Niezbędnik na wesele?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
kawo
Posty: 1
Rejestracja: środa, 28 września 2016, 11:42

Niezbędnik na wesele?

Post autor: kawo »

Niedługo nasz ślub i właśnie trafiłam na taki artykuł koszyczek ratunkowy na wesele - w ogóle uważam, że to genialna sprawa mieć ze sobą taki niezbędnik. Super, że ten artykuł wpadł mi w oko bo dzięki temu mogłam już teraz skompletować dla nas właśnie taki niezbędnik na wszelki wypadek :) a Wy miałyście ze sobą takie coś czy uważacie, że to bez sensu? Według mnie różne rzeczy się dzieją na weselach więc warto być przygotowanym na wszystko ;)

Ryma99
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 29 września 2016, 09:57

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: Ryma99 »

Ciekawa sprawa taki niezbędnik :) Dzięki za podpowiedź, ja wprawdzie już jestem po, ale siostrze podpowiem :)

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: Sumire »

Ostatnio czytałam o markowych szpilkach w serwisie cafe-mama i stwierdziłam, że te fasony najbardziej mi odpowiadają. Zresztą szpilki to niezbędnik na ślubie mojej przyjaciółki.

Majk23
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2016, 11:43

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: Majk23 »

Niezbędny na weselu na pewno jest kamerzysta. Niestety w obecnych czasach trudno znaleźć jakąś rzetelną firmę. Na szczęście ostatnio znajomy, który wyprawiał weselę znalazł firmę z prawdziwego zdarzenia. Dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą wideofilmowanie Olsztyn
Naprawdę polecam!

mareczek02
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2016, 14:27

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: mareczek02 »

Ostatnio na weselach bardzo modne są fontanny czekoladowe i fotobudki. Nigdy nie trafiłem na taką, ale wielu znajomych opowiadało mi jaki to super gadzet na weselu. Czy ktoś z Was może pochwalić się współpraca z taką fotobudką? Mieliście na weselu? Znacie jakies?

zeberka
Posty: 5
Rejestracja: środa, 23 listopada 2016, 11:17

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: zeberka »

Moim zdaniem wesele nie może się odbyć bez dekoracji ;) A do tego potrzebna jest nam firma, która zajmuje się dekoracjami od A do Z. Jeśli mogę Wam kogoś polecić to zwróćcie uwagę na ofertę Studia Usług Dekoratorskich Artcom i w wolnej chwili zajrzyjcie na ich stronę http://dekorowanie.pl/. Wykonują przepiękne dekoracje nie tylko na wesela, ale również na różne inne okazje. Moim zdaniem wykonują super robotę :)

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: kokos »

Każdy ślub wygląda inaczej i od nas zależy, co według nas będzie na nim niezbędne

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: Sumire »

Dla mnie takim niezbędnikiem jest sukienka.

jan0987
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 3 marca 2017, 18:29

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: jan0987 »

w niezbędniku zdecydowanie musi sie znaleźć lista sal weselnych które spełnią nasze oczekiwania. Ja na pewno dopisał bym do tej listy tą sale https://www.hotelponiatowski.pl/. Wystrój sali jest powalający, sala o powierzchni 240 m2, pełniąca funkcję sali bankietowej, oraz Sala Balowa o powierzchni ponad 190 m2 jako miejsce do zabawy tanecznej. To idealne rozwiązanie na wesele w Warszawie od 100 do nawet 250 osób.

marianka32
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 3 marca 2017, 19:48

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: marianka32 »

dobry fotograf :)

metek
Posty: 9
Rejestracja: środa, 29 marca 2017, 22:34

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: metek »

Moim niezbędnikiem na wesele to oczywiście limuzyna i później odwożenie gości, to również ważny etap imprezy. Ja korzystałam z usług tejże firmy https://slubwesele-ns.pl/cennik/ i nie narzekam, mogę ją polecić z czystym sumieniem, jakby ktoś szukał samochodu na wesele i odwózki gości :)

metek
Posty: 9
Rejestracja: środa, 29 marca 2017, 22:34

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: metek »

najważniejsze na wesele jest sala

amlor
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 18 lutego 2017, 10:30

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: amlor »

Oczywiście sala jest najważniejsza. Ja długo szukałam właśnie porządnej i nie potrafiłam znalezc, ani tez nikt nie potrafił mi odpowiedniej polecić, potem w ostatniej chwili zwolniło się miejsce w Willi Opal w Grzybowie, no i własnie tam zarezerwowaliśmy salę, bo sala jest duża, dobrze nagłośniona. Do tego jedzenie jest mega świeże i smaczne, no i co najwazniejsze obsługa mega miła i uczynna nie mają z niczym problemu.

oksymoronn
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 17 września 2016, 09:09

Re: Niezbędnik na wesele?

Post autor: oksymoronn »

Moim zdaniem jest po prostu najważniejsza sala. Bo jedzenie i klimat są najważniejsze. Teraz byłem na weselu u znajomych w Polnej Róży koło Legionowa i było po prostu genialnie! dawno nie jadłem tak dobrze i tak dobrze się nie bawiłem

ODPOWIEDZ