Fajny pomysł na wakacje

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
Natura
Posty: 7
Rejestracja: środa, 28 września 2016, 14:51

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: Natura »

Jakim budżetem dysponujesz na ten cel?

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: kokos »

W październiku to ciężko o wakacje, chyba że zagraniczne.

pawel7
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 27 października 2016, 09:51

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: pawel7 »

Ja proponuję ci zrobić sobie objazdówkę po całej Polsce. Ja tak zrobiłem kilka lat temu, nawet jeśli nie masz zbyt dużego budżetu to może ci się udać zobaczyć naprawdę dużo miejsc, teraz często można trafić na tanie bilety autobusowe, albo skorzystać z blablacaru. Jak już się zdecydujesz to zdziwisz się ile pięknych miejsc mamy w Polsce, a nawet o nich nie wiemy :)

klara09
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 8 listopada 2016, 13:22

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: klara09 »

Na wakacje już któryś rok z rzędy wybieramy się z mężem w polskie góry, dokładniej do Kudowy Zdrój. Uwielbiam spacerować po zalesionych górach, niesamowicie mnie to wycisza. Wspaniały aktywny wypoczynek i w spokoju i ciszy :) Naprawdę serdecznie Wam polecam!

Marlena77
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2016, 18:22

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: Marlena77 »

Polskie góry to bardzo fajne miejsce. Oczywiście trzeba lubić aktywny wypoczynek :) Ja raczej lubie poleniuchować nad wodą, dlatego z reguły wybieram pokoje nad jeziorem . W tym roku byłam nad Jeziorem Sulejowskim w Hotelu Molo. Bardzo fajne miejsce, pokoje schludne i przytulne, obsługa miła a jedzenie bardzo dobre. Bardzo blisko z hotelu jest do plaży. Ja akurat miałam pokój z widokiem na jezioro :) Miłośnicy ciszy o spokoju moga w tym miejscu spędzic naprawdę udane wakacje.

Sebastian1578
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 07:17

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: Sebastian1578 »

Jeśli szukacie pomysłu na wakacje, to mogę wam zaproponować wyjazd na Chorwację. Znam nawet ciekawe domki w atrakcyjnej cenie. Byłem w tym roku i przyznam, że jest super. Morze, piękna pogoda, mili ludzie, genialnie. Polecam wam domki mobilne w Chorwacji http://www.hrvaska.net/pl/domki-mobilne/. Sam takie wynajmowałem. Są wygodne i całkiem tanie!

Kierzykowski
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 27 listopada 2014, 11:36

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: Kierzykowski »

Budżet wcale nie musi być jakiś ogromny jeśli wszystko sobie dobrze zaplanujemy. Możliwości takiego wyjazdu jest naprawdę całkiem dużo, trzeba jedynie podejść do tematu z głową. Nie wiem czy kojarzycie taki portal jak #odzyskajdzien macie tam fajny artykuł odnośnie planowania tanich wyjazdów proszę - http://odzyskajdzien.pl/4706-kup-teraz-wyjedz-za-kilka-miesiecy-stale-patenty-ktore-pozwalaja-dobrze-i-szybko-zaplanowac-dlugie-weekendy warto przeczytać.

lilou
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 15 sierpnia 2017, 19:53

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: lilou »

Może Hiszpania albo Włochy? Zwłaszcza, że można złapać loty w niezłych cenach, a jak się dobrze poszpera to można znaleźć też fajne noclegi na Bookaparcie czy Bookingu

Marek32
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 11:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: Marek32 »

Ja ostatnio bardzo tanio znalazłam na bookingu Chorwację

jakb7p2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 21 października 2017, 11:29
Kontakt:

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: jakb7p2 »

Chorwacja dobra alternatywa.

PaulinaMa
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 15:10

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: PaulinaMa »

Polecam Albanię albo Bośnię. Bardzo ładne państwa. Nie można się tam nudzić. Mnie jeszcze fascynuje Gruzja i planuję tam niebawem się wybrać.

kiocafe
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2016, 15:39

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: kiocafe »

W Polsce też jest wiele miejsc, w których można odpocząć i spędzić aktywnie czas. Ze swojej strony mogę polecić Folwark na Półwyspie. Bliskie sąsiedztwo jezior daje możliwość uprawiania sportów wodnych.

http://folwarknapolwyspie.pl

dragon
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2017, 23:04
Kontakt:

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: dragon »

Albania jak się tylko rozwinie gospodarczo to będzie jedną z pereł Adriatyku.

fabian
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 24 marca 2018, 10:37

Re: Fajny pomysł na wakacje

Post autor: fabian »

my w zeszłym roku zrobiliśmy sobie objazdówkę do Europie. Nocowaliśmy na polach namiotowych i w hostalach więc w sumie najwięcej kosztowało nas paliwo.

ODPOWIEDZ