urodzinowy prezent dla dziewczyny

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
mareek863
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 20 marca 2017, 21:03

urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: mareek863 »

Witajcie, chciałbym zrobić prezent mojej dziewczynie z okazji zbliżających się jej urodzin. Wiem,że od długiego czasu chciała sobie kupić buty tzw. sztyblety najpierw na jesień a teraz na wiosnę bardzo jej się podobają a myślę, że najlepszy prezent musi być praktyczny i taki, który chcemy. Więc dziś mając wolne od zajęć zająłem się troszkę poszukiwaniem czegoś w internecie. Nie wiedziałem za bardzo na jakich stronach szukać, ponieważ nie znam żadnych z damskimi butami więc bardziej przypadkowo natrafiłem na https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-damskie_Sztyblety-272.html Co sądzicie o takim prezencie? Czy któreś z nich szczególnie Wam podobają się ? Zwracam się do Pań zwłaszcza. Życzę spokojnej nocy i pozdrawiam serdecznie.

markes099
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 22 września 2016, 07:18

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: markes099 »

A kiedy Twoja dziewczyna ma urodziny? :) Jeśli masz jeszcze czas może warto zastanowić się nad czymś indywidualnym np. biała ramka na zdjęcia, oczywiście z Twoim zdjęciem lub Waszym wspólnym. To na pewno nie będzie zwykły prezent, a przypuszczam, że bardzo ucieszy obdarowaną dziewczynę :) Widziałem coś takiego w sklepie online: https://www.fotosklep55.pl/oferta/ramki-na-zdjecia/ramki-biale więc może jeszcze zdążysz zamówić :)

blono
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 7 kwietnia 2017, 06:07

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: blono »

hmm może jakiś fajny ciuch ? Kobitki to lubią :)

ada95
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2017, 08:47
Kontakt:

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: ada95 »

Zawsze się sprawdzają kosmetyki, czy perfumy, no i oczywiście kwiaty, tylko że to takie oklepane pomysły.

Darcy
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 11 lipca 2017, 12:24

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: Darcy »

Najlepiej to kupić bon do jednej z drogerii - nigdy nie wiadomo, czy trafisz z zapachem perfum czy kolorem szminki. Ja kupiłem ja mojej Gosi bon do Pigmentu i była bardzo zadowolona :)

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: kokos »

Może kupić jakaś biżuterię? W internecie można sporo znaleźć nawet za niezbyt dużą kwotę

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: izu »

Dokładnie.Fajne i niedrogie są bransoletki Fun Fun apart.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2017, 14:42

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: Yoda »

A co powiecie na prezent w postaci portfela? Jeśli trafi się na dobry sklep, to można kupić portfel marki np. Money Kepper za całkiem fajne pieniądze. Portfele - przede wszystkim te dla kobiet - prezentują się naprawdę atrakcyjnie i stylowo. Wykonywane są w różnych kolorach, więc dobry portfel spodoba się każdej kobiecie i będzie jednocześnie przedmiotem całkiem użytecznym. :)

selenag
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 15 października 2017, 18:19

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: selenag »

Jak na moj gust to wyglada zacnie.

Lelita
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2017, 14:22

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: Lelita »

Nie chciałabym dostać na urodziny od chłopaka portfela:P Kwiaty/biżuteria/czekoladki są niby oklepane, ale nie bez powodu. Ewentualnie jakiś drobiazg, który zostanie na dłużej, a pasuje do jej zainteresowań. Malowana filiżanka, figurka, szal, książka, coś takiego.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: izu »

Można też dobry zegarek kupić - Aztorin, albo Albert Riele.

PaulinaMa
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 15:10

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: PaulinaMa »

Ja bardzo ucieszyłabym się z biletu do teatru albo na jakiś koncert. Chociaż ładna biżuterią również nie pogardziłabym. :)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2017, 14:42

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: Yoda »

A jakie macie plany na zbliżające się walentynki? W sumie to już niedługo bo w przyszłą środę ;). Ja sam chciałbym kupić dziewczynie coś ciekawego, co mogłoby się jej przydać. Póki co rozważam zakup biżuterii i może jakiegoś lepszego skórzanego portfela Money Kepper. Przydałoby się również zaprosić ją do jakiegoś lokalu - muszę się za czymś rozejrzeć. ;)

AnnaLis
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 24 lutego 2018, 12:29
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Post autor: AnnaLis »

bon podarunkowy to dobry pomysł

ODPOWIEDZ