Akcja Pagórek!!!- start

Dyskusje mieszkańców osiedla
Ruda
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 08:57

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Ruda »

Śmieci znikają z "polanki" - małe zwycięstwo ale cieszy :D
Pozdro

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bazylia »

Ruda a co Ci z WIOŚ odpowiedzieli? Mają zamiar skontrolować tą sytuację?

Awatar użytkownika
bart21
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:00

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bart21 »

no wlasnie - ciekawe kiedy bedzie kontrola - pewnie dopiero jak wszystkie smieci znikna. I bedzie wtedy, ze niepotrzebnie ich wolalismy... Ehhh, szybkosc dzialania polskich instytucji jest poprostu powalajaca :(

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: jimmy_lodolamacz »

olo243 pisze:Na całe szczęście tylko na forum ponieważ na stronie akcji "Pagorek" jest zupełnie odwrotnie :D !!!
1100wejść dziennie...hmmm. Może by jakiegoś banera zamontować na stronce. A kasę przeznaczyć na rozwój strony albo poczynania AP....lub fundusz reprezentacyjny :twisted:
Tak swoją drogą to o AP wie już sporo osób. Dzisiaj spotkałem dziewczynę kolegi z pracy. Ogólnie widziałem ją tylko raz. Pierwsze o co zapytała to jak tam na osiedlu :o . Skomentowała odpowiednio podejście, niektórych podmiotów i wyraziła podziw dla determinacji mieszkańców :lol: Powiedziała, że trzeba walczyć!Tylko szkoda, że o coś za co zapłaciliśmy i co nam się należy jak psu buda...

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bazylia »

Część śmieci została wywieziona, ale jeszcze sporo zostało. Na miejscu tych zakopanych płynie teraz rzeka..Zdjęcia z dnia dzisiejszego.
Obrazek
Obrazek

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bazylia »

I jeszcze zdjęcia "uroczego" placu zabaw pod bud 2. Obiecanego piasku nadal nie ma, za to jest woda i trochę śmieci..Przynajmniej gołębie mają się gdzie popluskać;)

Obrazek

tabalga
Posty: 44
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 07:08

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: tabalga »

a do kogo pretensje o śmieci?

możecie je mieć tylko do siebie - jak dbacie, tak macie... pewnie ze wszystkim tak jest na tym waszym osiedlu...

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bazylia »

Tabalaga- gdybyś czytał ze zrozumieniem - wiedziałbyś, że w moim poście nie chodziło o śmieci, tylko o piasek i notoryczne utrzymywanie się wody na placu zabaw :wink: Poza tym piszesz na WASZYM osiedlu........ :?: Skoro to również i nie twoje osiedle to co tu robisz?
A może piszesz o tych śmieciach? To jednak nie nasza sprawka :lol:
Obrazek

tabalga
Posty: 44
Rejestracja: poniedziałek, 7 września 2009, 07:08

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: tabalga »

bazylia pisze:Poza tym piszesz na WASZYM osiedlu........ :?: Skoro to również i nie twoje osiedle to co tu robisz?
a co jak nie mieszkam to już nie moge sie wypowiadać? jestem mieszkańcem Siechnic i mieszkam tu zdecydowanie dłużej od ciebie, bo pamiętam kiedy na miejscu waszych domków rosły chaszcze, a to forum nie jest przeznaczone tylko i wyłącznie dla was!
bazylia pisze:I jeszcze zdjęcia "uroczego" placu zabaw pod bud 2. Obiecanego piasku nadal nie ma, za to jest woda i trochę śmieci..
noo faktycznie, ani słowa o śmieciach :lol:

a tak z ciekawości jesteś świeżo rwana czy suszona?

Czarny13
Posty: 8
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 19:11

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Czarny13 »

A mnie zainteresował inny wątek wypowiedzi tabalaga.
tabalga pisze: jak dbacie, tak macie... pewnie ze wszystkim tak jest na tym waszym osiedlu...
Jak dbacie - tak macie? Czyżbyś sugerował, że tony śmieci, zalane piwnice, uszkodzona droga, zieleń na budynkach i bajoro na osiedlu to nasza wina? No czegoś tu nie rozumiem..

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: bazylia »

twoje ostatnie pytanie ukazuje twoj rozwoj intelektualny i poziom kultury osobistej..

mieszkam w Siechnicach od urodzenia a na tym osiedlu od 3 lat, więc twoja wypowiedz nie ma sensu

owszem, możesz sobie pisać na forum, ale dział ten jest przeznaczony ( jak sama nazwa sugeruje - znów brak zrozumienia) dla mieszkańców osiedla wybudowanego przez AA..

pisałam, że zamiast piasku są śmieci i woda - rusz trochę głową - może zrozumiesz.......

Ruda
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 08:57

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Ruda »

Witam :)
właśnie odbyłam sympatyczną rozmowę z Panią z WIOŚ, będzie kontrola AA a przy okazji kontrola władz gminy bo przecież gmina wie o śmieciach i nic nie robi. Termin kontroli dosyć odległy bo mają mase roboty ale czego sie spodziewać. Dokładną date podam na priv jeśli ktoś chce mi towarzyszyć w "oprowadzeniu" przedstwicielstwa WIOŚ, ja chętnie poświęce dzień urlopu :twisted: Zapraszam serdecznie
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 marca 2010, 12:23 przez Ruda, łącznie zmieniany 1 raz.

Amfitryta
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 18 marca 2010, 10:38

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: Amfitryta »

Bardzo dobrze że będzie kontrola, może w końcu się coś zmieni..... na lepsze oczywiście :D ) :D

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Akcja Pagórek!!!- start

Post autor: jarecki »

A ja propnuje zajrzeć na strone alfaaktu http://www.alfaakt.pl/i spojrzeć na prawy dolny róg strony głównej, jest tam: certyfikat Białej Listy i dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie Budowa Roku za Osiedle Zielony Pagórek, powiem tyle o mój Boże :shock: , albo... nic więcej nie powiem/napisze, reszte dopowiedzcie sobie sami :wink:

ODPOWIEDZ