UWAGA potajemne przekazanie parkingu pod oczyszczalnią!!!

Dyskusje mieszkańców osiedla
junasz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:38

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: junasz »

andropow pisze:Buahahah
Tylko junasz'u z kąd nagle trafiłeś na forum :shock:
tak nagle.. tak szybko po tym gdy pojawiło się, że Kosmateus to Ty?
No, dobra. To jeszcze raz, dla tych co to czytać ze zrozumieniem nie bardzo...:
To właśnie ja - jeden ze współpracowników AA. - napisałem wyraźnie i w języku zrozumiałym w swoim pierwszym poście. Ale rzeczywiście - wystarczy tej dziecinady. :mrgreen:

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bazylia »

Odbiegając trochę od tematu-ale nie za daleko..Zauważyliście, że "dziwnym" zbiegiem okoliczności z linków wskazywanych przez forumowiczów z ofertami AA - tajemniczo znikają wszelkie informacje o garażach (nawet tych podziemnych błahahah)? czyli druga strona aktywnie śledzi posty i korzysta usuwając nieprawdziwe informacje..Chyba trzeba zacząć robić print screeny :D

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bazylia »

"Argumenty dla zaślepionych" błahahahaha cóż - argumenty od zakłamanych i udających kogoś innego w ogóle do mnie nie trafiają!

Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: Patriot »

bazylia pisze:Zauważyliście, że "dziwnym" zbiegiem okoliczności z linków wskazywanych przez forumowiczów z ofertami AA - tajemniczo znikają wszelkie informacje o garażach (nawet tych podziemnych błahahah)? czyli druga strona aktywnie śledzi posty i korzysta usuwając nieprawdziwe informacje..Chyba trzeba zacząć robić print screeny
z jakich linków? bo z tego co można zauważyć to informacje te pojawiły się tylko na JEDNYM portalu... i to dwa razy z rzędu taka sama informacja (o podziemnym parkingu)...

więc o co chodzi? o to że po wytknięciu błędu przez forumowiczów zostaje on naprawiony? bo jakoś na innych portalach informacji o podziemnych garażach nie zauważyłem...

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: walgula »

AA czyta nasze forum i to jest informacja potwierdzona przez pracowników AA. Rozmawiałem kilka razy z prezesem i wspominał, że na forum to..., albo tamto...

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bazylia »

Rozumiem, że uważasz, że to forumowicze są od znajdywania błędów w ofercie AA? sami zainteresowani przez kilkanaście miesięcy nie zauważyli tego "drobnego" rozminięcia się z prawdą wprowadzającego potencjalnych kupców w błędne przekonanie, że na naszym osiedlu spokojnie będą mogli parkować swoje auto?

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: jimmy_lodolamacz »

To, że się AA tajniaczy na forum wiadomo nie od dzisiaj(a przecież mogliby działać pod oficjalnym nickiem) . Z drugiej strony to jest forum...każdy może się tu wypowiadać. I każdy może być kim chce...pyk...i jestem cycatą blondyną...pyk...i jestem samotnym przystojniakiem...Mimo wszystko fajnie, że się dzisiaj trafił ten nieszczęśnik z AA bo mi się nudzi w pracy :mrgreen: Także dzięki. Normalnie ubawiłem się po pachy a czas mi zleciał nawet nie wiem kiedy.

Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: Patriot »

bazylia pisze:Rozumiem, że uważasz, że to forumowicze są od znajdywania błędów w ofercie AA? sami zainteresowani przez kilkanaście miesięcy nie zauważyli tego "drobnego" rozminięcia się z prawdą wprowadzającego potencjalnych kupców w błędne przekonanie, że na naszym osiedlu spokojnie będą mogli parkować swoje auto?
umiesz czytać? napisałem PO RAZ DRUGI POJAWIŁA SIĘ TAKA INFORMACJA
Patriot pisze:i to dwa razy z rzędu taka sama informacja (o podziemnym parkingu)...
już kiedyś pojawiła się taka informacja, po czym została usunięta i teraz pojawiła się ponownie.

śledź dalej ofertę AA na tym portalu to może jeszcze kiedyś będziesz mogła zrobić print screena :D

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: walgula »

Pyk i jestem przystojnym biznesmenem z kontem na kajmanach i mercedesem s klasy :lol:

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: olo243 »

junasz pisze:
No, dobra. To jeszcze raz, dla tych co to czytać ze zrozumieniem nie bardzo...:
To właśnie ja - jeden ze współpracowników AA. - napisałem wyraźnie i w języku zrozumiałym w swoim pierwszym poście. Ale rzeczywiście - wystarczy tej dziecinady. :mrgreen:
"STARE JAK WĘGIEL" JEST RÓWNIEŻ POWIEDZENIE, ŻE TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY!!! :mrgreen: I ZNA JE KAŻDY, KTO MIAŁ DO CZYNIENIA Z UCZCIWOŚCIĄ :mrgreen:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 lutego 2010, 15:16 przez olo243, łącznie zmieniany 1 raz.

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: andropow »

Patriot a Tobie co nagle tak się wzięło na obronę "informacji" o parkingu?
Przez dugi czas (nawet po tym ak ile miesięcy temu byo to komentowane) inormacje dalej były widoczne na wielu portalach, tu chociaby kolejny przykład:
http://dom.money.pl/rynek-pierwotny/siechnice;alfaakt;sp;z;o;o;501,oferta;36756.html

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bazylia »

Patriot pisze: z jakich linków? bo z tego co można zauważyć to informacje te pojawiły się tylko na JEDNYM portalu... i to dwa razy z rzędu taka sama informacja (o podziemnym parkingu)...

więc o co chodzi? o to że po wytknięciu błędu przez forumowiczów zostaje on naprawiony? bo jakoś na innych portalach informacji o podziemnych garażach nie zauważyłem...
No cóż Patriot, chyba Ty nie umiesz czytać, bo linków było więcej - radzę jeszcze raz przejrzeć cały wątek. Moja wypowiedź dotyczyła drugiej części Twego postu, z której ewidentnie wynika, że wszystko jest ok, bo przecież AA poprawił błąd (nic to, że z kilkumiesięcznym opóźnieniem). Poza tym nie chodzi o to czy błąd został poprawiony teraz czy wcześniej czy kiedykolwiek, tylko o to, że AA wprowadza ludzi świadomie w błąd, składa obietnice bez pokrycia. Dla Ciebie informacja w sieci o podziemnym parkingu to tylko efekt braku systematycznej aktualizacji a dla nas (mieszkańców) jest to policzek. Obiecał nam parkingi a nie dostaliśmy ich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Developer miał tupet, że tymi informacjami mamił kolejnych klientów! Ponadto widzę, że lubisz ubliżać ludziom. Gratuluję kultury osobistej!!!Pozdrawiam!

junasz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:38

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: junasz »

olo243 pisze: "STARE JAK WĘGIEL" JEST RÓWNIEŻ POWIEDZENIE, ŻE TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY!!! :mrgreen: I ZNA JE KAŻDY, KTO MIAŁ DO CZYNIENIA Z UCZCIWOŚCIĄ :mrgreen:

No to jeszcze raz spróbujmy rozłożyć ten slogan na ciąg logicznie spójnych elementów:
1) założenie: tylko winny się tłumaczy,
2) junasz wyjaśniał (ale "tłumaczył" lepiej pasuje do zamierzonego efektu), że pochopnie został uznany za kogo innego (które to domniemanie pozwalało tutejszemu towarzystwu snuć sobie kolejne domysły w kwestii AA),
a więc jakże oczywisty i błyskotliwy wniosek:
3) junasz jest winny (choć nie do końca wiadomo czego) i - cóż za wzmocnienie - nie miał do czynienia z uczciwością.

CBDU! Bo przyjmując odp. założenie i manipulując tezą uzyskać i "udowodnić" maożna każdy wniosek. 8)

Pogratulować bystrości umysłu i specyficznej logiki (przez niektórych zwanej babską lub kuchenną) godnej reklamy podpasek czy tam siakiejś pasty do zębów. Zaiste, nie wiem czy Kosmateus nie miał trochę racji - wszak to jest wypisz, wymaluj poziom niedouczonego PR-owca próbującego niezbyt udolnie dostosować do innej "reklamy" jeden z najbardziej populistycznych sloganów. :lol:
Ano, wybaczcie. Nie wiem czy przypadkiem nie piszę jakimś zbyt trudnym językiem...ale przecież w końcu, kto potrafi - zrozumie... a pozostałym tłumaczył więcej nie będę... bo prościej się już po prostu nie da. :wink: :mrgreen:

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: olo243 »

Drogi Junaszu.

Unosząc się w górnolotne sfery twojego wywodu, pozwól mi prostakowi zauważyć, tym razem przyziemnie, co następuje.

Mało, kto z odwiedzających to forum i zamieszanych w naszą konwersację zapamięta cie jako miłośnika Subaru. Nie jest to związane, jak sie zapewne domyślasz z niechęcią forumowiczów do tej marki. Po prostu trafiło na przedstawiciela firmy, która nie cieszy sie dobrą opinia wśród swoich (praktycznie wszystkich) klientów. Jest to o tyle nietypowe, że w zasadzie przeczy wszelkim zasadom funkcjonowania w realiach wolnego rynku. Pozwala wam na tą jakże fenomenalną sposobność fakt, iż nie prowadzicie kompletnie żadnego dialogu ze swoimi, pozyskanymi już klientami. Nie dziw się więc, że spotkało cie w naszym towarzystwie tak wiele złego, bo przecież jest trochę prawdy w fakcie, iż każdy ma to na co zasługuje.
Nikt przecież nie agitował przeciwko Tobie, nie nawoływał do ataku na twoją osobę. Pojawiłeś się i widać naturalną reakcją było raczej nie okazywać Ci sympatii.
Proponuje, zatem, zamiast kolejny raz coś tłumaczyć, wykazać się odrobiną pokory i po prostu spróbować wyciągnąć jakieś wnioski.
Jeśli mogę coś zaproponować to spróbujcie w Alfaakcie spojrzeć na mieszkańców „Zielonego Pagórka” jak na towarzyszy w interesach a nie jak na pozbawionych głosu kredytobiorców. Może wtedy ktoś zapamięta , że Ty po prostu jeździsz Subaru Foresterem.

ODPOWIEDZ