Akcja Pagórek!!!- start

Dyskusje mieszkańców osiedla
Ruda
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 08:57

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Ruda »

No to aparat w rączki i cykać zdjęcia dowodowe :evil:

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bazylia »

Nie tylko wzdłuż tej drogi. Jeździły po całym osiedlu. Ale potem znów będzie, że to wina mieszkańców, że droga uszkodzona, bo studzienka zapchana styropianem i folią. O właśnie mam wolną chwilę, to sobie spłuczę kawał styropianku w toalecie :D :twisted: A co!
Załączniki
DSCF3748.JPG
DSCF3748.JPG (256.68 KiB) Przejrzano 7902 razy
DSCF3751.JPG
DSCF3751.JPG (198.36 KiB) Przejrzano 7902 razy

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bazylia »

O Ruda :wink: widzę, że nam się rozkręcasz :wink: pozdrawiam!

Ruda
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 08:57

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Ruda »

Powiem tak, rozkręciła mnie akcja z płaceniem za budowe chodnika do parkingu, i to że nie lubie chodzić z psami po śmietnisku :/ a tak poza tym jestem baaardzo spokojnym człowiekiem 8)

assasinsdark
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 19:58

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: assasinsdark »

...i niech mi ktoś teraz powie...ze wrzuciłam do kibelka coś, co spowodowało wybicie szamba i zwichrowanie drogi osiedlowej...
A te kopary, to pewnie przefruwają nad tą drogą, a nie ją rozjeżdżają i dewastują !!!!!!

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Zeus »

Zawsze może się okazać, że te kopary to wiozły kafelki dla któregoś z mieszkańców bo akurat się remontuje - niech no ja się tylko dowiem do którego HAHAHAHAHA

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Dziwnie działa te google... :shock: W domu jak wpisuję Alfaakt to strona AP wyskakuje na ósmej pozycji. W pracy jest na drugiej....
Załączniki
bez tytułu11.JPG
bez tytułu11.JPG (71.81 KiB) Przejrzano 7794 razy

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: akcjapagorek »

Ruda pisze:Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym wymodziłam takie pisemko:
Wrocław 09.03.2010 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska we Wrocławiu
ul. Paprotna 14
51-117 Wrocław
tel. 071-372-13-06, 071-327-30-00
fax 071-327-30-09

W związku z nagminnym ukrywaniu odpadów budowlanych; przez firmę AlfaAkt Sp. z o.o. ul. Klimasa 46 50-515 Wrocław; na terenie Gminy Siechnice, Siechnice obszar ul. Staszica oraz Grabskiego, na co my mieszkańcy przedkładamy dokumentacje fotograficzną, zwracamy się z prośbą o pociągnięcie w/w firmy do odpowiedzialności oraz obciążenie adekwatnymi karami za zanieczyszczanie środowiska. Oświadczamy, że niejednokrotnie byliśmy świadkami zakopywania odpadów plastikowych oraz innych niewiadomego pochodzenia.
Mając powyższe na uwadze oczekujemy natychmiastowej reakcji służb miejskich.
Jesteśmy mieszkańcami osiedla mieszczącego się przy ul. Staszica oraz Grabskiego i nie jest nam obojętne otoczenie, w jakim mieszkamy i w którym bawią się nasze dzieci.
W przypadku braku reakcji z Państwa strony zobowiązujemy się przekazać powyższe pismo wraz z dokumentacją fotograficzną do wiadomości środków masowego przekazu.
Licząc na szybką reakcje z poważaniem:

Mieszkańcy Osiedla Zielony Pagórek
Ul. Staszica i Grabskiego
55-011 Siechnice
proszę o opinie, myśle, że trzeba pod nim machnąć jakiś podpis i można wysyłać, co wy na to? Dokumentacja fotograficzna ze strony siechnice24 (za pozwolenim oczywiście) oraz moja własna :) Może cos się uda ruszyć.
Pozdro
No i super- najwidoczniej Twoje pismo zadziałało, gdyż mieszanina ziemii i śmieci jest już gdzieś wywożona...
Gratulacje 8)

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: jarecki »

Rozumiem iż koledzy z Akcji Pagórek nie sa zainteresowani propozycją jaką wysłałem na priva...
Co do śmieci może i główna chałda jest wywieziona, ale chodząc na spacer z psem po osiedlu w wielu miejscach widze porozrzucany styropian i folie (trawniki, plac zabaw) więc wysprzątali raczej tylko tam gdzie musieli...

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: andropow »

Która "główna chałda" zostala wywieziona?
Miedzy 3 a 4 budynkiem 1 ciezarowke smieci wywiezli, cos jeszcze wywozili?

Dzisiaj tylko cały dzien zapakowana wywrota razem z koparami rozwalały drogę osiedlową, by zasypać "basen".

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bazylia »

Rzeczywiście, tylko śmieci spod 4 budynku wywieźli, reszta nadal leży. I dobrze, jak im się Inspektorat zwali to ładną karę zapłacą :D Andropow, który basen? Mówisz o jeziorku za 3 blokiem? Szkoda, lodolamacz miał taki fajny pomysł na jego wykorzystanie :lol:
jimmy_lodolamacz pisze:Jest połowa czerwca a jeziorko dalej stoi. I tak myślę, że ja bym tu postawił jakąś marinę. Woda ładnie się wyklarowała, żabki się zalęgły, tataraki jakieś się pokazały. Można by pogłębić trochę, zarybić no i puścić parę kajaków. Przestrzeni jest sporo to i może jakieś pole namiotowe by się zorganizowało. Kolonie by przyjeżdżały...a i tubylcy by mogli skorzystać. Można by to obrócić na naszą korzyść - Osiedle Zielony Pagórek nad Jeziorkiem :mrgreen:
Masz jakieś zdjęcia zasypywania?

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: andropow »

Mówisz, masz :)
Załączniki
IMG_2192.JPG
IMG_2192.JPG (170.51 KiB) Przejrzano 7608 razy

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Zeus »

Akcja dokumentacyjna naszego osiedla widzę się poszerza - bardzo dobrze - będzie materiał na rozszerzenie galerii strony akcji i ciekawy materiał na kolejny reportaż do TVP a może i nawet TVN... W MEDIACH SIŁA - i nie mówię tu o wodzie w toalecie HAHAHA

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: olo243 »

Coś ostatnio cisza na naszym forumowym zakątku. Na całe szczęście tylko na forum ponieważ na stronie akcji "Pagorek" jest zupełnie odwrotnie :D !!!
Od ostatniej niedzieli odwiedzono http://www.siechnice24.pl/ ponad 5,5 tyś razy. Daje to wynik podad 1100 wejść na strone dziennie!!! Nie wspmne juz o jej pozycjonowaniu na Google. Wystarczy wpisać kluczowe słowa i pojawia się na pierwszych miejscach :twisted:

No i filmik na youtube juz prawie 300 odsłon http://www.youtube.com/watch?v=QSQuZXxceHg a niedługo pojawią się następne:)

Oby tak dalej !!!

ODPOWIEDZ