Internet Netia

Dyskusje mieszkańców osiedla
max6
Posty: 1
Rejestracja: środa, 2 września 2009, 14:14

Internet Netia

Post autor: max6 »

Czy ktoś posiada internet od netii? Jak się sprawuje, jak wygląda awaryjność? Z ulotek wynika, że dają 2x szybszy net niż Active i taniej...

MoniaS
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 23 maja 2008, 06:37

Re: Internet Netia

Post autor: MoniaS »

Współpracuje z Netią już 2 lata (1 Mb) i jestem b.zadowolona. Problemów nie mieliśmy żadnych, teraz planujemy zmianę na 4 mb.

Paulina i Michał
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 08:42

Re: Internet Netia

Post autor: Paulina i Michał »

Jeżeli polecasz Netie to podaj jakieś namiary na firmę. zadzwonie ,żeby się dowiedzieć:) dzięki

MoniaS
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 23 maja 2008, 06:37

Re: Internet Netia

Post autor: MoniaS »

Wszystko załatwiłam przez internet, z umową do podpisania przyjechał kurier. Potem kurier przywiózł wszystkie elementy do instalacji i podłączając się gniazdka TPsa internet zaczął pracować:) Korzystając z promocji pierwszy rok mieliśmy za darmo, teraz płacimy około 50 zł, a umowę podpisalismy na 3 lata. W trakcie trwania umowy można zmienić prędkość na większą.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Internet Netia

Post autor: jimmy_lodolamacz »

eee
Ostatnio zmieniony sobota, 5 września 2009, 23:41 przez jimmy_lodolamacz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Internet Netia

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Jakoś ta Netia nie wzbudziła mojego zaufania. Mam awers do dużych dostawców przez doświadczenia z TP sa. Mieszkając we Wrocławiu używałem Lanetu. Wszystko było ok do czasu póki nie połączył się z Magmą i Komnetem. Wtedy zaczęły się problemy z szybkością i dostępem. Z tego co wiem Netia wchłonęła właśnie tą całą spółkę. Prawie rok używam Activnetu. Jestem bardzo zadowolony. Najlepsze było jest to, że podpisałem umowę na 60zł za 1mb a po jakimś czasie dostałem telefon, że obniżyli ceny i za to samo łącze płacę 50zł. Umowa na czas nieokreślony można zerwać z miesięcznym wypowiedzeniem. Istnieje możliwość zawieszenia usługi. Druga sprawa jest taka, że wolę wspierać Naszą, miejscową przedsiębiorczość niż jakiegoś giganta, który ma klienta w tylnej, dolnej części ciała. Z Activem można dogadać się w wielu sprawach.

ODPOWIEDZ