szukam biura rachunkowego...

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
miafab
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2020, 15:56

szukam biura rachunkowego...

Post autor: miafab »

... bo samodzielnie już kompletnie nie wyrabiam z tymi wszystkimi dokumentami, formalnościami. A znajoma księgowa, która mi pomagała (nie za darmo, tylko "stawkę rynkową") też się nie popisała. Bo wprowadziła mnie w błąd i może się okazać, że przepadnie mi miesiąc postojowego z tarczy, to świadczenie za marzec.
Pytanie brzmi: które biuro rachunkowe jest na tyle prężne i ogarnięte, że zawsze ma informacje na bieżąco, poinformuje mnie na czas itd?

miafab
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2020, 15:56

Re: szukam biura rachunkowego...

Post autor: miafab »

miafab pisze:
środa, 1 lipca 2020, 09:35
... bo samodzielnie już kompletnie nie wyrabiam z tymi wszystkimi dokumentami, formalnościami. A znajoma księgowa, która mi pomagała (nie za darmo, tylko "stawkę rynkową") też się nie popisała. Bo wprowadziła mnie w błąd i może się okazać, że przepadnie mi miesiąc postojowego z tarczy, to świadczenie za marzec.
Pytanie brzmi: które biuro rachunkowe jest na tyle prężne i ogarnięte, że zawsze ma informacje na bieżąco, poinformuje mnie na czas itd?
Może to https://magnesuperat.pl/ będzie dobry wybór? Z moich weekendowych poszukiwań nie wynikło nic lepszego. Ale jak ktoś mi coś zarekomenduje, to chętnie porównam sobie kilka różnych ofert :arrow:

ODPOWIEDZ