Śmieci na ulicy

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Śmieci na ulicy

Post autor: pokrzyw »

W sobotę (7.III) około 10 rano widziałem ciekawą rzecz. Z naszego osiedla wyjechał samochód, zatrzymał się pod budynkiem nr 1. Kierowca wysiadł z samochodu, wyciągnął reklamówkę z 3 butelkami po Lechu, 2 po Żywcu i puszeczką. Obejrzał się czy nikt nie idzie i wyrzucił przy krawężniku, następnie odjechał. Wynikiem tego typu działań ulica wygląda jak śmietnik, dzieci i psy chodzą po potłuczonym szkle. Myślałem, że to jakiś przyjezdny, ale po kilkukrotnym spacerze po osiedlu znalazłem ten samochód (niestety właściciela nie było w pobliżu).

Samochód to renault megane kombi w kolorze zielono-srebrnym (taki leasingowy kolorek) z rejestracją DW xxxxx, oraz bagażnikiem dachowym (srebrne mocowania, bez rynienek rowerowych).

Pozdrawiam miłego kierowcę. Kubły na śmieci są koło budynków, oraz na parkingu (jakieś 10m od miejsca upuszczenia reklamówki).

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: Śmieci na ulicy

Post autor: TORMENTOR »

eee, jako obywatele prosimy o pełne nr tablic rejestracyjnych- wiochę i wieśniaków trzeba eliminować...- niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi...

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Śmieci na ulicy

Post autor: pokrzyw »

niestety nie jestem aż tak szybki :), ale DW było widać dokładnie. Szczerze mówiąc to tak mnie to zaskoczyło, że w ostatniej chwili postanowiłem nie skakać z balkonu II piętra i rzucać się w pogoń za facetem, a szkoda...

Patriot
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2008, 09:33

Re: Śmieci na ulicy

Post autor: Patriot »

pokrzyw pisze: niestety nie jestem aż tak szybki :), ale DW było widać dokładnie. Szczerze mówiąc to tak mnie to zaskoczyło, że w ostatniej chwili postanowiłem nie skakać z balkonu II piętra i rzucać się w pogoń za facetem, a szkoda...
pokrzyw pisze:Myślałem, że to jakiś przyjezdny, ale po kilkukrotnym spacerze po osiedlu znalazłem ten samochód (niestety właściciela nie było w pobliżu).

Samochód to renault megane kombi w kolorze zielono-srebrnym (taki leasingowy kolorek) z rejestracją DW xxxxx, oraz bagażnikiem dachowym (srebrne mocowania, bez rynienek rowerowych).
eee, nie łam się :) jak namierzyłeś auto to podaj numery, nie chcesz całego to wstaw kropkę zamiast jednej cyfry/litery :)

chamstwo trzeba tępić w zarodku bo za chwilę to będziemy na wysypisku mieszkać.

ODPOWIEDZ