budynek nr 4

Dyskusje mieszkańców osiedla
tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: budynek nr 4

Post autor: tms »

rita pisze:czy tylko ja mam problem z gołębiami które gruchają od świtu w otworach wentylacyjnych?
Gołębie wchodzą do wentylacji??

--
tms

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: budynek nr 4

Post autor: rita »

no chyba siedzą gdzieś w kominie, bo słyszę je z otworu wentylacyjnego w łazience, z tego co wiem komin powinien być zabezpieczony żeby gołębie tam sobie gniazd nie robiły i tym samym zaśmiecały otwory, lub zdychały tam gnijąc i zasmradzając za przeproszeniem :?

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: budynek nr 4

Post autor: tms »

rita pisze:no chyba siedzą gdzieś w kominie, bo słyszę je z otworu wentylacyjnego w łazience, z tego co wiem komin powinien być zabezpieczony żeby gołębie tam sobie gniazd nie robiły i tym samym zaśmiecały otwory, lub zdychały tam gnijąc i zasmradzając za przeproszeniem :?
No to stanowczo coś "nie teges"... a możesz to zgłosić do Alfaaktu? Mieszkasz na samej górze czy nie daj Boże na dole i aż tam słychać?

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: budynek nr 4

Post autor: rita »

zgłaszałam inne usterki i nic, więc chyba nie ma sensu i tego zgłaszać, wiem że to forum czytają więc mam nadzieję że to upublicznienie trochę ich zmotywuje, a gołębie slychać i na górze i na dole ;)

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: budynek nr 4

Post autor: tms »

Jeśli zgłosiłaś jakieś usterki i nie było reakcji to nie oszukuj się, że ktoś się przejmie tym wpisem. Możesz napisać co to za usterki były i w jaki sposób je zgłaszałaś?

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: budynek nr 4

Post autor: andropow »

Zgłoś wszystkie usterki, łącznie z gołębiami na piśmie, za potwierdzeniem odbioru, lub osobiście (+ kopia na której przybiją pieczątkę z datą wpłynięcia).
Wszystkie telefoniczne usterki indą....

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: budynek nr 4

Post autor: rita »

wiem wiem

J&G
Posty: 13
Rejestracja: środa, 22 kwietnia 2009, 16:03

Re: budynek nr 4

Post autor: J&G »

Drodzy sąsiedzi,

jak wygląda u Was dzisiaj sprawa sygnału telewizyjnego??

Wczoraj wieczorem wszystko było ok, a dziś jedyne co "da sie" oglądać to polsat, ale i tak jest masakra, sygnału z kamery w bramie też nie ma ....

annna
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 6 sierpnia 2010, 14:05

Re: budynek nr 4

Post autor: annna »

Witam wszystkich;) Pomimo tego, że tyle osób się wprowadziło to i tak rzadko spotyka się osóbki na klatce, w sumie to cisza i spokój, każdy żyje swoim zyciem. Małgosiu czy doszło do niżej wspomnianego spotkania?:) pozdrawiam

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: budynek nr 4

Post autor: andropow »

A jak wygląda sprawa z aktami notarialnymi - jaki przewidywany termin?

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: budynek nr 4

Post autor: tms »

Na razie termin jest permanentnie przeciągany - czyli norma.
Natomiast w skrzynkach na listy znajdujemy pisma informujące, iż osoby które nie wpłacą ewentualnych zaległych opłat eksploatacyjnych nie otrzymają aktu notarialnego. Z tego co się dowiedziałem, od jednej z sąsiadek, pobieranie takich opłat jest nie zgodne z prawem;-)

--
tms

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

czy Wy sąsiedzi też dostaliście do skrzynek dziwne pisma na temat pomocy "prawnej" radcy prawnego?

czy to ta sama firma?
http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=71468

ODPOWIEDZ