ZALANE PIWNICE W BUDYNKU NR 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
Zielony Pagórek
Posty: 34
Rejestracja: sobota, 28 marca 2009, 22:46

Re: ZALANE PIWNICE W BUDYNKU NR 2

Post autor: Zielony Pagórek »

Witam,

Nie tylko jest problem z zalewaniem piwnic przez deszcz, ale również przez węzeł w budynku nr 2. Nie wiem czy wiecie, że nim nasze piwnice zalały deszcze to pierwszy zalał nas węzeł ( 1 czerwca). Wylewając wodę na dobre 5 cm na większości powierzchni piwnic. Węzeł ponoć został naprawiony jednak nie na wiele się to zdało. W dniu dzisiejszym cały dzień włącza się pompa mająca na celu odpompować nadmiar wody w pomieszczeniu, w związku z tym z racji tego że nie mamy klucza do pomieszczeni gdzie jest pompa - zaobserwowaliśmy przez małe okienko piwniczne, że powyższy węzeł znowu cieknie- i to całkiem mocno.
Numer telefonu podany na tablicy 667- 664- 481 KONSERWACJA WĘZŁA CIEPLNEGO- nie odpowiada.
Kolejny numer również podany na tablicy POGOTOWIE WODNO- KANALIZACYJNE 348- 65- 11: nie chcieli przyjechać ponieważ nie ma klucza do pomieszczenia. Natomiast Zarządcy nie można zgłosić tego w inny sposób niż nagrywając się na aparat zgłoszeniowy. To jakaś paranoja, że nie ma domu zgłosić awarii, to mamy siedzieć z założonymi rękami i czekać jak kolejny raz zalane zostaną piwnice???

Odnośnie wiadomości dodanej przez „asior” informuję, że my w lipcu w swoich skrzynkach pocztowych nie mieliśmy żadnej informacji dotyczącej działań związanych piwnicami. Jak zgłaszałam zarządcy zalanie piwnic 1 czerwca to powiedział że sprawa jest zgłoszona do Ubezpieczenia. To teraz nasuwa się pytanie, co z pieniędzmi z Ubezpieczenia. Bo piwnice suszące są poprzez otwieranie drzwi i okien stała mały „grzejnik” który nie pomógł przy tak, dużych powierzchniach. Niestety NIC w kierunku doprowadzenia piwnic do porządku nie jest robione, nadal jest smród, grzyb a zarządca milczy.

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: ZALANE PIWNICE W BUDYNKU NR 2

Post autor: Zeus »

Zapomnijcie o odszkodowaniach. Ja zgłosiłem szkodę a firmą ubezpieczoniowa odmówiła wypłaty odszkodowania bo umowa nie obejmuje zalanych piwnic tylko pomieszczenie mieszkalne. Tak to nasz zarządca sprytnie podpisał umowę.

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Re: ZALANE PIWNICE W BUDYNKU NR 2

Post autor: Orion »

Zeus pisze:umowa nie obejmuje zalanych piwnic tylko pomieszczenie mieszkalne. Tak to nasz zarządca sprytnie podpisał umowę.
Umowę ubezpieczenia Twojego mieszkania podpisywał zarządca?

bonawentura
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 20:42

Re: ZALANE PIWNICE W BUDYNKU NR 2

Post autor: bonawentura »

Budynek jest ubezpieczony, podobno również od zalania...
Tak naprawdę to sprawę trzeba skierować do sądu a pieniądze odzyskać od dewelopera, winowajcy zalanych piwnic.

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: ZALANE PIWNICE W BUDYNKU NR 2

Post autor: Zeus »

Umowę ubezpieczenia Twojego mieszkania podpisywał zarządca?[/quote]

Mówię tu o umowie budynku od zalania!!!

typowyhandlarz
Posty: 1
Rejestracja: środa, 15 czerwca 2016, 13:49

Re: ZALANE PIWNICE W BUDYNKU NR 2

Post autor: typowyhandlarz »

A brałeś pod uwagę iniekcję krystaliczną? Obiło mi się o uszy, że to dobra metoda osuszania. Poczytaj artykuły na temat usuwania wilgoci, może znajdziesz rozwiązanie, które przypadnie Ci do gustu.

sonnee1234
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 31 maja 2016, 04:16

Re: ZALANE PIWNICE W BUDYNKU NR 2

Post autor: sonnee1234 »

jestem ciekaw co PINB na to wszystko.
เกมส์พนันออนไลน์ โป๊กเกอร์ ออนไลน์ เจ๋งที่สุด เปิดบัญชีฝากถอนไม่จำกัด สมัครฟรี ทดลองเล่นฟรีโป๊กเกอร์ออนไลน์

ODPOWIEDZ