Do sądu z Alfaaktem

Dyskusje mieszkańców osiedla
walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Do sądu z Alfaaktem

Post autor: walgula »

Witajcie. Dostałem odpowiedź na pismo, którego wzór rozsyłał MAH, a które należało wysłać do AA. Czy ktoś z wysyłających dostał także odpowiedź? Generalnie, to ton pisma jest taki, że wszystkie uwagi są bezpodstawne. A jeśli chcemy dyskutować to mamy podać uzasadnienie roszczeń w postaci paragrafów najlepiej. Aha, pismo wysłała kancelaria prawnicza jako strona reprezentująca AA.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Do sądu z Alfaaktem

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Nie rozumiem? :shock: Paragrafy na pękające ściany? I wodę w piwnicy? A poza tym nie licze na to aby coś się zmieniło bo AA padake zalicza...trzeba do sądu iść i tyle. Narazie są dwa pozwy ale jak zebrałoby się więcej to kiepsko widzę ich przyszłość... []
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 07:47 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: Do sądu z Alfaaktem

Post autor: walgula »

Z pekajacymi scianami to jest w ogole jazda. Dopisalem do tej listy punktow zeby mi zwrocili kase za naprawe obustronnego pekniecia sciany dzialowej. A oni na wstepie mi napisali ze rekojmia nie obejmuje wad, ktore nie zostaly zgloszone w ciagu miesiaca od daty wystapienia.

ODPOWIEDZ