Święta

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
beno
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 20 września 2016, 12:46

Święta

Post autor: beno »

Czy na święta wysyłacie znajomym i dalszej rodzinie kartki świąteczne? Skąd czerpiecie pomysły na wierszyki i ciekawe życzenia? Bo ja zwykle przeglądam tą stronę [link usunięty]

borisa
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 7 sierpnia 2016, 21:29

Re: Święta

Post autor: borisa »

Wysyłamy, ale ja nie lubię wierszyków, życzenia napisane samemu są o wiele fajniejsze

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Święta

Post autor: masun »

Ta tradycja już chyba niestety powoli zanika. Prędzej dostanę maila lub sms-a z życzeniami niż kartkę. Sama też nie wysyłam.

tamtam
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 11:15

Re: Święta

Post autor: tamtam »

Najbliższej rodzinie zazwyczaj kupuje prezenty reszcie wysyłam kartki świąteczne. W tym roku miałam problem z prezentami jednak bardzo pomógł mi ten http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystk ... 20poradnik. Uważam, że warto z nich korzystać bo są one mega pomocne.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Święta

Post autor: izu »

teraz to raczej mailem :)

Kierzykowski
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 27 listopada 2014, 11:36

Re: Święta

Post autor: Kierzykowski »

My w tym roku zrobiliśmy to troszkę inaczej i do ok. 10 osób do których zawsze wysyłamy kartki wysłaliśmy ciasta z życzeniami świetnie to wyszło, jak znajdę zdjęcie to wam prześlę, ale możecie takie coś zamówić sobie przez e-torty.pl zrobili wszystko zgodnie z umową i co mnie bardzo cieszy dostarczyli w stanie nienaruszonym do odbiorców. Być może wydatek jest troszkę wyższy, ale na pewno o wiele bardziej zaskakujący.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Święta

Post autor: Sumire »

Ja słyszałam, że to tez sposób dla ciastkarni na fajną promocję. Ale pomysł bardzo mi się podoba.

ODPOWIEDZ