budynek nr 4

Dyskusje mieszkańców osiedla
jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: budynek nr 4

Post autor: jarecki »

Mieszkam w 3 budynku zmieniłem wszystko co mogłem zmienić i był to dobry ruch, gdyż obecnie pod względem solidności i estetyki jestem zadowolony z drzwi (które zresztą po upuście od Dewelopera zamówiłem w Budusie, nie wiem czy teraz istnieje taka mozliwość) wanny narożnej Koła 160, umywalka Rocca i baterie Hans Grohe, nie kosztowało mnie to jakieś masakryczne pieniądze a wiem że wydałem dobrze pieniądze i nie będe narzekał no i nie narzekam :D
Poza tym wszystkie kafle, płytki biały montaż z bateriami zamawiałem u zaprzyjaźnionego Pana Sławka po dużych rabatach dla zainteresowanych podaje kontakt 722157482 lub 723370054 nie wiem który z tych numerów jest teraz aktualny. Jeśli ktoś potrzebuje fachowca który miesiąc w mieszkaniu zrobi wszystko-pełne wykończenie: łazienka, elektryka,podłoga (położenie paneli) np.,malowanie, montaż drzwi, inne niestandartowe zlecenia np sufit podwieszany to wszystko to robi dwóch fajnych chłopaków mających pojęcie ale wiem że kolejki do nich straszne ale jak ktoś szuka to podaje telefony Daniel 607999434 i Krzysiek (elktryk na 102) 512729176, u mnie robili jeszcze razem a teraz działaja oddzielnie z tego co wiem,ale napewno godni polecenia :) Wiem że jest mnóstwo osób którzy sami wykańczają mieszkanie, ja nie czułem się fachowcem w sprawach wykończeniowych więc powierzyłem robotę osobom które się na tym znają.

gosia&
Posty: 15
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 17:34

Re: budynek nr 4

Post autor: gosia& »

Witam

Czy jest już jakiś szczęśliwiec, który dokonał odbioru lokalu?

pozdrawiam

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: budynek nr 4

Post autor: andropow »

?? Odbiory dopiero w styczniu, przecież klatki nie zrobione

gosia&
Posty: 15
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 17:34

Re: budynek nr 4

Post autor: gosia& »

Dwa miesiące temu pani z Alfaakt powiedziała,że już mają zamiar oddawać mieszkania w klatce 5 i 4.
W miedzyczasie dostałam pismo, iż moja klatka ( nr 2) ma zostać oddana na przełomie grudnia/stycznia.Choć za bardzo nie chciało mi się w to wierzyc.
Dlatego też zadałam takie pytanie.

Pozdrawiam,

Beny_siechnice
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 4 września 2009, 20:12

Re: budynek nr 4

Post autor: Beny_siechnice »

A ja dzisiaj byłam i widziałam swoje mieszkanko ;-) Brama nr 4 parter - rewelacja - może się wyrobią do końca grudnia,tak powiedział kierownik, aktualnie są na etapie wylewania posadzek w bramie nr 5 do 4 przyjdą za około 1,5 tygodnia.Wiec grudzień nie może być, bo trzeba tez klatkę schodową zrobić.

Awatar użytkownika
Miles
Posty: 59
Rejestracja: środa, 16 września 2009, 14:36

Re: budynek nr 4

Post autor: Miles »

Trzeba przyznać, że obecne tempo prac jest niezłe. Od strony budynku 3, pojawił się kolor... :)
Obrazek

latos
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 19:09

Re: budynek nr 4

Post autor: latos »

Obecne tempo to zbyt mało. Deweloper miesiąc temu zapewniał mnie że w pierwszej kolejności wykańczane będą mieszkania już sfinansowane. Tymczasem wiadome jest iż zapewnienia a news'y z budowy to zupełnie dwa światy. W moim przypadku to lokum jest jakąś szansą na przyszłość a widoki są słabe.... W przyszłym tygodniu spotkam się z Panem Prezesem.... czy tego chce czy nie....

latos
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 19:09

Re: budynek nr 4

Post autor: latos »

Poza tym jak interpretujecie kary zapisane w umowie?

Beny_siechnice
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 4 września 2009, 20:12

Re: budynek nr 4

Post autor: Beny_siechnice »

Są do dupy i tak wyjdzie na swoim.

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: budynek nr 4

Post autor: rita »

a mozna wiedzieć ile płaciliście za metr za mieszkania?

Beny_siechnice
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 4 września 2009, 20:12

Re: budynek nr 4

Post autor: Beny_siechnice »

Witam
m2 naszego 'm' na parterze to ok 4,7 tyś
pozdrawiamy przyszłych sąsiadów :)

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: budynek nr 4

Post autor: rita »

oooo to niedużo, pewnie duzy metraż?
również pozdrawiam :)

Beny_siechnice
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 4 września 2009, 20:12

Re: budynek nr 4

Post autor: Beny_siechnice »

Hej
aż 48 m2 :shock: normalnie zawrót głowy po przejściu z kawalerki :roll: A reszta sąsiadów ?!
No ale lepiej niech oddają w terminie , który za chwile im upłynie - jeszcze 13 dni kalendarzowych :lol: bo później to ja nogi im pourywam i nie tylko jak się nie wyrobią :twisted:
Widziałam już w bramie 4 (mojej )kafelki w kartonach do wyłożenia na korytarzu, stojące obok wejścia głównego .
pozdrowionka

tms
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:30

Re: budynek nr 4

Post autor: tms »

Witam,

przyszłych sąsiadów... jam z klatki 3. Na dzień dobry... przeczytałem chyba wszystkie posty dotyczące osiedla i jestem lekko podłamany. Po pierwsze zarządca, do którego będziemy przypisani, wygląda baaardzo nieciekawie. Po drugie stosunki sąsiedzkie w pozostałych budynkach też pozostawiają wiele do życzenia:-(
Na razie to tyle... z klatki numer 3 ktoś tu jest?:-)

--
tms

ODPOWIEDZ