Złodziej na osiedlu

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
arts
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 13:01
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Złodziej na osiedlu

Post autor: arts »

Uwaga, jest już pierwsze w tym roku włamanie do samochodu na naszym osiedlu. Dokładnie zaatakował na ul Grabskiego, na parkingu za budynkiem nr 3

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Złodziej na osiedlu

Post autor: jimmy_lodolamacz »

A kiedy? Wczoraj wieczorem widziałem z daleka jak dwóch małolatów laziło wzdłóż Grabskiego.

Awatar użytkownika
arts
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 13:01
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Złodziej na osiedlu

Post autor: arts »

w nocy ze środy na czwartek

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Złodziej na osiedlu

Post autor: jarecki »

poprzetrącałbym ręce, czasami jak wychodze wieczorem z psem (ok.22.00) to widze grupe małolatów spacerujących np za blok nr 3 w kierunku chałd, tylko w jakim celu? tam nic nie ma jedynie błoto i potężne kałuże, domyślam się tylko bo raz zauważyłem że chodzą tam palić papierosy lub coś innego... a gdzie rodzice? to jest początek takiego szwędactwa które prowadzi z nudów min. do włamań, a zobaczycie co będzie w lecie...
szkoda że naszego osiedla nie da się ogrodzić (zgodnie z planem nie wolno) w bloku na jarzębinowej mają dzięki siatce spokój

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Złodziej na osiedlu

Post autor: bazylia »

No nieźle, skoro okradli auto na osiedlu (zresztą nie pierwszy raz ), to ciekawe co będzie, jak ktoś zdecyduje się zaparkować na parkingu w polu..? :lol:
jarecki pisze: tam nic nie ma jedynie błoto i potężne kałuże..
I tu sie mylisz :wink: tam oprócz jeziora jest nielegalne wyspisko śmieci z budowy. Byłam tam wczoraj i nie mogłam uwierzyć. To jest chyba developerska koncepcja "Zielonego Pagórka" :mrgreen:
Przesyłam zdjęcia:
Załączniki
DSCF3648.JPG
DSCF3648.JPG (269.46 KiB) Przejrzano 4777 razy
DSCF3653.JPG
DSCF3653.JPG (262.81 KiB) Przejrzano 4777 razy
DSCF3657.JPG
DSCF3657.JPG (271.57 KiB) Przejrzano 4777 razy

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Złodziej na osiedlu

Post autor: jarecki »

Rewelacja, taki stan rzeczy trzeba by zgłosić odpowiednim służbom, a na osiedlu mieszka się coraz gorzej....
Wiosne na osiedlu przywitamy po wielkich roztopach w błocie i kałużach zalewających nawet chodniki, chałdą śmieci, dodatkowo ze zrujnowaną drogą na osiedlu, zalanymi po raz kolejny piwnicami i bez działających lamp (dobrze że dzień będzie dłuższy:)), piekną zieloną trawką stłumioną przez poteżne chwasty rosnące ponad metr w góre....
Obraz nędzy i rozpaczy, a nasz zarzadca nadal będzie nas olewał...
Tak sobie myśle co można zrobić by ten stan zmienić, po pierwsze zmienić zarządce na "naszego" i myślałem o wydzieleniu spośród opłat składowych dodatkowych środków na koszty sądowe, opłaty administracyjne, rzeczoznawce, biegłego...
Myśle że zamiast płacić tak duże składki np.na zieleń i jej utrzymanie (której na osiedlu w stanie ucywilowanym nie ma prawie) takie np wydzielone 5 zł można dorzucać do tej kategorii podanej powyżej, za jakiś czas będzie jak znalazł

ODPOWIEDZ