Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Dyskusje mieszkańców osiedla
jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: jarecki »

jarecki pisze:Wszyscy mocno wkurzeni, ja również :twisted: , Bazylio- przepraszam, po raz kolejny miałaś racje, ale co mogliśmy zrobić?
najwyższy czas pożegnać się z forum i przenieść rozmowy wraz z historią z tego forum na inne, wiem już o takich propozycjach, ale nie oznacza to zwycięstwo AA, poprzez takie sytuacje jeszcze bardziej umacniam się w przekonaniu że warto walczyć o swoje i o nasze osiedle :!:
Wielkie dzięki Orionie, jak zwykle Twoje wypowiedzi nakreślone literą prawa wyjaśniają wszystko.
i dostałem na priva
Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Wysłano: Pn mar 22, 2010 4:52 pm
Od: admin
Do: jarecki
Tytuł: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

jarecki napisał(a):za niedługo ten i inne wątki gdzie w tytule jest Alfaakt zostaną zablokowane i zwyczajnie znikną....
nie pytajcie dlaczego tylko się domyślcie...



Witam,
proszę o rzeczową dyskusję, a nie bezpodstawne sugestie.
Pozdrawiam

już tyle pytań padło w związku z powyższym że może byś się wypowiedział adminie?
wiem winni sie tłumaczą ale w tym przypadku pomyśl że to forma oświadczenia wydanego do zawiedzionych użytkowników forum, w końcu to My wszyscy wpływamy na tak dużą jego popularność i coś nam sie w związku z tym należy...
Hmm odpowiedzi od Pana admina nie otrzymałem a spora część użytkwoników podziękowała za takie forum jak widać....
Troche skorzystał Alfaakt bo niewiele osób będzie tu cokolwiek dopisywało skoro jest bezstronne forum założone przez Akcje Pagórek, ale historia naszych rozmów pozostanie do oceny potencjalnych klientów tej firmy...

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: jimmy_lodolamacz »

W sumie wygląd tak jakby niektórzy ulegli groźbom ciemnej strony mocy :D Dział zamarł...a taka zawierucha niedawno tu była. Ale jak to ktoś napisał: "kto ma oczy ten widzi". Stanu osiedla nie da się zaretuszować. Usterek nie da się zbanować. A kichowatego kawałka pola zmienić w parking osiedlowy przez zmianę nazwy... :twisted:
Ostatnio zmieniony środa, 31 marca 2010, 08:10 przez jimmy_lodolamacz, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
bart21
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:00

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: bart21 »

Szkoda ze forum zamilklo - ale to nie powod do placzu dla nas, ani tym bardziej zwyciestwo AA. Forum dziala na www.siechnice24.pl i bedzie tam dzialac dopoki wszelkie usterki nie zostana napawione, itd, itp. A z tego co widze - tam tez niezla zawierucha... :)

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: bazylia »

Dziś Prima Aprilis :D Więc może dziś damy spokój Adminowi i firmie AlfaAkt i się pośmiejemy :wink: Na forum znalazło się mnóstwo wypowiedzi powodujących wybuchy śmiechu. Zacytuję kilka. Ma ktoś inne? Proszę wrzucać :wink: Tylko nie pisać mi tu, że śmiech powoduje stan osiedla, izolacji itp. (chociaż wywołuje :mrgreen: ).
Tomek79 pisze: co do zebrania to Zarządca przeprasza wszystkich ale zapomniał hasła na forum i nie był w stanie poinformować o zmianie terminu zebrania..
Umarłam :mrgreen: skoro zarządca umiał powiadomić przez moderatora o swym zapominalstwie, to czemu przez moderatora nie przekazał daty zebrania?
jimmy_lodolamacz pisze:Nowa definicja pracy - płacicie zbyt mało, żebym cokolwiek robił.
Tego komentować nie trzeba :wink:
jimmy_lodolamacz pisze: Jest połowa czerwca a jeziorko dalej stoi. I tak myślę, że ja bym tu postawił jakąś marinę. Woda ładnie się wyklarowała, żabki się zalęgły, tataraki jakieś się pokazały. Można by pogłębić trochę, zarybić no i puścić parę kajaków. Przestrzeni jest sporo to i może jakieś pole namiotowe by się zorganizowało. Kolonie by przyjeżdżały...a i tubylcy by mogli skorzystać. Można by to obrócić na naszą korzyść - Osiedle Zielony Pagórek nad Jeziorkiem :mrgreen:
No i oczywiście cudowny pomysł ze skandynawskim parkingiem, uszkodzoną przez mieszkańców drogą itd.

Śmiech......ale przez łzy :wink:

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Skoro cytujemy mnie :) to dodam swoje ulubione. :wink:
jimmy_lodolamacz pisze:Oooo...i nam się przedstawiciel AA obraził. Człowieku od dziewczynek rozumiem, że zostałeś wywołany. Tylko skoro do dzisiaj nie byłeś uczestnikiem forum, nie mieszkasz na osiedlu, nie kupiłeś tu mieszkania to jak trafiłeś na forum? Szedłeś chodnikiem i pomyślałeś:"Taka ładna pogoda zajrzę na forum w Siechnicach czy o mnie nie piszą?" Ujawniłeś to o czym wszyscy wiedzą. AA tajniaczy się na forum zamiast spróbować się dogadać. A My nie jesteśmy dziećmi. Jesteśmy bachory :mrgreen:
jimmy_lodolamacz pisze:Dajcie spokój. Dawno temu pewien samuraj wymyślił takie staropolskie przysłowie, które pasuje do sytuacji. "Czy gdyby motyl nazywał się dup..nie byłby już motylem?" :lol:
jimmy_lodolamacz pisze:Ooo...widzę, ze junasz nas odwiedził :twisted: Może był u kosmateusa :lol:
Załączniki
photo.php.jpg
photo.php.jpg (67.22 KiB) Przejrzano 4349 razy

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Alfaakt/ Zielony Pagórek - zmiana nazwy działu

Post autor: bazylia »

hłe hłe oj jimmy - bo bedzie procesik :lol: :evil:
no to jeszcze może fragment czarnego:
Czarny13 pisze:...Developer powinien być raczej wdzięczny, że mu mieszkańcy tak ofiarnie i usłużnie pokazują wszelkie usterki :mrgreen: Nie musi sam doglądać, wyszukiwać, rozeznawać się w opiniach swoich klientów :mrgreen: wszystko ma na tacy podane...tylko naprawiać i zbierać laury :) i stronę można by wtedy zmienić, np. opiewać w niej developera z ludzkim podejściem do mieszkańców :) A tak co? Najpierw wprowadzeni w błąd projektami i wizualizacjami, totalnie olewani, doprowadzeni do ostateczności a teraz się im sądem jeszcze grozi...Ciekawe jak zamierzają to rozwiązać. Może tak: podli mieszkańcy nocami masowo wynoszą śmieci a następnie wzywają WOŚ, wpychają do toalet różne świństwa, które uszkadzają studzienkę - a w następstwie drogę a zrzucają winę na ciężki sprzęt, proszą wszystkich znajomych, by parkowali na osiedlu i tym samym parking sprawia wrażenie zapchanego, plakatówkami malują zielone zacieki na ścianach budynków a ostatnio posunęli się nawet do tego, że urwali rynnę i zerwali piorunochron :mrgreen:

ODPOWIEDZ