budynek nr 4

Dyskusje mieszkańców osiedla
gosia&
Posty: 15
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 17:34

Re: budynek nr 4

Post autor: gosia& »

solka pisze:Witam sąsiada :)
Śledzę natomiast problemy już mieszkających osób i proponuję się zająć tematem parkingu już teraz, póki możemy jeszcze coś zawalczyć. Po podpisaniu umów i wydaniu kompletu mieszkań może być już za późno na egzekwowanie miejsc, których u nas także będzie brakowało :( .
Pozdrawiam
Witam przyszłych sąsiadów,
Solka czy masz jakiś pomysł jak wywalczyć parkingi? Zgodzę się z Tobą,że jest to wielki problem.
pozdrawiam

solka
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 1 marca 2009, 20:57

Re: budynek nr 4

Post autor: solka »

Witaj Gosiu&,
Cóż, pomysły może by się znalazły, gorzej z ich realizacją. Trudno działać w pojedynkę lub w parze :) . Prawda jest taka, że chyba nikt z nas nie zrezygnuje z mieszkania z powodu jednego przydzielonego miejsca parkingowego, ale warto próbować. Jako że jedna osoba nic nie zdziała należałoby zachęcić więcej sąsiadów do aktywności. Może warto na początek spróbować zwrócić się do dewelopera z pisemną prośbą o rozpatrzenie możliwości zwiększenia liczby miejsc. Konieczne jest jednak zgromadzenie odpowiedniej ilości podpisów. Póki co chyba jest nierealne zebrać tyle osób w jednym miejscu i o jednej porze. Więc w tym miejscu zwracam się z APELEM DO WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH SĄSIADÓW Z BLOKU NR 4: po ilości wyświetlanej strony widać, że sporo osób tu zagląda, określcie się może, co w ogóle sądzicie o następującym rozwiązaniu: piszemy prośbę, wyznaczamy 3 dni (każdy podjedzie w taki dzień w jaki będzie mu pasowało) w tygodniu (np. piątek, niedziela i jeden dzień w tygodniu) o 19.oo pod biurem Alfaakt na zbieranie podpisów, zanosimy je i czekamy na odpowiedź. To taki spontaniczny pomysł z mojej strony, ale może macie inny ?
pozdrawiam :)

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Re: budynek nr 4

Post autor: kudeł »

solka pisze:...chyba nikt z nas nie zrezygnuje z mieszkania z powodu jednego przydzielonego miejsca parkingowego...
jednego??? a to dobre :D

gosia&
Posty: 15
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 17:34

Re: budynek nr 4

Post autor: gosia& »

solka pisze:APELEM DO WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH SĄSIADÓW Z BLOKU NR 4[/b]: po ilości wyświetlanej strony widać, że sporo osób tu zagląda, określcie się może, co w ogóle sądzicie o następującym rozwiązaniu: piszemy prośbę, wyznaczamy 3 dni (każdy podjedzie w taki dzień w jaki będzie mu pasowało) w tygodniu (np. piątek, niedziela i jeden dzień w tygodniu) o 19.oo pod biurem Alfaakt na zbieranie podpisów, zanosimy je i czekamy na odpowiedź. To taki spontaniczny pomysł z mojej strony, ale może macie inny ?
pozdrawiam :)

Masz rację trudno działać w pojedynkę. Pomysł na sam początek jest bardzo dobry. Od czegoś trzeba zacząć.
Musimy poczekać na reakcję innych. PROSIMY PRZYSZŁYCH SĄSDIAÓW O ZAANGAŻOWANIE I OPINIE LUB POMYSŁY JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM Z PARKINKIEM. SIŁA W GRUPIE!.

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: budynek nr 4

Post autor: jarecki »

ja sądze że w sprawie parkingów i tak nic sie nie zmieni póki się nie spotkacie by ten problem omówić i zacząć działać, w 3 budynku od roku są rozmowy na forum o parkingach i jakoś się nie udało się spotkac i podjąć konkretnych decyzji..., ale pozytywne nastawienie mile widziane:)

Mech@nikos
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 10 października 2008, 09:40

Re: budynek nr 4

Post autor: Mech@nikos »

Witam, problem z parkingiem będziecie mieli moi drodzy , zobaczcie co się dzieje przed blokami 1,2,3
te miejsca pod waszymi oknami już są zajęte i napewno osoby które je zajeły dobrowolnie z nich nie zrezygnują .... Bo przezież developer zapewniał że one są przeznaczone dla mieszkańców bloków 1,2,3.
W waszym interesie przyszli mieszkańcy, jest zadbanie o parking i to już na etapie budowy waszego bloku, bo jak robotnicy przejdą na planowaną budowę bloku nr 5, nic nie wywalczycie!!!.

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

Hej,

pozdrawiam przyszłych sąsiadów z Osiedla :) Noszę się z zamiarem kupna mieszkanka w budynku 4 na parterze :)

J&G
Posty: 13
Rejestracja: środa, 22 kwietnia 2009, 16:03

Re: budynek nr 4

Post autor: J&G »

Witamy wszystkich przyszłych sąsiadów budynku 4 :D
Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć zrobionych w ostatnią niedzielę, tj. 19.04.2009.

Dużych postępów w budowie nie widać, przynajmniej na zewnątrz budynku. Miejmy nadzieję, że więcej dzieje się w samych mieszkaniach :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bonawentura
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 20:42

Re: budynek nr 4

Post autor: bonawentura »

No ja jakoś za bardzo robotnikow od miesiaca nie widze, moze 2-4 sie szweda, w srodku raczej nic konkretnego nie jest robione, bo inaczej by przyjezdzala ekipa tynkarska.

Awatar użytkownika
Zeus
Posty: 82
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 14:54

Re: budynek nr 4

Post autor: Zeus »

Budowa stanęła a dlaczego to sami się domyślcie. Niepotwierdzonych info nie będę tu wypisywał, ale ja bym się zaczął rozglądać za innym mieszkaniem. Współczuję tylko tym, którzy jeszcze nie podpisali aktów notarialnych z budynku 3 - lepiej niech się pospieszą bo może być różnie.

J&G
Posty: 13
Rejestracja: środa, 22 kwietnia 2009, 16:03

Re: budynek nr 4

Post autor: J&G »

Zeus pisze:Budowa stanęła a dlaczego to sami się domyślcie. Niepotwierdzonych info nie będę tu wypisywał, ale ja bym się zaczął rozglądać za innym mieszkaniem. Współczuję tylko tym, którzy jeszcze nie podpisali aktów notarialnych z budynku 3 - lepiej niech się pospieszą bo może być różnie.
Mógłbyś w dwóch zdaniach opisać co miałeś na myśli mówiąc o "niepotwierdzonym info"?? bo zaczynam się martwić ...

TORMENTOR
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 29 czerwca 2008, 20:50

Re: budynek nr 4

Post autor: TORMENTOR »

Obrazek

Czyżby Alfaakt... ?

jarecki
Posty: 257
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: budynek nr 4

Post autor: jarecki »

tyle zgorzkniałych ludzi tu pisze że aż przykro ...
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 marca 2010, 23:17 przez jarecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: budynek nr 4

Post autor: Dante »

Zeus pisze:Budowa stanęła a dlaczego to sami się domyślcie.
źródło tych informacji? jakieś dowody?
Zeus pisze:Niepotwierdzonych info nie będę tu wypisywał, ale ja bym się zaczął rozglądać za innym mieszkaniem. Współczuję tylko tym, którzy jeszcze nie podpisali aktów notarialnych z budynku 3 - lepiej niech się pospieszą bo może być różnie.
może od razu napisz z jakiej firmy jesteś? ile trzeba zapłacić za metr? :lol:

byłem dzisiaj na budowie bo zaniepokoiła mnie ta wypowiedź
J&G pisze: Mógłbyś w dwóch zdaniach opisać co miałeś na myśli mówiąc o "niepotwierdzonym info"?? bo zaczynam się martwić ...
myśle że to kolejne ploty ;)

zrobiłem zdjęcia dachu i widać że coś się dzieje ;) może kolega o "skromnym" nicku Zeus by chciał zeby robotnicy u niego karty odbijali po przyjściu do pracy :D

a oto zdjęcia z dzisiaj i poprzednie wykonane 19 kwietnia. skoro budowa stanęła to pewnie krsanoludki wrocławskie dla nas ten dach robią :lol:

pozdrawiam sąsiadów :)
Załączniki
to poprzednie zdjęcie wstawione 19 kwietnia. zaznaczyłem co się pozmieniało dla mniej spostrzegawczych :lol:
to poprzednie zdjęcie wstawione 19 kwietnia. zaznaczyłem co się pozmieniało dla mniej spostrzegawczych :lol:
budowa.jpg (82.69 KiB) Przejrzano 7205 razy
zdjecie z dzisiaj 25 kwietnia
zdjecie z dzisiaj 25 kwietnia
budowa 2.JPG (77.09 KiB) Przejrzano 7207 razy

ODPOWIEDZ