budynek nr 4

Dyskusje mieszkańców osiedla
Algirdas
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 27 grudnia 2005, 15:44

Re: budynek nr 4

Post autor: Algirdas »

Na budynku nr IV działa już antena zbiorowa sat i naziemna oraz podgląd z kamer.Każde mieszkanie jest wyposażone w gniazdo z 2 niezależnymi sygnałami sat, oraz dodatkowo jest wpuszczona w sieć czeska tv cyfrowa na kanale 40.

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: budynek nr 4

Post autor: tms »

Algirdas pisze:Na budynku nr IV działa już antena zbiorowa sat i naziemna oraz podgląd z kamer.Każde mieszkanie jest wyposażone w gniazdo z 2 niezależnymi sygnałami sat, oraz dodatkowo jest wpuszczona w sieć czeska tv cyfrowa na kanale 40.
Niom... i żadne z gniazd nie jest przy drzwiach, żebyś nie daj Boże nie miał podglądu na wejście w momencie podnoszenia słuchawki domofonu:-( Swoją drogą sygnał z podglądu kamery jest analogowy czy cyfrowy?

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

tms pisze:Niom... i żadne z gniazd nie jest przy drzwiach, żebyś nie daj Boże nie miał podglądu na wejście w momencie podnoszenia słuchawki domofonu:-(
:lol:

ja tam wole mieć podgląd zanim jeszcze wstanę od telewizora :D przynajmniej wiem czy mam po co wstawać :D

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: budynek nr 4

Post autor: andropow »

tms pisze:Niom... i żadne z gniazd nie jest przy drzwiach, żebyś nie daj Boże nie miał podglądu na wejście w momencie podnoszenia słuchawki domofonu:-( Swoją drogą sygnał z podglądu kamery jest analogowy czy cyfrowy?
A przecież miały byc wideofony, czyzby ich nie bylo?

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: budynek nr 4

Post autor: tms »

Wideofonów nie ma. Sygnał z podglądu jest w kablu instalacji TV. Co do wstawania od telewizora... cóż, każdy spędza czas po swojemu.

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

już chyba można podsumować sytuację w piwnicy budynku 4 po przejściu wielkiej wody...

kto mieszka ten wie że w piwnicy wygląda tak:

pozdrawiam sąsiadów z "4" :)
Załączniki
piwnica2.JPG
piwnica2.JPG (299.89 KiB) Przejrzano 8476 razy
piwnica1.JPG
piwnica1.JPG (284.4 KiB) Przejrzano 8476 razy

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: budynek nr 4

Post autor: bazylia »

No cóż, inni nie mają takiego szczęścia. Albo dodatkowej wylewki :mrgreen: Na przykład w 2 wody było po kostki. Teraz opada, czy wsiąka..Pozostał smród zgnilizny i pleśni. I piękne wykwity na ścianach. Może jakiś nieodkryty gatunek pleśni u nas na ścianach rośnie, a my nawet nie wiemy?
Załączniki
powodz.JPG
powodz.JPG (330.85 KiB) Przejrzano 8450 razy

Ewa
Posty: 32
Rejestracja: czwartek, 22 lutego 2007, 22:19

Re: budynek nr 4

Post autor: Ewa »

Takie pisanie w kontekście powodzi i autentycznych dramatów to nietakt. Pozdrawiam

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: budynek nr 4

Post autor: bazylia »

A co jest przepraszam nietaktem? Wszak piwnica bloku 2 także jest zalana. Pleśń i zapach zgnilizny są skutkami zalegającej wody. Ściany pokryte są pleśnią o fantazyjnych kształatach i kolorach (na zdjęciu tego nie widać), która w innych warunkach mogłaby być ciekawym zjawiskiem, lecz w piwnicy niekoniecznie. Stan piwnicy to też dramat dla mieszkańców. Treść postu jest informująca - nie widzę więc nietaktu. Pozdrawiam

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

skoro tak bardzo pilnujesz podziału na forum i tego kto i gdzie może pisać:
bazylia pisze:Skoro to również i nie twoje osiedle to co tu robisz?
jak pisałaś do kogoś wcześniej,

to "wylewanie" :lol: żali o wodzie w piwnicy przenieś sobie do tematu o swoim budynku...

próbowaliście pokazać, że u nas stoi, będzie stała etc woda nawet po najmniejszych deszczach i wam nie wyszło...

więcej komentować tego nie trzeba.

bazylia
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2010, 10:48

Re: budynek nr 4

Post autor: bazylia »

Ale agresja i małostkowość z ludzi wychodzi......Żal.....A pokaż mi Dante posta, w którym to przepowiadam Ci wieczną wodę w TWOIM budynku? 4 budynek należy do osiedla na którym mieszkam, a Tabalaga nie jest mieszkańcem osiedla. Temat "budynek 4" jest częścią ogólnego działu "Osiedle zielony pagórek" stworzonego dla mieszkańców Zielonego Pagórka. Jako więc mieszkanka Zielonego Pagórka wyraziłam swą opinię. Nie atakowałam ani ciebie ani twoich piwnic w swoim poście, tylko napisałam, że w piwnicę bloku numer 2 zalała woda. Tyle, Ty widzę zaś szukasz tylko pretekstu by kogoś obrazić.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: budynek nr 4

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Widzę, że na forum jak zwykle rzeźnia. Rozumiem postawę mieszkańców "4" bo każdy z nas przechodził to samo. Teraz jesteście w fazie wypierania. Nie chcecie żeby cokolwiek zmieniło sposob postrzegania waszego bloku. Ale patrząc na najstarsze bloki na osiedlu można się załamać. Dlatego przestrzegamy Was. Nie przypominam sobie żebym widział jak robią izolację fundamentów(a mam dobry widok), widzialem za to jak robili opaskę drenażową. To mi wystarczy. Nie trzeba być specjalistą, żeby wiedzieć, że woda niestety, prędzej czy później wypłynie i u Was. Wypływa w 1, wypływa w 2, wypływa i w 3 to istnieje szansa, że.... no ale mam nadzieję, że się myle.

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: budynek nr 4

Post autor: rita »

czy tylko ja mam problem z gołębiami które gruchają od świtu w otworach wentylacyjnych? spać skubane nie dają :/ deweloper powinien jakieś zabezpieczenia na dachu przeciwko gołębiom porobić, mam nadzieję, że to przeczyta i zrobi co należy

walgula
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 12:30

Re: budynek nr 4

Post autor: walgula »

mam nadzieję, że to przeczyta i zrobi co należy
Dobre sobie:) Nie liczył bym na to. Pozdrawiam optymistycznie myślącą sąsiadkę.

ODPOWIEDZ