Siłownia w bud nr 1

Dyskusje mieszkańców osiedla
COOL
Posty: 67
Rejestracja: środa, 15 lutego 2006, 15:14
Kontakt:

Siłownia w bud nr 1

Post autor: COOL »

Witam sąsiadów,

Przejdę może do konkretów.
Padła idea, aby zorganizować w naszych katakumbach siłownię.
Pomieszczeń jest trochę i można je wykorzystać.
Siłownia nie jest chyba złym rozwiązaniem.
W dalszej perspektywie rozwoju ma to być: zaciszne miejsce na oglądanie spotkań reprezentacji :lol:
Generalnie szukamy kilku chętnych, którzy chcieliby się dorzucić do sprzętu. Może ktoś z Was jest też specjalistą w temacie i będzie mógł doradzić co kupić. Każdy "inwestor" będzie miął swój klucz, bo siłownia z założenia nie będzie ogółno dostępna.
Dla jasności: w zależności od ilości chętnych koszty będą oscylować w okolicach kilkuset złotych.
Przeliczając standardowy karnet we Wrocławiu+dojazd to chyba nie jest zła inwestycja.
Co Wy na to?

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Siłownia w bud nr 1

Post autor: jarecki »

Uważam że to super sprawa COOL, ale ja jestem z budynku 3 i tak się składa że z moim bratem wpadliśmy na taki pomysł ponad rok temu i kończymy właśnie siłownie w domu rodziców pod Oławą (on mieszka w Oławie). Zbieraj ludzi i działajcie to świetny pomysł :D zwłaszcza że jest miejsce gdzie można taką siłownie zrobić no i te mecze reprezentacji super, ja bym dorzucił jeszcze orange ekstraklase i premiership ale czy żony nie będą złe że ich mężowie tyle tam będą przesiadywać? :D ale to już chyba indywidualna sprawa

Gerard
Posty: 1
Rejestracja: środa, 5 listopada 2008, 21:30

Re: Siłownia w bud nr 1

Post autor: Gerard »

Cześć
Moim zdaniem świetny pomysł. Sam probuje zdebrac sie do chodzenia na silownie, ale wlasnie fakt, ze wiaze sie to najczesciej w niezla wyprawa i sporymi kosztami jakos ciezko sie zmobilizowac.
Jesli bedzie wiecej chetnych, ja rowniez sie doloze do inwestycji - trzeba bedzie tylko pomyslec, jaki sprzet zakupic, dobrze byloby kupic jakis wielofunkcyjny atlas do cwiczenia plecow, nog, barkow, jakas laweczke ze sztanga, hantle, cosik do brzuszkow, moze klecznik itp, itd
To oczywiscie kwestia dalszych ustalen.

no, zona mi tu podpowiada, ze jakis lzejszy sprzet dla pan, rowerek, moze z czasem bieznia

Gerard z Monika

megam
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 11 lutego 2008, 22:53

Re: Siłownia w bud nr 1

Post autor: megam »

Ja tez uwazam, ze to super pomysl. Posiadam rower firmy Kettler z komputerem, 10 programow, wskaznik spalania kalorii, przejechanych km., puls itp., ktory moglabym udostepnic.

Awatar użytkownika
DeXteR
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 16:29
Lokalizacja: Myślibórz

Re: Siłownia w bud nr 1

Post autor: DeXteR »

Super pomysł. Jestem również za! Proponuję rozpropagować pomysł na tablicach ogłoszeń, będzie o wiele więcej chętnych, a i zbiórka kasy mniejsza lub lepszy sprzęt.

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Re: Siłownia w bud nr 1

Post autor: kudeł »

jestem za i podpisuje sie pod tym dwiema rencami :)
kuba

Awatar użytkownika
rosnacy
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 19:03
Lokalizacja: Siechnice

Re: Siłownia w bud nr 1

Post autor: rosnacy »

JA również jestem za ale jak będzie za dużo chętnych to się chyba nie zmieścimy wszyscy :lol: a może świetlica osiedlowa z możliwością siłki i oglądania meczy oczywiście nie tylko dla panów :mrgreen: pozdrawiam

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Siłownia w bud nr 1

Post autor: pokrzyw »

My też bylibyśmy chętni - ale głównie do ćwiczeń aerobowych (rower, wiosła, bieżnia). Niestety urządzenia trochę kosztują :(

pozdrawiamy
Piotrek i Danka

Dragonixen
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 21:03

Re: Siłownia w bud nr 1

Post autor: Dragonixen »

witam wszystkich widze, ze temat zostal bez odpowiedzi a byc moze sie myle a silownia jest w tym budynku:) w kazdym badz razie pod koniec roku bede nowym mieszkancem Siechnic i martwi mnie troche kwestia silowni widzialem ta przy hali sportowej i niestety jak za te pieniazki to troche przesadzone siedze w tym troche czasu i silownie ktora zaspokoi potrzeby wszytskich mozna zrobic kosztem 3tys zlotych wydaje sie duzo, ale niech bedzie 10-15 chetnych to koszt na glowe wychdzi od 200-300 zl i koniec zerododatkowych oplat co odpowiada 1 moze 2 karnetom na Wroclawskich silowniach..niestey wbrew pozorom najdrozsze w silowni sa urzadzenia cardio czyli stepery, rowerki itp i ich nie bralem pod uwage przy kosztach za 3 tys mozna zrobic silownie, ktora powinna w pelni zaspokoic wymagania chetnych do trenowania ja ze swojej strony moze zapewnic pomoc przy cyklach treningowyc, ukladaniu diet i suplementacji tak ze jesli sa osoby chetne mozna wykombinowac na prawde fajne miejsce gdzie kazdy bedzie mogl poprawic swoja sylwetke:) pozdrawiam i czekam na jakies opinie

Awatar użytkownika
buniar02
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 20:38

Re: Siłownia w bud nr 1

Post autor: buniar02 »

jestem za nawet składka członkowska nie jest problemem bo wiadomo ze sprzęt kosztuje :) tylko ja nie jestem z nowych bloków nie wiem czy będę miał wsptęp??

ODPOWIEDZ