Do szanownej młodzieży APEL

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Do szanownej młodzieży APEL

Post autor: pokrzyw »

Szanownego pana, właściciela czarnego pitbulla z białym krawatem, jego kolegę i koleżankę uprzejmie prosimy o sprzątanie po sobie puszek po piwie, opakowania po papierosach oraz petów z rogu budynku 1-szego. Kubeł na powyższe wmontowany jest 1,5 metra dalej obok skrzynek pocztowych na trawniku, więc po pozbieraniu szanownych tyłków, można było takiego wysiłku jak wyrzucenie wspomnianych rzeczy dokonać.
Jeżeli na forum są osoby, które szanownych młodych ludzi znają, apeluję o zwrócenie im uwagi w imieniu myślę naszym wspólnym.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Do szanownej młodzieży APEL

Post autor: jarecki »

mamy wakacje to teraz dopiero się zacznie.... młodzież się nudzi i szuka atrakcji
wczoraj na spacerze z psem na alejce za budynkami 1 i 2 zauważyłem porozrzucane worki na psie "kupy" (trudno ich było nie zauważyć) i pytanie komu zależało na tym by je porozrzucać? właściciele psów o ile się w takie worki wcześniej nie zaopatrzyli mają problem w co pakować psie "kupy", - a podkreśle że pomysł z workami jest świetny tylko troche mało "stanowisk"-
moge tylko domniemywać że zrobiła to młodzież z Siechnic spacerująca dookoła naszych bloków...
zresztą pety na chodniku i puszki butelki po piwie to też ich sprawa, nie posądzam mieszkańców osiedla że sami sobie szkodzą...
są u siebie i wydaje im się że wszystko mogą...
nie daj Boże coś im powiedzieć to odegrają się coś prokurując na osiedlu...
ktoś kiedyś wspomniał o zamkniętym osiedlu?... szczerze mówiąc byłem przeciwnikiem bo powinniśmy się "asymilować" z tutejszą społecznością
narzekam, ale jak będziemy na to biernie patrzeć to za jakiś czas będą demolować nam osiedle, sprejując ściany i włamując się do piwnic o auta też bym się martwił...
ponoć mamy straż gminną, ponoć, ja znam ich tylko z tego że jeżdżą terenowym samochodem i pracują 8 godzin i to w takich porach jak urzędnicy (jeśli już 8 godzin to może jakiś system zmianowy, wiadomoze najwięcej zdarzeń jest wieczorem, przy ilości dziennych interwencji straż gminna jak dla mnie staje się zbędna i nie spełnia pokladanych w nich zadań)
dodam jeszcze że pracownicy straży są z Siechnic więc jak upominać sąsiada, dzieci kolegi, czy synów kuzyna...

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Do szanownej młodzieży APEL

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Straż Wiejska daje babciom mandaty za prowadzenie psa bez smyczy. Ot takie kozaki. Ostatnio słyszałem w sklepie rozmowe na ten temat. Ktoś kiedyś już wspominał o włamaniach do piwnic. Ja miałem włam na mieszkanie. Niestety tam gdzie ludzie tam i patologie...

ODPOWIEDZ