EXPERT DOM- Staszica 2, 4

Dyskusje mieszkańców osiedla
EXPERT DOM
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 21:10

EXPERT DOM- Staszica 2, 4

Post autor: EXPERT DOM »

Seweryn Chwałek EXPERT DOM , Witam,

Od 1. października wspólnoty mieszkaniowe Staszica 2 i Staszica 4 powierzyły firmie EXPERT DOM zarządzanie ich nieruchomościami. Jeśli autorzy strony siechnice.com nie będą mieli nic przeciwko pozwolimy sobie skorzystać z forum jako narzędzia komunikacji z Mieszkańcami tych wspólnot (wiem że forum cieszy się popularnością). Myślę, że nie ma potrzeby zakładać osobnego forum- by nie tworzyć bytów ponad miarę, oraz dla wygody Mieszkańców. Gdyby autorzy strony mieli uwagi do wątku EXPERT DOM proszę o informacje na adres elektroniczny.

Tak więc dysponujemy już protokołami notarialnymi uchwał o powierzeniu zarządu i w czwartek rozpoczynamy przejmowanie dokumentacji. Na koniec października zapowiedziałem zebranie organizacyjne wspólnot. Prosimy o zgłaszanie problemów i spraw do analizy. Węzeł cieplny jest oczywiście priorytetem.

UWAGA: W czwartek między godz. 8.00-16.00 nie będzie ciepła i cieplej wody - poinformowała Kogeneracja. Z przyczyn technicznych.

OPŁATY. Opłaty proszę dokonywać według starych stawek na konto wspólnoty mieszkaniowej. W przypadku zmiany konta oczywiście poinformujemy o zmianach.

SPRZĄTANIE, KONSERWACJA z firmą Admiakt wiąże wspólnoty umowa o utrzymanie czystości i konserwację nieruchomości oraz węzła cieplnego, z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Będziemy prowadzić rozmowy by rozwiązać umowy za porozumiem stron.

EXPERT DOM Zarządzanie Nieruchomościami Seweryn Chwałek
BIURO: ul. Rejtana 4/4 Wrocław (blisko dworca PKP) czynne poniedziałek -piątek 9.00-17.00 tel. 071 789 52 58
adres-el: [email protected]

Dziękuję autorom strony siechnice.com za możliwość komunikacji.
Pozostaję z pozdrowieniami
Seweryn Chwałek

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: EXPERT DOM- Staszica 2, 4

Post autor: TORMENTOR »

witamy :D

ODPOWIEDZ