zatrzymać starzenie sie!

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
djoha
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 29 września 2016, 17:11

zatrzymać starzenie sie!

Post autor: djoha »

hej! stety niestety jestem osobą bardzo wrażliwą w temacie urody, zawsze lubię wyglądać dobrze i lepiej niż koleżanki :P dlatego mam pytanie odnośnie tego jakie kremy przeciwzmarszczkowe są przez was używane, co możecie polecić?

Markel
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2012, 14:48

Re: zatrzymać starzenie sie!

Post autor: Markel »

Jest ponoć jakaś taka substancja DHEA, czy coś takiego, która bardzo spowalnia procesy starzenia.

Marlena77
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2016, 18:22

Re: zatrzymać starzenie sie!

Post autor: Marlena77 »

Czasem nie da się powstrzymać procesów starzenia i ciężko się domowymi sposobami sobie z tym poradzić. Jest teraz sporo zabiegów modelujących twarz. Np w Centrum Estetyki Medycznej w Tychach http://cemkierach.pl/ można wykonać między innymi fotoodmładzanie twarzy czy modelowanie. Zabiegi są bezpieczne i bezbolesne. Ja się zdecydowałam i od razu czuję większy komfort :) Wyglądam o kilka lat młodziej i czuję się młodsza :)

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: zatrzymać starzenie sie!

Post autor: Sumire »

Zatrzymanie starzenia wcale nie jest takie proste, ale po co na siłę zatrzymywać czas? Czasem wystarczy dobrze dobrać garderobę - jeśli tego macie dylematy jaka sukienkę wybrać polecam lekturę tego artykułu: http://eu-eu.eu/sukienki-asymetryczne-bombki-kopertowe-czy-dla-puszystych-popularne-fasony-sukienek/ - ja dowiedziałam się, że do mojej figury sprawdzi się sukienka kopertowa.

Xosa
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 1 stycznia 2017, 12:37

Re: zatrzymać starzenie sie!

Post autor: Xosa »

Niestety ciężko zatrzymać ten proces.

Alfred
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 21:03

Re: zatrzymać starzenie sie!

Post autor: Alfred »

Moze w przyszlosci ktos cos na to poradzi.

Zablokowany