budynek nr 4

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: budynek nr 4

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Lodolamacz, jak sam nazwa wskazuje wszystko ma gdzieś; wszystko :twisted: . Dlatego innych deweloperów też mam, tam gdzie słonce nie dochodzi :twisted: ...ponieważ mieszkam tu i patrzę...i widzę... i inni,którzy tu mieszkają też to widzą. A "nowi" niech ,pomieszkają parę miesięcy a potem niech wydają osąd....Mimo wszystko jest taka prośba organizacyjna: ponieważ dysponujecie większą dozą optymizmu parkujcie pod oczyszczalnią. Poznacie prawdziwy smak"życia"na "pagórku".Może wtedy zmienicie podejście...a nasze"obsesje"staną się waszymi.
P.S
Jak do tej pory nie znalazł się nikt kto zostawiłby auto na"parkingu pod oczyszczalnią"

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: budynek nr 4

Post autor: bazylia »

Beny_siechnice pisze:
andropow pisze:żeby nie było widać grzyba i zacieków, które wyszły LOL
Szkoda mi cie człowieczku ciebie i lodolamacza śmiech na sali zobaczcie innye wykonania innych deweloperów a potem komentujcie. To , że macie jakąś obsesje na tym punkcie to nie znaczy ze u wszystki i jest lub bylo jak u was.
Jeszcze raz mi was szkoda. ps. mam swoje "m" i nie mam zlego zdania o budowlańcach.
Drogi Beny :)
Może nie uda mi się całkowicie zmniejszyć Twojego optymizmu, ale może choć trochę zburzę Twoją euforię towarzyszącą przeprowadzce z kawalerki do większego mieszkania :D Zadziwia mnie fakt, że tak krytykujesz działania Andropowa, Jimmiego czy akcji pagórek. Wszak działają oni na korzyść wszystkich i walczą o naszą (mieszkańców całego osiedla) sprawę.

Cóż Ci przeszkadza to, że będzie więcej miejsc parkingowych, albo to, że nie będzie wilgoci w piwnicy? :D Zanim zaczniesz pisać, że wszystkich Ci szkoda, pomyśl, że innym może być szkoda także Ciebie. Nam wszakże odpadły rynny dopiero po dwóch latach, a Ty jeszcze nie zdążyłeś rozwinąć dywanu w salonie a już w Twoim budynku odpadają rynny i widoczne są dziury w izolacji, patrz zdjęcia:
Obrazek

Obrazek

Poza tym, czyżby brakowało Ci argumentów, że musisz uciekać się do obrażania innych?

Mówisz, żebyśmy popatrzyli na pracę innych developerów. A co mnie obchodzą inni developerzy? Mieszkam tutaj i sprawy tego osiedla są dla mnie ważne. Poza tym nie zauważyłam, by mieszkańcy innych osiedli byli doprowadzeni do takiej ostateczności, by zakładać komuś stronę internetową.

Krytykujesz słuszną uwagę, iż ściany w piwnicy budynku nr 4 są otynkowane. W budynkach 1,2,3 nie stosowano tego "kamuflażu". Z ciekawości sama sprawdziłam jak wyglądają słynne, "suchutkie" piwnice budynku nr 4. Owszem część jest wysuszona i otynkowana, ale tam gdzie nie ma tynku - jest to:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

(więcej zdjęć na: http://www.siechnice24.pl w galerii budynku nr 4)

Piszesz także, że mamy obsesję. Skoro uważasz, że nie ma problemu, to dlaczego nie parkujesz na skandynawskim parkingu? Widzimy plusy mieszkania na "Zielonym Pagórku", ale sporo tu jeszcze można poprawić. Dlaczego nie mamy walczyć o to co nasze?

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: budynek nr 4

Post autor: Zeus »

Piękne fotki na stronie akcji piwnic budynku 4. A myślałem, że takie zalania i grzyby to się robią po jakimś czasie a tu dopiero budowa się zakończyła i już wiele do poprawy. Widząc odpadające elementy po kilku tygodniach od oddania pierwszych mieszkań należałoby się zastanowić jak to się stało, że budynek został oddany do użytku??? Przecież to zaraz będzie ruina jakiej Siechnice nie widziały!!!
Mam nadzieję, że te zdjęcia nie zabiorą Wam optymizmu przy pierwszych dniach mieszkania - miejcie chociaż tyle z tego bo my mieliśmy tyle samo. Dlatego nie odczytujcie tego jako złej woli Akcji Pagórek i starych mieszkańców osiedla tylko jako chęci do polepszania naszego komfortu i bezpieczeństwa mieszkania tutaj.

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: budynek nr 4

Post autor: olo243 »

Beny_siechnice pisze:Jeszcze raz mi was szkoda. ps. mam swoje "m" i nie mam zlego zdania o budowlańcach.
"Ps"-y piszemy w nowej linijce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: budynek nr 4

Post autor: andropow »

Obrazek
Wypas zdjęcie

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: budynek nr 4

Post autor: jimmy_lodolamacz »

NICE :shock:

Mech@nikos
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 10 października 2008, 09:40

Re: budynek nr 4

Post autor: Mech@nikos »

cześć
dla tych osób, które jeszcze nie mają fachowców do wykańczania wnętrza swoich mieszkań polecam kolegę, zajmuje się on: malowaniem, kładzeniem gładzi, tapetowaniem, kładzeniem elektryki, kładzeniem glazury, hydrauliką, białym montażem oraz osadzaniem drzwi... kontakt pod nr tel 880-281-529 Mariusz
ps kolega mieszka w Siechnicach więc jest na miejscu :) Pozdrawiam przyszłych sąsaidów

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

Witam sąsiadów :D

Dzisiaj odebrałem swoje mieszkanko :!:

Cała "akcja" przebiegła sprawnie i bez zastrzeżeń ;)

Pod sufitami mam prosto (w porównaniu do co niektórych...), ściany i kąty też w normie.

Życzę sąsiadom z 4 równie "owocnych" odbiorów :)

A co do reszty "kwiatków" forumowych to znalazłem coś takiego np:
wypowiedź z 2 lutego 2008
andropow pisze: jak kupowaliście mieszkania nie pytaliście się jak będzie wyglądała sprawa miejsc parkingowych?
...
Kolejna sprawa, niektórzy napisali tak wypowiedzi jak by ciężko im było 100m przejśc sie do samochodu (ludzie z 3 bloku klatki od strony trasy opole-wroclaw trasa do "duzego" parkinu będą mieli 2 razy taki odcinek-jesli nie wiecej, niz 1 blok).
...
Na pewno będzie sporo kłutni odnośnie miejsc parkingowych i moge się założyc, że w końcu ktoś wymyśli, żeby wspólnoty zatwierdziły jakieś przepisy odnośnie możliwośi parkowania samochodów pod blokami, ale nie uprzedajmy faktów.
wypowiedź z 10 lipca 2008
andropow pisze: Informacje na temat parkingu przy przepompowni uzyskałem przy kupowaniu mieszkania czyli ponad rok temu, widzialem rowniez plany parkingu.
to odnośnie parkingu i "świadomości" mieszkańców o jego powstawaniu...

a tu coś na deser:
wypowiedź z dnia 31 grudnia 2009
andropow pisze:Przed świętami jeszcze w którymś mieszkaniu w 5 klatce robili/poprawiali tynki.
Terminy ewidentnie się przesunęły koleżanka z 4 bramy miała do końca października, potem dostała pismo grudzień/styczeń, a teraz podobno koniec stycznia.
ktoś komu odpadają tynki, zalewają piwnice że może w nich pływać i przez PÓŁ roku walczy z "remontem" poleca swojej znajomej mieszkanie na osiedlu...
andropow pisze: Możesz w to nie wierzyc, ja tez nie wierzyłem jak pisali ludzie z 1 i 2 budynku, ze mieli problem z sufitami - ja bujałem sie z jednym pokojem-sufitem przez pół roku!!!
załączam też zrzuty ekranu co by nie było że sobie wymyśliłem...

jeśli w rozmowie z deweloperem wykazujecie taki sam poziom kultury jak pisząc na forum czyli coś w stylu " no qwa ręce opadają.. i opadły" to się nie dziwię że z wami nie rozmawia!

też z takimi "ludźmi" dialogu bym nie prowadził...


więc PEACE :lol:
Załączniki
3.jpg
3.jpg (113.13 KiB) Przejrzano 8741 razy
2.jpg
2.jpg (107.34 KiB) Przejrzano 8741 razy
1.jpg
1.jpg (147.26 KiB) Przejrzano 8741 razy

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: budynek nr 4

Post autor: akcjapagorek »

:lol:
no wiesz trudno rozmawiać z kimś rzeczowo, kto wypisuje takie dyrdymały:
Kosmateus pisze:Panie Piotrze czy przestał już pan molestować małe dziewczynki ?
ale tego ten wątek nie dotyczy.
Cieszymy się z tobą z udanego odbioru i mam nadzieję, że jak pomieszkasz tyle co inni to dalej będziesz w takim humorze.
Musiałeś w jakiś specjalny sposób urzez prezesa, że bronisz go jak przysłowiowa ,,lwica''- oby przy zgłaszaniu usterek wasz kontakt był równie dobry :lol:

Wyjaśniliście już sprawę tynkowanych piwnic? Podobno na waszych klatkach pojawiły się też kartki z informacją o pojawieniu się osób ,,niepożądanych''- dobrze że są kamery, skąd można obserwować ruch osób wchodzących. 8)

Grab
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 19 lutego 2010, 12:36

Re: budynek nr 4

Post autor: Grab »

Ty to masz chyba jakąś obsesję.
Ktokolwiek by się wypowiadał "nie po Twojej myśli" od razu jest traktowany jako człowiek prezesa S., pracownik AA, od pana Ch. lub jest cyklistą :mrgreen: .
Jeśli masz tyle energii, aby tak węszyć "obcych", to może weźmiesz się chłopie do roboty, bo szkoda czasu Twojego i innych. Bo jak na razie to wielkich efektów, poza rozpętaną burzą na forum, to naprawdę nie widać.
Panowie, to może kobiety wezmą się za wszystko? :mrgreen:

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: budynek nr 4

Post autor: andropow »

Dante pisze: A co do reszty "kwiatków" forumowych to znalazłem coś takiego np:
wypowiedź z 2 lutego 2008
andropow pisze: jak kupowaliście mieszkania nie pytaliście się jak będzie wyglądała sprawa miejsc parkingowych?
...
Kolejna sprawa, niektórzy napisali tak wypowiedzi jak by ciężko im było 100m przejśc sie do samochodu (ludzie z 3 bloku klatki od strony trasy opole-wroclaw trasa do "duzego" parkinu będą mieli 2 razy taki odcinek-jesli nie wiecej, niz 1 blok).
...
Na pewno będzie sporo kłótni odnośnie miejsc parkingowych i moge się założyc, że w końcu ktoś wymyśli, żeby wspólnoty zatwierdziły jakieś przepisy odnośnie możliwośi parkowania samochodów pod blokami, ale nie uprzedajmy faktów.
wypowiedź z 10 lipca 2008
andropow pisze: Informacje na temat parkingu przy przepompowni uzyskałem przy kupowaniu mieszkania czyli ponad rok temu, widzialem rowniez plany parkingu.
to odnośnie parkingu i "świadomości" mieszkańców o jego powstawaniu...
Gratulacje właśnie pięknie ukazałeś pewne zachowanie – póki tu się nie mieszka to jest wszystko pięknie fajnie, a gdy się pomieszka... tu masz przykład na mnie.
Kolejna sprawa ja miałem zupełnie co innego pokazane i obiecane odnośnie parkingów niż ludzie z 1 i 2 budynku!
Dante pisze: a tu coś na deser:
wypowiedź z dnia 31 grudnia 2009
andropow pisze:Przed świętami jeszcze w którymś mieszkaniu w 5 klatce robili/poprawiali tynki.
Terminy ewidentnie się przesunęły koleżanka z 4 bramy miała do końca października, potem dostała pismo grudzień/styczeń, a teraz podobno koniec stycznia.
ktoś komu odpadają tynki, zalewają piwnice że może w nich pływać i przez PÓŁ roku walczy z "remontem" poleca swojej znajomej mieszkanie na osiedlu...
andropow pisze: Możesz w to nie wierzyc, ja tez nie wierzyłem jak pisali ludzie z 1 i 2 budynku, ze mieli problem z sufitami - ja bujałem sie z jednym pokojem-sufitem przez pół roku!!!
No i znowu Twoje niezbyt jasne rozumowanie – z czego wynika, że polecałem mieszkanie? Nie polecam mieszkania i osiedla w obecnym stanie, a że ktoś jest uparty i tu chciał zamieszkać, to jego sprawa, dla mnie dobrze, bo przynajmniej kolejni znajomi blisko.
Dante pisze: jeśli w rozmowie z deweloperem wykazujecie taki sam poziom kultury jak pisząc na forum czyli coś w stylu " no qwa ręce opadają.. i opadły" to się nie dziwię że z wami nie rozmawia!
też z takimi "ludźmi" dialogu bym nie prowadził...
a to do kogo było? Precyzuj chłopie a nie rozmywaj...

A teraz wracając do Twoich wypowiedzi, tutaj przykład z 30 marca 2009
Dante pisze:Co do parkingu - kiedy byłem w biurze sprzedaży żeby dowiedzieć się czegoś wiecej o mieszkaniu powiedziano mi że będzie parking w pobliżu osiedla - przy oczyszczalni. Sprawdziłem to podczas ostatniej wizyty na osiedlu - parking już prawie jest zrobiony, szlaban stoi, a to że jest trochę oddalony od osiedla? no cóż, jeśli prawie każdy ma po dwa samochody nie dziwota ze miejsc brakuje. Patrząc obiektywnie, w porównaniu do innych inwestycji na Waszym (może wkrótce Naszym) osiedlu wcale nie jest tak tragicznie. Miejsc parkingowych na prawdę jest bardzo dużo. Przed budynkiem nr 4 też powstaną miejsca parkingowe, więc drodzy sąsiedzi nie stresujcie się nikt Wam nie będzie stawał pod oknami
Ciekawe, obecnie jest ok 145 miejsc parkingowych 216 mieszkań, a zawsze jakoś 60-80 aut parkuje poza wyznaczonym miejscami(więc średnio przypada 1-1,1 auto na mieszkanie), wiec gdzie „prawie każdy ma po dwa samochody” - wiesz, liczyć uczyli w podstawówce...
dalej:
Dante pisze:Sam będę parkował dwa auta pod blokiem, i na pewno jedno będzie stało na parkingu przy osiedlu
hmm co wynika z tego zdania? Że masz 3 auta? Czy masz zamiar parkować dwoma autami pod swoim oknem – chociaż jak pisałeś wyżej
Dante pisze:nikt Wam nie będzie stawał pod oknami
Więc życzę powodzenia w parkowaniu pod własnym oknem.

Acha, jest takie stare powiedzenie:
Tylko krowa nie zmienia poglądów

Awatar użytkownika
Kali4
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2010, 15:20

Re: budynek nr 4

Post autor: Kali4 »

Jeżeli ktoś potrzebuje solidnego, dokładnego i pomysłowego fachowca do wykończenia mieszkania polecamy p. Piotra, osobiście sprawdzony -telefon kontaktowy p. Piotr 607-742-946

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: budynek nr 4

Post autor: tms »

hej sąsiady...:)

tak się zastanawiam czemu ten wątek umarł?
Przypomnijcie się proszę, kto z bywających na forum jest lokatorem budynku 4? Może warto się zorganizować, spotkać i podjąć kilka decyzji, aby później nie płakać jak mieszkańcy wcześniejszych budynków?

Małgorzatka
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:28

Re: budynek nr 4

Post autor: Małgorzatka »

Witam sąsiadów,
zaczynamy mijać się na klatce schodowej, koło bloku.... faktycznie dobrym pomysłem jest spotkać się któregoś popołudnia :)

ODPOWIEDZ