Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
karolczak85
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 29 lipca 2016, 08:38

Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: karolczak85 »

Chciałbym kupić mojej dziewczynie prezent na urodziny i tak pomyślałem o kamerze, ale czy to dobry pomysł? Znalazłem fajne kamery xiaomi. Są to kamerki sportowe i małe, więc na pewno zmieściłaby się jej w torebce.

lupilu
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 08:33

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: lupilu »

Jak dziewczyna jakiś sport uprawia to super prezent, ja sama kupiłam sobie na avans.pl taką kamerkę sportową, jeżdżę na rolkach i nagrywam sobie moje trasy.

werciaL44
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2016, 08:38
Kontakt:

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: werciaL44 »

Ogólnie kamera to dobry pomysł na prezent, ale nie wiem czy dla dziewczyny... Zalezy czym sie interesuję, jakie ma hobby...

marcelo44
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2016, 20:16
Kontakt:

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: marcelo44 »

Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł przynajmniej będzie mogła sobie sfilmować tak ważny dzień w swoim roku :).

Foewmiker
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 9 września 2016, 14:45

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: Foewmiker »

Nie kupowałbym kamery kierując się tym, że zmieści jej się w torebce… gereralnie zgadzam się, że wszystko zależy od jej zainteresowań. Nie tak dawno kupowałem siostrze prezent, która jest wielką fanką Audrey Hepburn. Moja dziewczyna posłała mi taki artykuł https://ideashirt.pl/blog/2016/08/05/koszulka-damska-pomysl-na-prezent-dla-niej/. Na tej stronie można zamówić koszulki z takim obrazkiem jaki sobie zażyczysz i masz już prezent. Wychodzi niedrogo, a masz większą pewność, że jej się spodoba.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: kokos »

To zależy czy rzeczywiście taka kamera będzie przydatna i znajdzie się w użyciu.

wotega
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2016, 20:37

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: wotega »

Jeśli o tym marzy - to pewnie, że to dobry prezent. Ja tam wolałabym laptopa :) Upatrzyłam już sobie świetny laptop samsung na http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki.bhtml, mam nadzieję, że kiedyś na taki będę mogła sobie pozwolić albo ktoś mi go sprezentuje :)

kogielna
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 1 października 2016, 22:58

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: kogielna »

Ja uważam, że nie. U nas w rodzinie nie ma takiego zwyczaju, żeby takie drogie prezenty dawać. To się mija z celem, bo chodzi głównie o pamięć. Z resztą nie każdy zarabia tyle samo i potem rewanż może byc ciężki do zrealizowania. A z oryginalnych prezentów to ostatnio modne są zioła, czy rośliny doniczkowe. Tu bardzo oryginalne : http://roslinyegzotyczne.pl/ Jak dla mnie prezent w sam raz, ani za drogi a do tego ciekawy i żywotny.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: bikzenon »

O ile kamera będzie miał lepsze parametry niz ta w smartfonie :)

Ryma99
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 29 września 2016, 09:57

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: Ryma99 »

Całkiem niezły pomysł :) Dziewczyny wbrew pozorom również lubią elektronikę :)

Awatar użytkownika
karolinaa
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 13:37

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: karolinaa »

Też uważam, że całkiem dobry ;)

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: Sumire »

Na pewno to dobry pomysł, ale trzeba liczyć się z kosztami.

lupilu
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 08:33

Re: Czy kamera na prezent to dobry pomysł?

Post autor: lupilu »

pewnie że dobry o ile jest dobra :P jeżeli się nie znasz na kamerkach to lepiej jest się poradzić by prezent się udał. Ja na wakacje planuje kupić jakiś dobry aparat, puki co byłem w rtv euro agd żeby pooglądać jakieś modele, zorientować się w cenach, porozmawiałem z doradcą i będę decydował się na canona chyba, teraz zbieram pieniążki ;) do wakacji jeszcze trochę czasu mam.

ODPOWIEDZ