszen powieszono kartke ze osoba powinna udac sie do psychiatry bo o godz 21.30!! (cos smiesznego) przez doslownie 5min uzywala wiertarki

bonawentura
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 20:42

Re: DO MIESZKAŃCÓW STASZICE !!!

Post autor: bonawentura »

Widać agnisia musiała wyrzucić z siebie swoje żale.
Gdzie słyszeliście o odgradzaniu się od reszty? Z tego co ludzie piszą, to chodzi o ogrodzenie wewnętrznej części budynków 1 i 2 – niski płotek, żeby zwierzęta nie załatwiały tam swoich potrzeb, w końcu to place zabaw!
Jakoś na ciepłowniczej plac zabaw tez jest ogrodzony i nikt pretensji nie ma!!!
60% to 60%, jak nie wiesz w jaki sposób są podejmowane uchwały to nie pisz bzdur!!!

Odnośnie kradzieży i starych Siechnic, z całą odpowiedzialnością potwierdzam, że gnojek, który ostatnio probował się włamać do auta, często był widziany pod białym domkiem i jego okolicach – czy to znaczy gdzie mieszkał?

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: DO MIESZKAŃCÓW STASZICE !!!

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Zgadzam się z bonawentura. Wiele osób nie ma pojęcia o pewnych rzeczach a wypowiada się na ich temat. Ludzie poczytajcie, pomyślcie a potem piszcie. Po pierwsze nie ma sensu pisania o ogradzaniu osiedla bo tego nie można zrobić. Póki co zabrania nam to prawo tzn. plan zagospodarowania przestrzennego (o czym wiedzą Ci, którzy aktywnie interesują się sprawami osiedla i poświęcają czas na szukanie sposobów by polepszyć stan osiedla) Postawienie płotków wokół trawników czy placów zabaw jest jak najbardziej wskazane i praktyczne. Może w końcu zacznie to jakoś wyglądać. Teraz wszędzie nawalone przez psy albo rozjeżdżone przez auta. Widać jak jest możliwość to zawsze się znajdzie kretyn co nie pomyśli i zniszczy. O sposobie podejmowania decyzji przez wspólnoty nawet nie mówię. Jeżeli ktoś uczestniczy to wie o co chodzi. Jak widzac nie jest tak źle bo wychodzi koło 60%. Pewnie nie pojawiałyby się takie dziwne komentarze gdyby frekwencja na zebraniach wynosiła 100% :D

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: DO MIESZKAŃCÓW STASZICE !!!

Post autor: Zeus »

I tu się pojawia cały problem naszego osiedla. Potwierdza to agnisia288 - coś usłyszy pokątnie, ktoś jej coś nie dopowie a później smaruje głupoty na forum!!! Jakby więcej mieszkańców uczestniczyło w zebraniach to by nie powstawały takie plotki i bezpodstawne oskarżenia, że mamy na osiedlu "grupę trzymającą władzę" HAHAHA. Jak już podkreślano wyżej chodzi o odgrodzenie placów zabaw. Jeżeli chodzi o 60% to jest to 60% głosów z ogółu właścicieli mieszkań (liczone udziałami powierzchni mieszkalnych) a nie 60% z osób obecnych na zebraniu. Sugeruję się zainteresować rzetelnej jak działa wspólnota i co się dzieje na osiedlu...

...:::Ania:::...
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 25 sierpnia 2006, 21:03

Re: DO MIESZKAŃCÓW STASZICE !!!

Post autor: ...:::Ania:::... »

Śmieszność się tu dzieje, kłótnia kłótnię goni, jeden od drugiego mądrzejszy :D komedia

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: DO MIESZKAŃCÓW STASZICE !!!

Post autor: bazylia »

...:::Ania:::... pisze:mnie osobiście BARDZO nie podoba się to,że coś tam budują! takie miałam fajne "łono natury" za blokiem!!!! a teraz mi coś tam będzie stało i zasłaniało! nooo chyba, że wprowadziłoby się tam troszkę młodzieży ale pewne będą tam mieszkać same młode małżeństwa z małymi dziećmi albo w ogóle bez dzieci......
Cytat z 25/08/2006 roku dotyczący powstawania bloków na Zielonym Pagórku

Najpierw się nie podoba BARDZO, że się "nowi" wprowadzają, bo robotnicy się drą:
...:::Ania:::... pisze:za moim blokiem narazie kopią dół, ale też się nieźle przy tym drą :/ a jak zaczną budować to będzie masakra! chociaż tyle dobrego, że mam pokój z drugiej strony...przynajmniej się wyśpię w sobotę....
i "łono natury" utracone bezpowrotnie (odnajduję analogię do wypowiedzi .snc.), a potem krytykuje, że się tylko kłócą i śmieszni są.....

...:::Ania:::...
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 25 sierpnia 2006, 21:03

Re: DO MIESZKAŃCÓW STASZICE !!!

Post autor: ...:::Ania:::... »

To było już daaaaaaawno temu. Przeterminowało się

...:::Ania:::...
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 25 sierpnia 2006, 21:03

Re: DO MIESZKAŃCÓW STASZICE !!!

Post autor: ...:::Ania:::... »

Nie napisałam, że są śmieszni, tylko że śmieszne rzeczy się dzieją na tym forum. A to jest różnica =)

ODPOWIEDZ