Co z zarządcą?

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
arts
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 13:01
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Co z zarządcą?

Post autor: arts »

Witam,
Czy coś już wiadomo ze zmianą firmy zarządzającej, bo skro Expert Dom jest tylko do końca kwietnia, to chyba warto podjąć jakąś decyzję. A może została już podjęta? Czy wiadomo komu w maju zapłacić czynsz i ile on będzie wynosił? Czy coś się dzieje w tej sprawie?

Awatar użytkownika
arts
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 13:01
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Co z zarządcą?

Post autor: arts »

A jeszcze jedno, chodzi mi o budynek nr 3...

kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: Co z zarządcą?

Post autor: kingag »

Zarząd jest po rozmowach z inną firmą niż ED. Chcesz wiedzieć więcej i współuczestniczyć w podjęciu ostatecznej decyzji przyjdź w środę na zebranie!!! Co do konta, na które należy wpłacać w maju pieniądze to na to samo co do tej pory- gdyż nawet jeśli zmieni się administrator naszej wspólnoty (bud nr 3) to konto bankowe jest kontem wspólnoty a firma zarządzająca/ administrująca jest tylko upoważniona do dysponowania środkami z konta tylko w zakresie ustalonego planu gospodarczego i tylko do tego czasu do którego wspólnota powierzyła jej zarządzanie/ administrowanie. Nie ma się co łudzić że w maju nie trzeba płacić ;-)
Czołem

Awatar użytkownika
arts
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 13:01
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Co z zarządcą?

Post autor: arts »

Niestety, nie łudziłem się... Co do numeru konta, to cenna informacja, bo nie wiedziałem, że tak się sprawy mają. Chętnie przyjdę na zebranie, a o której i gdzie?

kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: Co z zarządcą?

Post autor: kingag »

OOO???
Nie dostałeś do skrzynki zawiadomienia o zebraniu organizowanym przez ED?
U mnie w skrzynce pojawiło się pierwsze w piątek 16, a dziś (19) kolejne- obydwa co prawda na nazwisko i adres sąsiadki z bramy a informujące o zebraniu, które ma się odbyć 21. 04. 2010 w gimnazjum o godz 19.00 W planie sprawozdanie finansowe ED oraz dyskusja i przyjęcie uchwały o wyborze administratora. Taka drobna uwaga- czemu powiadomienie na mniej niż wymagane ustawą 7 dni przed zebraniem i co ma znaczyć to że nie wszyscy, jak widać po Twoim arts przykładzie, dostali powiadomienia???!!! za to niektórzy dostali aż 2 jak ja za to ktoś kto wrzucał mi to do skrzynki nie rozróżnia "2" od "3"- i nie jest to listonosz...

Awatar użytkownika
arts
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 13:01
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Co z zarządcą?

Post autor: arts »

być może jest, ale od kilku dni nie zaglądałem do skrzynki http://www.siechnice.com.pl/forum/forum/posting.php?mode=reply&f=16&t=2126#

bonawentura
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 20:42

Re: Co z zarządcą?

Post autor: bonawentura »

Już jedno spotkanie z proponowanym zarządcą się odbyło.
Niestety Pan Seweryn nie wywiązuje się z powierzonych Mu obowiązków i to na każdym kroku, tylko obiecuje i nic z tego nie wynika.
Jak najszybciej powołajmy nowego administratora i niech zacznie walczyć o nasz interes, a nie olewać swoich chlebodawców jak Ekspert Dom.

ODPOWIEDZ