UWAGA potajemne przekazanie parkingu pod oczyszczalnią!!!

Dyskusje mieszkańców osiedla
andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: andropow »

I to się nazywa zamydlanie obrazu nie mające nic wspólnego z logiką, tym bardziej pragmatyczną.
Co jest faktem a co tezą wie pewnie Junasz, "ludzie" z alfaaktu, "może" Kosmateus:
- Junasz musi na bieżąco przeglądać to forum (po co? jak alfaakt i tak nic sobie nie robi z tego co jest pisane)
- Junasz ma zadziwiająco podobny styl pisania do Kosmateusa
- prezes nie jednej osobie się przyznał, że "czytają" forum i wiedzą "kto, co i jak"
- również wypłynęło, że alfaakt pisze na forum....
- „osoby” zachwalające działalność alfaaktu pojawiają się na parę postów i znikają bezpowrotnie

Poza tym skoro jest już "oficjalny przedstawiciel" alfaakt to, może pare odpowiedzi?:
- czemu nie można doprosić się o dzienniki budowlane
- kiedy będzie ekspertyza w sprawie zalewania budynków 1,2 i 3
- ile trzeba czekać na reklamację? do momentu aż się pisma przedprocesowego nie sprawi
- co mają znaczyć „odpływy” rynien na chodnik przy 3 budynku
- czym jest spowodowanie zielenienie tynków
- w jakim kodeksie jest pozwolenie na łatanie pęknięć w mieszkaniu „za rok lub dwa”

Odnośnie Kosmateusa:
1. kto tu komu kreuje piar? ludzie którzy są na forum od roku lub dwóch lat, czy, ktoś kto przyszedł na chwilę i pierdzieli jak jest pięknie
2. „wyszydzają pozytywy” wskaż jakie i gdzie zostały wyszydzone
3. „dokumentacja fotograficzna – każdy wie że budowa wygląda jak budowa” – że co? To co budynki 1,2 i 3 są jeszcze nie skończone? Dziwne, że na części budów jest porządek, a śmieci nie są zakopywane lub palone!!! Naprawdę czekam, aż cokolwiek się z tym zmieni.
4. „że do aktu mój budynek wykończa co najmniej tak jak trzy poprzednie” – czyli czekasz na basen w piwnicy? Czy odpadające rynny?
5. „..zapytać o wiadomy parking” – i co usłyszeć niespełnione obietnice?
- „uzyskali decyzje na użytkowanie jak było wymagane” – było wymagane przed uzyskaniem decyzji na użytkowanie budynku nr3, więc nie tak jak było wymaganie i niezgodnie z przepisami
- „Możemy go przejąć na własność lub w użytkowanie” – „lub” robi wielką różnice, a na jaką własność, podzielimy na 4 części między 1, 2 ,3 i 4 budynek – i każda wspólnota wykupi po odpowiedniej części?
- rozumiem, że jesteś chętny i TYLKO TAM będziesz parkował

Po raz kolejny proszę KONKRETY, argumenty, fakty, a nie jakieś „słodkie pierdzenie”

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Aha. Czyli zacznijmy od nowa jesteś janusz nie jesteś prezes(miło nam Cię poznać). Jeździsz Subaru (pozazdrościć). Nie jesteś kosmateus bo jesteś janusz (chociaż po postach widać, że macie wspólny język. Powinniście się poznać). Nie mieszkasz na pagórku (wcale się nie dziwimy). Pracujesz w AA (wspieramy Cię...wspieramy). Póki co wszystko chyba załapałem. :roll: Tylko te dziewczynki...one też mieszkają na ""Pagórku"? Czy jak bo tego nie załapałem :twisted:

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: akcjapagorek »

Hohoho, 24 godziny przerwy od forum i niezła gorączka w tym temacie 8).

Postaram się trochę ostudzić nastroje po obu stronach, zanim ktoś zacznie rzucać cegłami z barykady :wink: - po to jest właśnie akcja ,,Pagórek''.
Jak widać emocje są tu duże i to po obu stronach. Teraz można zadać pytanie co dalej?

Pan ,,junasz'' może dalej nazywać nas ,,dzieciakami'' i bagatelizować istniejący problem, my możemy ripostować, podając konkretne argumenty, Alfaakt może nadal udawać, że jest ok itp, a potencjalni klienci będą to czytać i wyciągać odpowiednie wnioski...
Niestety muszę Was zaskoczyć. Akcja ,,Pagórek'' pokazuje, że niezadowolenie z obecnego stanu osiedla jest dużo większe niż wam się wydaje. Pod protestem społecznym przeciwko praktykom, stosowanym przez Alfaakt podpisało się kilkaset osób. Tak- kilkaset (dokładną liczbę podamy w środę, po ostatecznym podliczeniu głosów).

Alfaakt może nadal udawać, że wszystko jest ,,zgodnie z projektem'' ale rzeczywistość jest taka, jaka jest. Pleśń jest prawdziwa, odpadające rynny są prawdziwe, zalewane piwnice, niedoróbki i niespełnienie oczekiwań klientów także.
Mieszkańcy ,,zielonego pagórka'' to wasi klienci, to wasza reklama- właśnie tego szukają przy wyborze mieszkania kolejni kupujący- opinii klientów. Jeśli Alfaakt stać na to, by pisząc brzydko ,,olewać'' swoich klientów, to ok... zobaczymy jak długo pociągniecie.

Jedno jest pewne- nie warto dalej udawać, że wszystko jest dobrze- i nie pomoże tutaj tworzenie nowych, zachwalających osiedle userów na tym forum, nie pomoże odsyłanie nas po miejsca parkingowe do ,,projektanta'' itd.- ten ,,parking'' pod oczyszczalnią to kpina, nie ważne jak ją pomalujecie i oświetlicie- i tak będzie to kpina (tylko bardziej oświetlona).

Klienci i tak znajdą i wejdą na stronę http://www.siechnice24.pl/ bo już teraz po wpisaniu w google odpowiednich fraz, pojawia się na pierwszej stronie wyników. Zobaczą tam zdjęcia każdej, waszej niedoróbki i powiedzą wam: ,,ok, ale zapłacę nie 4,5 tys za metr a 3,5 tys, bo nie chcę za 5 lat zacząć dokładać do remontu elewacji tego mieszkania''

Zróbcie spotkanie z mieszkańcami, spotkajcie się z nami. Miejcie odwagę zapytać: ,,jak wam się mieszka na wybudowanym przez nas osiedlu ?'' Jeśli macie taką pewność co do jakości waszego ,,produktu'', to dlaczego tego nie zrobicie ? Lepiej chować się pod dziwnymi nickami (jak chcecie zapytać co ludzie sądzą np. o ochronie osiedla, to nie lepiej podpisać się nazwiskiem) ?

Macie czas na przemyślenie tego, licznik na stronce bije sobie dalej (8400 odsłon w trzy tygodnie, a już szykujemy kolejne ,,atrakcje''...).
Coś widocznie musi w tym być, skoro się jednak pojawiacie na tym forum...

Cierpliwość klientów i odpuszczanie wam już się skończyło. Wzięliście pieniądze, teraz pora wziąć się do roboty...

pozdrawiam
Piotrek

Ruda
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 08:57

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: Ruda »

Tak, tylko na marginesie nie pracuje w AA :) chyba o mnie mówicie, że pojawiam się i znikam ;) Zamilkłam bo sie wyluzowałam i troszeczke przekonałam do Akcji.. Sory za wcześniejsze wybuchy ale wiecie.. zły dzień miałam ;P
A i pozdrawiam forumowiczów których znam a którzy nie wiedzą że ja to ja ]:->
P.S. Nie gniewajcie się jak znowu zostaniecie rano obszczekani przez moje psy.. wiecie one tak już mają.

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: walgula »

:wink:

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bazylia »

I gdzież nam się podział przedstawiciel Alfaakt? :D Chyba szuka tych zagubionych dzienników budowy albo liczy miejsca parkingowe, których nadal nie ma :mrgreen:

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: andropow »

Ruda to nie o Tobie było :) tylko do 2 takich (paru inncyh juz "nieobecnych")
Pozatym, wasze psy szczekaja przy zabawie i są naprawde swietne :)

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: akcjapagorek »

bazylia pisze:I gdzież nam się podział przedstawiciel Alfaakt? :D Chyba szuka tych zagubionych dzienników budowy albo liczy miejsca parkingowe, których nadal nie ma :mrgreen:
No cóż, to typowe działanie Alfaakt - będą z tobą rozmawiać o ciągach logicznych, filozofii, pogodzie... ale jak ich zapytasz o konkret- to nabierają wodę w usta i chowają głowę w piasek...

Drogi junaszu, może odpowiesz andropowowi na zadanie pytania ? Być może napisane są jak dla Ciebie zbyt prostym językiem, ale to dlatego, że wszyscy oczekujemy prostej odpowiedzi... :mrgreen:
Ty gratulujesz nam ,,babskiej logiki'', my gratulujemy Ci ,,strusiej odwagi'' :lol:

pozdr

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: jimmy_lodolamacz »

junasz pisze:
Echhh... jak dzieci... 8)
Sprawdź sobie kilka postów wyżej w jaki sposób zostałem przez olo "wywołany do tablicy"... a teraz pomyśl... i jeszcze raz pomyśl... i jeszcze raz...
Myślę...i myślę...i myślę...i wymyśliłem: Pierwszy raz zadziałało. :D Musimy tylko wszyscy bardzo mocno pomyśleć o januszu i subaru. Może i drugi raz załapie i "wywołamy AA do tablicy" :twisted:

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: Zeus »

Ciekawe czy ktoś już odebrał klucze od "bramy antywłamaniowej" przy "parkingu w stylu skandynawskim"? Coś ktoś słyszał ktoś coś wie... bo jak na razie to jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tam zaparkował - tyle miejsca się marnuje, tak pięknie oświetlony i nic się nie dzieje żal, po prostu żal. HAHAHAHAHAHA

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: bazylia »

Tak sobie czekałam na odpowiedź Kosmateusa, jako chyba głównego zainteresowanego akcją "czy developer lub inny pracownik Alfaakt jest wśród nas". I się nie doczekałam, co utwierdza mnie w przekonaniu, że Olo miał rację. Kosmateus pojawił się nagle i równie nagle zniknął. Czy właśnie teraz nie napisałby czegokolwiek, nie ironizowałby jak w swoim poście, nie oskarżał znów o "czarny pijar na zamówienie konkurencji"? Teraz dopiero miałby do tego pretekst! "Wywołany do tablicy" pojawił się z forum o diametralnie odmiennej tematyce junasz, a sam pan Kosmateus (mieszkaniec osiedla, użytkownik forum) nie. Brak odzewu... Cisza...Dziwne......No chyba, że obecnie przebywa w skandynawskich plenerach, gdzie podziwia ekologiczne parkingi i w związku z tym nie ma możliwości zareagowania :lol:

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: Zeus »

Zgasły jupitery na parkingu!!! Czyżby nikt nie był zainteresowany?

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: walgula »

parkingu? a to nie był rezerwowy stadion na euro?

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: UWAGA POTAJEMNE PRZEKAZANIE PARKINGU POD OCZYSZCZALNIĄ!!!

Post autor: akcjapagorek »

Jupitery zgasły wraz z nadzieją prezesa, że ktokolwiek będzie tam parkował swoje auto. :wink: Skoro Alfaakt zrozumiał bezsens oświetlania tego parkikgu, to może zrozumie wkrótce bezsens jego usytuowania w tamtym miejscu. :mrgreen:
Właśnie pracujemy nad obecnym rozmieszczeniem miejsc postojowych na naszym osiedlu, dla chętnych quiz:
Podaj obecną ilość miejsc postojowych, dla sektorów:

A,B,C
Obrazek

D

Obrazek

E

Obrazek

ODPOWIEDZ