Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: akcjapagorek »

Hmm,
jakieś zmiany na forum ? Widzę, że zmieniła się nazwa działu z ,,Alfaakt'' na ,,Zielony Pagórek (Alfaakt)''
To jakieś usprawnienie, zgłoszone przez użytkowników ?
Mam nadzieję, że nazwa firmy pozostanie w tytule, gdyż łatwiej będzie nowym nabywcom znaleźć opinie pisane przez klientów Alfaakt. Zresztą po cóż by usuwać nazwę firmy z tytułu wątku... :?:
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 marca 2010, 01:06 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmiana tematu

Awatar użytkownika
bart21
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:00

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek

Post autor: bart21 »

A mnie sie zdaje, ze ktos tu chyba chce nam zamydlic troszke oczy :)

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2005, 20:41
Lokalizacja: Siechnice, Jarzębinowa
Kontakt:

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek

Post autor: admin »

Zmiana tytułu nastąpiła na prośbę użytkowników (analogicznie do MSM Czechnica). Żeby uniknąć nieścisłości pozostawiono również poprzednią nazwę.
Pozdrawiam serdecznie

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: bazylia »

Adminie!
Dlaczego zmieniłeś swą wypowiedź? Jeszcze dziś rano widniała w Twym poście informacja, że to na wniosek moderatora nazwa działu została zmieniona. No przepraszam, jeśli Cię urażę, ale jeśli tłumaczenie pierwsze mogę zrozumieć (jeden z moderatorów mieszka na naszym osiedlu tak? ) to drugiego absolutnie już nie. Myślę, że zarówno użytkowników jak i mieszkańców Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej "Czechnica" ani ziębi ani grzeje taka zmiana nazwy, wiem natomiast kogo taka zmiana urządza. I nie piszę nawet wprost, bo i tak każdy kto ma rozum wie o kogo chodzi. Sądziłam, że czasy komuny i cenzury mamy za sobą, ale widzę, że nie .
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 marca 2010, 20:16 przez bazylia, łącznie zmieniany 1 raz.

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: olo243 »

Uważam, że coś tu jest nie tak!!! Przez 4 lata nikomu nie przeszkadzała nazwa działu, a teraz, kiedy zaczyna się w tym wątku robić gorąco dokonuje się zmian nie wiadomo dlaczego i co gorsza niewiadomo na czyją "prośbę". Nie zdziwiłbym się gdyby wkrótce na życzenie "użytkowników" z nagłówka zniknął wyraz "Alfaakt", potem "Zielony Pagórek" a w to miejsce zostało by np. nic nikomu nie mówiące "osiedle Staszica". Nie trzeba nadmieniać, komu by taki stan rzeczy najbardziej "robił robotę" :twisted: . Biorąc pod uwagę podstawowe założenia korzystania z internetowego forum jest to zjawisko, co najmniej niepokojące.

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: tms »

bazylia pisze:Sądziłam, że czasy komuny i cenzury mamy za sobą, ale widzę, że nie .
Skończyły jedynie czasy centralnie sterowanej, OFICJALNEJ państwowej cenzury. Cenzura, jako taka, istnieje w każdym czasopiśmie, tv, radio itp. Tu masz przykład takowej:-)

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Dajcie spokój. Dawno temu pewien samuraj wymyślił takie staropolskie przysłowie, które pasuje do sytuacji. "Czy gdyby motyl nazywał się dup..nie byłby już motylem?" :lol:

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: Zeus »

Not widzę mamy problem. Jeszcze parę miesięcy lub tygodni i z tytułu zniknie i nazwa Alfaakt i nazwa Zielony Pagórek. Na szczęście wykreślenie tych dwóch nazw lub zmiana tytułu nie spowoduje, że problemy tu istniejące znikną. Ale jak widać są różne metody zwalczania problemów - szkoda, że tylko takie...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2005, 20:41
Lokalizacja: Siechnice, Jarzębinowa
Kontakt:

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: admin »

Tak, to jest cenzura. Zapomniałem jeszcze zablokować działu i usunąć użytkowników oskarżających mnie o to... :wink:

Skoro "ogół" uznał że zmiana jest zła - proszę bardzo wracamy do poprzedniej z dodatkiem Zielony Pagórek w nawiasie. Nie mieszam się w żadne Wasze spory, nie mam zamiaru tego robić i proszę nie używać mojej osoby w dyskusji. Na forum nagłaśniany jest problem, prowadzone są rozmowy w drażliwych sprawach i nikomu w tym nie przeszkadzam. Oskarżenia o cenzurę są nadużyciem.
bazylia pisze:Dlaczego zmieniłeś swą wypowiedź?
Bo nie był to moderator, a z rozpędu tak napisałem. Kilka dni temu otrzymałem taką prośbę na maila (uznałem sugestię za zasadną), a w tym czasie rozmawiałem też sporo z moderatorem - skojarzyło mi się (dosyć niefortunnie jak widzę). Mój błąd.
jimmy_lodolamacz pisze:Dajcie spokój. Dawno temu pewien samuraj wymyślił takie staropolskie przysłowie, które pasuje do sytuacji. "Czy gdyby motyl nazywał się dup..nie byłby już motylem?"
:)

Pozdrawiam.

kingag
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 18:45
Lokalizacja: miasto Siechnice :)

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: kingag »

Brawo!

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: Zeus »

Już nie mieszajmy w tych nazwach i tak wiadomo o co chodzi...

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: bazylia »

admin pisze: Nie mieszam się w żadne Wasze spory, nie mam zamiaru tego robić i proszę nie używać mojej osoby w dyskusji.
bazylia pisze:Dlaczego zmieniłeś swą wypowiedź?
Bo nie był to moderator, a z rozpędu tak napisałem. Kilka dni temu otrzymałem taką prośbę na maila (uznałem sugestię za zasadną), a w tym czasie rozmawiałem też sporo z moderatorem - skojarzyło mi się (dosyć niefortunnie jak widzę). Mój błąd.
Adminie
Piszesz, że nie chcesz mieszać się w nasze sprawy - przecież już to zrobiłeś zmianą niezwykle dla nas istotną! Zwróciłam się do Ciebie, bo przecież Ty zadecydowałeś o zmianie. Sądzę, że zdajesz sobie sprawę, że nazwa działu (mimo przytoczonego "cytatu" jimmiego) jednak wiele znaczy i stąd to oburzenie na forum.

Jakoś nie trafia do mnie Twoje tłumaczenie, że pomyliłeś się z rozpędu. Piszesz przecież, ze maila dostałeś wcześniej - więc nie była to sprawa na ostrzu noża i nożem nikt Ci chyba podczas pisania postu nie groził, że w pośpiechu pomyliłeś osobę odpowiedzialną za zmianę.
Ale ok. Zakończmy temat. Nazwa wróciła i to najważniejsze. Za co Ci serdecznie dziękuję i pozdrawiam

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: jarecki »

takie są niektóre kobiety, jak się czepi to nie ma wybacz, przecież już jest wszystko ok to po co te wywody....

Czarny13
Posty: 8
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 19:11

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: Czarny13 »

Powiem tak: byłem na zebraniu mieszkańców w restauracji. Na nim jakiś facet (chyba z 1 bloku) powiedział, że jest moderatorem forum i że developer naciskał na nich by zamknąć temat lub zmienić nazwę działu. Więc chyba jest coś na rzeczy.

ODPOWIEDZ